The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Beast master

12. prosince 2010 v 15:43 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Motomi Kyousuke
Originální název: ビーストマスター
Rok vydání: 2006
Žánry: Action, Comedy, Shoujo, Supernatural
Stav: Dokončeno- 8 kapitol
Sedmnáctiletá Kubozuka Yuiko miluje zvířata, ale ta ji přímo nesnáší. Jednou, když je bouřka a ona se snaží zachránit svou kočku, potká divného kluka, který jí kočku zachrání. O den později ve škole potká otho kluka znovu, je to totiž nový student, Aoi Leo. Ale protože se Leo tváří skutečně děsivě, ostatní se ho bojí. Jediná Yuiko ho jde pozdravit. Najde ho na střeše a kolem něj poletují ptáčci. Když se ale Yuiko přiblíží, ptáčci uletí. Yuiko mu řekne, že mu závidí, že má kolem sebe tolik zvířat, a Leo je překvapený, že se ho nebojí jako ostatní. Yuiko a Leo se skamarádí a Yuiko začne objevovat tajemství, která Leo má. A že je jich hodně.

Video:

Můj názor: Motomi Kyousuke je záruku dobré mangy. Četla jsem od ní všechno, co kdy bylo přeložený, a musím říct, že všechny mangy se hrozně líbily. Beast master je asi nejznámější z nich, a spousta lidí díky tomu zná třeba třeba mangu Dengeki daisy, na kterou tady najdete taky recenzi. Přijde mi to jako škoda, že tahle manga má jenom jedno volume, protože má skvělý nápad a zápletku. O kresbě se ani nezmiňuju, ta je vždycky naprosto suprová xD. Celá manga je hrozně sladká, a i když nemá žádnou hlubší myšlenku, vůbec to nevadí, protože stačí dát k sobě hlavní hrdiny a najednou se vám kolem hlavy začnou tvořit kytičky a máte hvězdičky v očích xD.
Tuhle mangu rozhodně doporučuji všem. Jestli si chcete užít skvěle nakreslenou mangu s dobrým dějem jako oddechovku, určitě si ji přečtěte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!