The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

První pololetí je u konce!

31. ledna 2011 v 17:58 | Haruko-sensei |  Kecárna
Usui xD
Konnichiwa, mina-san! Všimla jsem si, žře už jsem dlouhou dobu nedělala žádnej pokec, tak jsem se rozhodla to napravit xD.

Mno, tak dneska jsme se dostávali vysvědčení. Musím říct, že jsem spokojená. Kdo by taky nebyl, s mým průměrem 1,13, tedy dvěma dvojkami? Zároveň jsem zjistila, že naše třída je plná imbecilů, jenom pět lidí mělo vyznamenání. O to horší je pocit, že s nima budu muset strávit ještě další čtyři roky, protože odejít se nikdo nechystá. Když už jsme u toho, jakožto kvarta, jsme dostávali taky výstupní hodnocení. Nevím, co to do učitelky vjelo, ale udělala v něm ze mě úplnou svatou xD.

No, když jsem si postěžovala, tak tady pro vás mám informací na nadcházející.....pololetí? xD Design si plánuju nechat asi do konce března, do tý doby se snad naučim s photoshopem a budu schopna něco upatlat sama xD. Co se týče anime, uvidím, kdy budu přidávat další, ale nejspíš to bude po jarních prázdninách. Mangu doplňuju pravidelně, takže s tou žádný problém není. Teď se hlavně zaměřím na dokončení na mého Anime listu, abych měla co přidávat xD (a mohla přejít na další seznam, tentokrát o HODNĚ delší) Jinak o jarňákách tady nebudu, takže se pokusím si pár článků přdnastavit, i když nevím, jestli to stihnu.

Mno, toť asi vše. Jestli máte nějaký návrhy ohledně tohohle blogu, napište mi je prosím do komentářů, ráda si je přečtu xD.

Vaše Haruko-sensei
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!