The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Prosinec 2010

Anime girls yukata

30. prosince 2010 v 12:30 | Haruko-sensei |  Pictures
Konnichiwa, mina-san! Dnešní várka obrázků je na téma Yukata. Mimochodem, nevíte, jaký je rozdíl mezi kimonem a Yukatou? No nic, to jen tak na okraj.
Anime girl yukata
Zbytek obrázků pod perexem.

Akuma no Eros

28. prosince 2010 v 20:50 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Shinjou Mayu
Žánr: Shoujo, supernatural, drama
Rok vydání: 2001
Stav: Dokončeno- 17 kapitol
Upozornění: +18 (nebo min.+15)

Hlavní hrdinka, Sakurai Miyu, každé ráno chodí do kostela se modlit. Chodí tam kvůli dvěma věcem- jednak v kostele slouží Amamiya-kun, do kterého je Miyu zamilovaná a kvůli tomu každý den prosí boha, aby jí dal vyspělejší tělo a aby se Amamiya-kun do ní zamiloval. Jenže Bůh má jaksi plný diář, a Miyu tak nezbyde nic jiného, než se podívat po jiné alternativě. estou ze škly objeví Myiu knihu, ve které je kouzlo, které má způsobit, aby se do ní kdokoli, koho si bude přát, zamiloval. Miyu to samozřejmě vyzkouší a co se nestane? Ano, naší milé (a blbé jak kamion tupých bruslí) Miyu se podaří vyvolat rovnou Satana. Ten jí slíbí, že se do ní Amamiya-kun zamiluje, ale že si za to od ní vezme její duši (chudák, její duši bych nechtěla ani za milion). Ale po zjištění, že Miyu je ještě panna, si svoji podmínku rozmyslí (chytře on). Místo její duše si vezme její panenství. Miyu se samozřejmě brání, ale pak souhlasí, přece jenom, jde o Amaiyu-kuna. Takže Satan rozhodí své sítě a začne na Amamiyu-kuna zkoušet kouzla a další věcičky. Jakoby mimochodem se nakufruje k Miyu do školy a po čase se do ní zamiluje (Úroveň všech mangových Satanů nějak klesla). Mezitím se zjistí, že Amamiya-kuna je ve skutečnosti anděl Michael. Svede se Satanem lítou bitku a po ní si Satan odkráčí do pekla s Miyu. Tam splní svůj slib, že ji připraví o panenství. A na scéně se nám objevuje další záporná postava, jedna ze Satanových "kamarádek s výhodami", která si chce Satana uzurpovat jen pro sebe.

Video:
Moje hodnocení: Typická manga Shinjou Mayu. Hlavní hrdinka blbá jako traversová trubka. Naprosto typický, předvídatelný děj plný klišé. A samozřejmě divně hranatí bishieci. Proč jsem se to vlastně obtěžovala číst? Jasně, protože to je shoujo. Možná prošlo odpadními vodami, ale přece jenom, pár pěkných momnetů tam je. A v časech deprese se něco takového hodí.

Řekla bych, že normálně se téhle manze vyhýbejte. Ale pokud máte rádi Shinjou Mayu nebo prostě hledáte nějaké typické shoujo, u kterého nebudete muset přemýšlet, směle do toho!

Earl and Fairy online

27. prosince 2010 v 22:08 | Haruko-sensei
Yosh, tady je všech dvanáct dílů online s českými titulkami. Předem upozorňuju, že všechno je v megavideu.
earl and fairy
Epizoda 01: Noblesní darebák
Epizoda 02: Moje víla
Epizoda 03: Ostrov Merrow
Epizoda 04: Šlechtická povinnost
Epizoda 05: Ženich královny skřítků
Epizoda 06: Bílý luk, Šarlatový luk
Epizoda 07: Prosím, pomalu, když se dvoříš
Epizoda 08: Řekni mi tajemství slz
Epizoda 09: Vzpomínky Banshee
Epizoda 10: S tím časem, co zbývá
Omlouvám se, ale 11. díl jsem nikde online nenašla....takže tady máte aspoň odkaz ke stažení ZDE

School days OVA- Valentine days

26. prosince 2010 v 20:20 | Haruko-sensei |  School days online
To opravdu pobaví xD
Slovenské titulky!

School days online 12

26. prosince 2010 v 20:17 | Haruko-sensei |  School days online
A finální epizoda, podle mě nejlepší ze všech
Slovenské titulky!

School days online 11

26. prosince 2010 v 20:15 | Haruko-sensei |  School days online

School days online 10

26. prosince 2010 v 20:14 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

Absolute boyfriend

25. prosince 2010 v 20:03 | Haruko-sensei |  Manga
Absolute boyfriend
Autor: Yuu Watase
Žánr: Shoujo, Ecchi, sci-fi, tragedy, school life
Rok vydání: 2003
Originální název: 絶対彼氏 (Zettai Kareshi)
Stav: Dokončeno- 33 kapitol
Upozornění: 15+

Patnáctiletá Izawa Riiko nemá na kluky štěstí, neustále je odmítána a se sebou taky není spokojená. Její rodiče pracují v zahraničí, takže je většinou doma sama. A jelikož je to 1)bordelářka 1.stupně a 2)neumí se o sebe postarat, často jí vaří její soused a kamarád (no, jak se to vezme) Soushi. Ten je do ní zamilovaný, ale nikdy nenajde odvahu jí to říct (na což potom tvrdě doplatí xD). Riiko v záchvatu té nejhlubší deprese (která mě přepadá jenom na Sv. Valentýna a podobně debilní svátky) narazí na jednu webovku, kde prodávají "milence". Zvědavá Riiko to zkusí, i když tomu nevěří. A co se nestane- ráno stojí přede dveřmi balík a v něm její objednaný milenec s manuálem. Hned vzápětí Riiko kontaktuje zástupce firmy o tom, že za něj musí zaplatit miliardu yenů (nevím, kolik je to Kč, ale asi hodně xD), které Riiko samozřejmě nemá. Nakonec Riiko přistoupí na dohodu, že její figurína jménem Knight (nebo Night, vyberte si) bude sbírat informace pro další výzkumy a za tu dobu za něj Riiko nemusí platit. Riiko Knighta aktivuje a hned vzápětí se jí splní sen, protože Knight se chová přesně tak, jak se podle ní má správný kluk chovat a zamiluje se do něj. Ale pozor, ještě tady máme Soushiho a jeho nevyznanou lásku......

Video:
Moje hodnocení: Takže, jak bych to shrnula- Riiko je úplně vypatlaná blbka s IQ tykve. Knight je povedenej bishiek, který se co pět minut svléká a Soushi je jeden z mála manga kluků, který vypadá v brýlích sexy. V podstatě se mi manga líbila, ale nesmíte ji porovnávat s realitou, protože s tou to nic moc společnýho nemá. Ale teď už to shrnutí- Po 32 kapitolách zamilovaných dramat, kde se neustále řeší, kdo s kým, přichází poslední kapitola. Po jejím přečtením jsem byla pět minut v tranzu, jelikož takový konec jsem vůbec nečekala. A to mi za ty lovey-dovey řečičky stálo xD.

P.S.: Mimochodem, na tuhle mangu existuje i dorama.


School days opening+ending

24. prosince 2010 v 14:00 | Haruko-sensei

Songs:
DeviceHigh- Innocent Blue
Itou Kanako- Waltz
Jo a mimochodem, v finále poslední epizody je použitá tahle písnička: Itou Kanako- Kanashimi no Mukou he a úplně ji zbožňuju!

Vánoce!

24. prosince 2010 v 13:38 | Haruko-sensei |  Kecárna
Merry christmas
Konnichiwa, mina-san! Konečně jsme se dočkali a Vánoce jsou tady! Chtěla bych popřát všem, co sem aspoň jednou přišli, Veselé Vánoce a hodně dárků! Ale nezapomeňte si o prázkách zkouknout nějaký nový anime nebo přečíst si nějakou mangu, nezanedbávejte to! Jinak po novém roce, kromě toho, že se zbavím tohohle dessu (xD), chystám přidat další Anime, který zkouknu a taky čekejte pořádný přídavek mangy (to víte, musím jít příkladem xD), takže se máte na co těšit! A zapomněla jsem na něco? Asi ne, takže všem přeju ještě jednou naprosto sugoi a kawai Vánoce!

メリークリスマスMerī Kurisumasu!

Vaše Haruko-sensei

P.S.: A po novém roce si změním přezdívku! XD

School days online 9

23. prosince 2010 v 20:54 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days online 8

23. prosince 2010 v 20:53 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days online 7

23. prosince 2010 v 20:52 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

Earl and Fairy-recenze

23. prosince 2010 v 20:44 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Lydia Carlton je chudá dívka, kterou ostatní považují za ztřeštěnou, protože neustále přesvědčuje okol.í, že skřítkové existují. Což je pravda, ale obyčejní lidé je nevidí. Lydia není obyčejný člověk, je totiž jeden z posledních lékařů skřítků. Žije sama s mluvícím kocourem Nicem. Když jí přijde dopis od otce, který ji zve k sobě do Anglie, neváhá a vydá se na loď. Na lodi se dozvídá, že všude řádí nějaký masový vrah s blonďatými vlasy a fialovýma očima. Později ji přepadne neznámý tmavovlasý muž, který tvrdí, že ho unesli a prosí ji o pomoc. Lydia mu pomůže utéct z lodi, ale samozřejmě je donucena utéct s ním. Z neznámého bruneta se v tu chvíli stane blonďák s fialovýma očima a Lydii hned napadne, že je to onen vrah. Muž se představí jako Edgar a tvrdí, že je nebseký rytíř Earl a prosí Lydii, aby mu pomohla najít jeho meč Merrow.
Moje hodnocení: No, tak nic světobornýho to není, a ani ten nápad mě nijak moc nenadchl. Hlavní hrdinku absolutně nechápu, ale musím uznat, že to aspoň není žádná střelená husa. Kresba tohohle anime je průměrná a naprosto mě irituje ten opening xD. Ale zase je to docela vtipné- hlavně, když se snaží mluvit anglicky (to víte, Japonci a jejich "Engriš"). Musím říct, že kupodivu si mě nezískal ani Edgar. Ale zato se moji oblíbenci stali Raven a vodní duch Kelpie (kawaii!), a pak ti skřítci (trochu do chibi stylu, kdo by si je nezamiloval?). Takže když nebudete mít co dělat, můžete se na to podívat. Ale žádný zázraky nečekejte.

Opening: AciD FLavoR- Feeling
Ending: Hikaru Midorikawa- My fairy

Special A openings+ endings

19. prosince 2010 v 17:22 | Haruko-sensei

Openings:
Special days
Gorgeous 4 U
- nazpíváno od seyuu hlavních postav xD

Endings:
Hidamare no GATE
Special Gyutto good luck!
- opět nazpíváno seyuu hlavních postav xD

A jako bonus- (konečně jsem to našla xD) Megumina píseň:
- Když mě se tak líbí xD

School days online 6

19. prosince 2010 v 17:10 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days online 5

19. prosince 2010 v 17:09 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days online 4

19. prosince 2010 v 17:08 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

You are my girlfriend

18. prosince 2010 v 14:53 | Haruko-sensei |  Manga
You are my girlfriend
Autor: Minami Maki
Originální název: Kimi wa girlfriend
Rok vydání: 2004
Žánr: komedie, gender bender, shoujo, school life
Stav: dokončeno- 4 kapitoly

Středoškolačka Hatsune Sugina vždycky žila se svými šesti bratry, což na ní zanechalo stopy. Ve škole nemá žádné kamarády, protože vždycky, když se ocitne ve společnosti lidí, začne na ně být hrubá a nafoukaná. Jenže aby mohla studovat na škole, musí se zapsat do minimálně jednoho klubu. Samozřejmě, žádný klub ji nechce. Až potom narazí na "klub panen"- její poslední možnost. V klubovně ji uvítá jeden kluk, Kirie Koganezawa, který je jediný člen klubu. Kirie má narozdíl od Hatsuny zase šest sester, takže vždycky, když uvidí nějakou holku zblízka, začne na ní hledat chyby a pak je napravovat. Ale nějak mu nevadí, že je na něj Hatsune hrubá. Po prvním setkání si Hatsuna myslí, že je gay( a to si myslí po celou mangu xD), nicméně vstoupí do klubu a snaží se z něj udělat vůbec nejlepší klub, aby tím vyhrála nad ostatními spolužáky, kteří se Hatsuně posmívali a skamarádí se s Kiriem.

Moje hodnocení: Hodně jsem se u toho nasmála, Hatsunino chování prostě nemá chybu xD. A Kirie je prostě nejvíc kawaii xD. Ale trochu mě štve, že je tak krátká. Každopádně doporučuju!

Video:

Winter

17. prosince 2010 v 17:33 | Haruko-sensei |  Pictures
Pár obrázků se zimní tématikou xD
Zbytek pod perexem

Air Opening+ending

15. prosince 2010 v 15:06 | Haruko-sensei

Songs:
Megurine Luka- Tori no Uta
Lia Version- Farewell song

School days 3

15. prosince 2010 v 14:57 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days 2

15. prosince 2010 v 14:56 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!

School days 1

15. prosince 2010 v 14:56 | Haruko-sensei |  School days online
Slovenské titulky!
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!