The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Leden 2011

První pololetí je u konce!

31. ledna 2011 v 17:58 | Haruko-sensei |  Kecárna
Usui xD
Konnichiwa, mina-san! Všimla jsem si, žře už jsem dlouhou dobu nedělala žádnej pokec, tak jsem se rozhodla to napravit xD.

Mno, tak dneska jsme se dostávali vysvědčení. Musím říct, že jsem spokojená. Kdo by taky nebyl, s mým průměrem 1,13, tedy dvěma dvojkami? Zároveň jsem zjistila, že naše třída je plná imbecilů, jenom pět lidí mělo vyznamenání. O to horší je pocit, že s nima budu muset strávit ještě další čtyři roky, protože odejít se nikdo nechystá. Když už jsme u toho, jakožto kvarta, jsme dostávali taky výstupní hodnocení. Nevím, co to do učitelky vjelo, ale udělala v něm ze mě úplnou svatou xD.

No, když jsem si postěžovala, tak tady pro vás mám informací na nadcházející.....pololetí? xD Design si plánuju nechat asi do konce března, do tý doby se snad naučim s photoshopem a budu schopna něco upatlat sama xD. Co se týče anime, uvidím, kdy budu přidávat další, ale nejspíš to bude po jarních prázdninách. Mangu doplňuju pravidelně, takže s tou žádný problém není. Teď se hlavně zaměřím na dokončení na mého Anime listu, abych měla co přidávat xD (a mohla přejít na další seznam, tentokrát o HODNĚ delší) Jinak o jarňákách tady nebudu, takže se pokusím si pár článků přdnastavit, i když nevím, jestli to stihnu.

Mno, toť asi vše. Jestli máte nějaký návrhy ohledně tohohle blogu, napište mi je prosím do komentářů, ráda si je přečtu xD.

Vaše Haruko-sensei

Love monster

30. ledna 2011 v 19:01 | Haruko-sensei |  Manga
Love monster
Autor: Miyagi Riko
Žánr: shoujo, school life, supernatural, comedy
Rok vydání: 2002
Originální název: ラブモンスター
Stav: Dokončeno- 82 kapitol
Hiyo Osora je zoufalá, protože nesložila zkoušky na její vysněnou školu. Co bude dělat? Jednoho dne jí přijde dopis, kde se píše, že byla přijata na jakousi SM akademii. Hiyo je zmatená, vždyťna žádnou Sm akademii zkoušky nedělala! Ale jelikož nemá jinou možnost, rozhodne se přece jenom na akademii nastoupit. Ptom, co ji jeden havran provede podivným lesem až na SM akademii, přivítá ji předseda studentské rady, Tenma Kurou. Hiyo čeká velký šok, když zjistí, že SM akademie je škola pro démony! A co víc- že Kurou je její snoubenec! Hiyo s tím samozřejmě nesouhlasí, protože Kurou je (jako to je v 99,9% všech shoujo mangách) arogantní a krutý blbeček. Po počátečních zmatcích Hiyo přece jenom začne chodit na SM akademii. Ale bbrzo ji čekají další překvapení- například že její otec je taky démon, shodou okolností démon z nejsilnějšího klanu, a že Kurou  pochází ze stejného klanu! A co teprve, když Hiyo zjistí, že není člověk, jak si vždycky myslela, ale legendární "bílá vrána", díky čemuž po ní jdou všichni démoni? Pokud má totiž nějaký démon pírko bílé vrány, pírko mu může splnit jakékoli přání. Ale to není všechno- podle legendy má bílá vrána za úkol porazit pána démonů, nejsilnějšího démona, jaký kdy žil. A když teď existuje bílá vrána, co když někde existuje i onen pán démonů?

Video:
Moje hodnocení: Tahle manga se mi hodně líbila, a hned vysvětlím proč. Když pominu do očí bijící demenci  a naivitu hlavní hrdinky, všechny postavy mají určitý charakter, takže není možné, že si minimálně polovinu z nich nezamilujete. Mě osobně se nejvíc líbí Kurouva matka, Hitomi a z kluků asi nejvcí kromě Kuroua asi polární liška a školní doktor a Haine. Ze začátku se manga  tváří, že to je úplná tuctovka, ale zhruba od čtvrtiny se příběh začíná proplétat a zámotávat, a i samotná manga dostává trochu jiný nádech. A co se týče konec, ať už budete očekávat cokoli, rozhodně vás překvapí. Tuhle mangu můžu jen doporučit.

Kaichou wa maid-sama online cz 14

29. ledna 2011 v 13:17 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 13

29. ledna 2011 v 13:15 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Manga žánry

28. ledna 2011 v 21:25 | Haruko-sensei |  Ostatní
Hehe, teprve před nedávnem mě napadlo, jestli všichni rozumí žánrům, co vypisuju v manga recenzích....No jo, uvědomila jsem si to fakt brzo xD. Každopádně, lepší pozdě než vůbec, ne?
Takže, jestli chcete číst dál, klikněte si na celý článek xD.

Clannad: After story online

27. ledna 2011 v 18:24 | Haruko-sensei
Bohužel, s Clannad: After story toje ještě horší než s normálním clannadem. Sice ho najdete na anime online, kam vám taky dám odkazy, ale vetšina videí tam nefunguje....doufám, žte se to brzo spraví. Jinak vám nezbyde než se na toto anime podívat sang. titulkama. Jinak vám sem dám ještě odkaz na stažení.....

Online:
Ke stažení:

Kaichou wa maid-sama online cz 12

25. ledna 2011 v 17:50 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 11

25. ledna 2011 v 17:48 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Clannad: After story OP+ED

25. ledna 2011 v 17:31 | Haruko-sensei
Tentokrát musím říct, že se mi víc líbí Opening, i když ending taky není tak špatnej- a zase tam cpou dango xD


Songs:
Lia- Toki wo Kizamu Uta
Lia- Torch

Kaichou wa maid-sama online cz 10

23. ledna 2011 v 12:50 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 09

23. ledna 2011 v 12:49 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Anime girls- Zodiac

22. ledna 2011 v 19:06 | Haruko-sensei |  Pictures
Konnichiwa! Normálně nedávám za den dvě várky obrázků, ale našla jsem tyhle zettai sugoi obrázky z čínského zvěrokruhu, takže vám je sem musím dát:

Angels

22. ledna 2011 v 13:41 | Haruko-sensei |  Pictures
Po dlouhé době další várka obrázků, tentokrát na téma andílkové xD
angel
Zbytek borázků jako vždy pod perexem xD

Kaichou wa maid-sama online cz 08

22. ledna 2011 v 13:18 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 07

22. ledna 2011 v 13:16 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Clannad: After story- recenze

21. ledna 2011 v 17:36 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Tahle recenze bude trochu kratší, protože jinak bych moc spoilerovala xD- Gomenasai

Ano, ta divná holka a její robot se vrací v plné parádě! Příběh začíná tam, kde první série Clannad končí. Tomoya a Nagisa spolu se svými přáteli dokončují střední školu a rozhodují se o tom, co budou dělat po tom. Protože Tomoya nemůže jít na vysokou, musí se rozhodnout, co bude dělat. Naneštěstí Nagisa opět onemocní a protože zamešká příliš hodin, musí ročník už podruhé opakovat, zatímco Tomoya a ostatní úspěšně odmaturují. Přátelé odjedou na vysokou a Tomoya zůstane ve městě sám. Odstěhuje od svého otce do bytu a začne pracovat jako elektrikář. Nagisa konečně odmaturuje a začne žít společně s Tomoyou, po čase se dokonce vezmou. Ačkoli to vypadá, že konečně budou žít šťastně, zanedlouho se vyskytne problém, který přerůstá ve větší, a ten opět přerůstá ve větší. Osud nedá Tomoyovi ani chvilku klidu. Zvládne Tomoya všechny problémy, které ho čekají?

Moje hodnocení: Jestli jste nebrečeli u první série, u téhle budete stoprocetně. Jestli vás rozbrečela už první série, připravte si pořádnou zásobu kapesníčků, protože u Clannad: After story prolejete celej kýbl slz. Nepřeháním. Někdy mi připadá, že tvůrci Tomoyu opravdu nemají rádi xD. Každopádně, druhá série je možná ještě o kapínek lepší než série první, ale to je věc názoru. Taky se tady vyskytne víc nadpřirozena než v jedničce. A na co se těšit? Stejně jako u jedničky hezkou kresbu, poutavý a dojemný příběh a hlavně na Tomoyu a Nagisu, protože ostatní postavy z Clannad: After story postupně zmizí do pozadí. A nakonec- konečně nám vysvětlí, proč celý ty dvě série tam opruzovala ta holka s robotem ve "světě, který skončil". Myslím, že už jenom proto to za to stojí, ne?

Video:

Opening: Lia- Toki wo kizamu Uta
Ending: Lia- Torch, Chiisana Te no Hira

Kaichou wa maid-sama online cz 06

20. ledna 2011 v 18:56 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 05

20. ledna 2011 v 18:53 | Haruko-sensei |  KWMS- online


HoneyXHoney drops

17. ledna 2011 v 17:51 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Minami Kanan
Žánr: Shoujo, Mature, Smut, School life, Komedie
Rok vydání: 2004
Originální název: 蜜×蜜ドロップス
Stav: Dokončeno- 45 kapitol
Upozornění: 15+, existuje i dvoudílné OVA- důrazně zakazuju se ně podívat- absolutně kazí pohled na mangu!

Hagino Yuzuru pochází z chudé rodiny, a tak musí každý den po škole pracovat. Její aktuální brigáda je číšnice v jednom bazénu. Tam se okamžitě dostane do problému s partou zazobaných kluků, kteří jí nechtějí zaplatit. Jeden z nich na ní začne být hnusný a shodí jí do bazénu. Yuzuru si ale nenechá líbit a na oplátku ho tam shodí taky. Kluk ji odvleče do svého pokoje, kde jí připne naúšnici se znakem lotusu. Renge Kai- tak se kluk představí. Pochází z hodně bohté rodiny a jeho rodina patří k jedné z devíti mocných rodin v Japonsku. Jejich členové chodí na speciální školu Houjou. Na téhle škole funguje takzvaný "Honey systém". Studenti si můžou vybrat svoji Honey, studenta z normální školy, který nosí naúšnici se znakem rodiny, ke které patří. Náplní Honey je pomáhat svému pánovi se vším, co potřebuje. Kai si za svoji Honey vybgral Yuzuru. Jenže té se to vůbec nelíbí- taky kdo by chtěl za svého pána arogantního, rozmazlenýho a podlýho spratka jako je Kai? Yuzuru to nebude mít lehké. A je Kai opravdu tak hrozný, jak na první (a možná i na druhý a na třetí) pohled vypadá?
Video:
Moje hodnocení: No, tohle jsem četla v době, když jsem ještě na kontě moc shoujo mang neměla, a poměrně se mi manga líbila. Za nějakou dobu jsem si ji přečetla znova a měla jsem co dělat, abych nebušila hlavou do stěny. Minami Kanan je autorka, která má ve zvyku z hlavních hrdinek udělat slabomyslné, povolné blbky a z kluků super cool bishíky, kteří je budou neustále zachraňovat. Ono by to šlo možná šlo, kdyby se vám podařilo na hlavní hrdince najít alespoň jednu jedinou dobrou vlastnost, ale věřte mi- nenajdete ji tam. Ale ze začátku to nevypadalo vůbec špatně, Yuzuru se dokonce o něco snažila....ale další vývoj to dokonale zazdil. Neříkám, že příběh je špatný, naopak, je docela obstojný, ale když vám tam poskakuje vaše živoucí noční můra....ach jo. pokud nemáte tak hlubokou averzi ke slabým hlavním hrdinkám, do toho, mohlo by se vám tolíbit, v příběhu najdete docela dost dramatických situacích. Pro ty, co jsou jako já- obejděte to velikým obloukem.

P.S.: Tu OVU by měli vymazat z povrchu zemského- je ještě stupidnější než manga. A má příšernou kresbu.

Kaichou wa maid-sama online cz 04

15. ledna 2011 v 21:25 | Haruko-sensei |  KWMS- online
Wow, přišla jsem úplně sama na to, jak sem vložit video z rutube...a to neumim azbuku xD


Hatenkou Yuugi opening+ending

15. ledna 2011 v 21:02 | Haruko-sensei
Je škoda, že narazit na někde na tohle anime funkčně online s cz titulkama se rovná výhře milionu v loterii , a i na anime-manga maj jen pár dílů. Chjo, tak nespravedlivý!

Songs:
Itou Kanako- Heartbreaking romance
Kaori Hikata-Te no Naka

Jak zabít Sasukeho

15. ledna 2011 v 20:49 | Haruko-sensei |  Ostatní
Konnichiwa, mina-san! Já osobně sice Sasukeho mám ráda, ale na tomhle blogu nesmíme nikoho ušetřit xD, takže když budete mít chuť Sasukemu jednu vrazit, můžete vyzkoušet:

Něco jako na půl hra a na půl fan flash... TADY
Jste na hřbitovně a zabíjíte kžadého Sasukeho, který na vás vystrčí palici xD TADY
Pozor, tady Sasuke i vrací úder....aneb jedna střílečka TADY
Trochu brutálnější...ale zase ho můžete zabít různýma zbraněma...a Itachiho ho potom dodělá xD TADY

Hai, ono asi hodně lidí nemá Sasukeho rádo, že? Chudáček....xD

Hatenkou Yuugi- recenze

13. ledna 2011 v 18:46 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Mladá dívka jménem Rahzel umí používat magii. Donedávna si žila se svým adoptivním otcem pěkně v klídku v hezkém domečku. Ale jednoho dne se prostě otčín rozhodl, že je na čase, aby Rahzel víc poznala svět a tak ji jednoduše z domu vykopnul. Rahzel se po prvotním šoku rychle oklepá a vydá se na cestu. Respektive se k někomu přifaří. A ten někdo je albín Alzeid, který hledá ženu, která zabila jeho otce. No, sebevědomá, lehce arogantní Rahzel používající magii, a neustále se cool tvářící, nemluvný Alzeid (á la prototyp Zera, jenomže ještě víc cool) používající pistoli. taky vám tam něco chybí? Duo je později doplněno ještě jedním chlápkem jménem Baroqueheat, šašek a děvkař v jedné osobě, s vytetovaným motýlem na pravé ruce, hulící jako temelín a neustále se rozplývající nad Rahzel. Trio je kompletní, takže hurá na cesty! Vlastně nikam zvlášť nemíří, ale až neobyvkle často náráží na nejrůznější dobrodružství, nadpřirozené i obyčejné. V průběhu příběhu se pomalu odkrývá tajemství všech tří, kteří, ačkoli na to nevypadají, jich mají občas až moc.

Video:
Moje hodnocení: Dobře zpracované, občas tajemné, občas vtipné a nakonec trochu romantiky. To lze od tohohle osmi dílného anime očekávat. Mají od mě plus za Rahzel. Myslím, že hrdinek s IQ tykve jsme už tu měli dost. Ostatní jsou typické anime stereotypy. Trochu mě zklamalo, že anime nemá nijaký zvláštní děj a končí dost utevřeně. Jiank celkem povedené.

Natsuhiboshi

12. ledna 2011 v 17:38 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Už nevím ze který epizody Naruta to přesně je....ale ta písnička je prostě boží.....xD
Kawaii!!!!

Kaichou wa maid-sama online cz 03

11. ledna 2011 v 16:03 | Haruko-sensei |  KWMS- online

free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!