The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Únor 2011


Haou Airen

27. února 2011 v 12:50 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Shinjo Mayu
Žánr: Shoujo, Smut, Adult, Tragédie, Drama
Rok vydání: 2002
Originální název: 覇王・愛人
Stav: Dokončeno- 50 kapitol
Upozornění: 18+
Nejdřív se vás na něco zeptám- máte rádi mafiány? Romanci? pohádku o Popelce? A spoustu a spoustu adult scén? Jestli jo, jste tu správně. V Haou Airen totiž tohle všechno najdete.
Akino Kurumi je sedmnáctiletá holka z Japonska, milá, absolutně nevinná a slušná, bydlí spolu se svými dvěma maldšími bratry a nemocnou matkou. Právě díky nemoci své matky, která díky tomu nemůže chodit do práce, Kurumi musí chodit na spoustu brigád, aby uživila rodinu a aby sehnala dost peněz a mohla poslat maminku na léčení.
Jednou když se vrací ze své práce domů, potká neznámého týpka, který utíká před partičkou chlápků. Když ji neznámý spatří, bez řečí ji obejme a políbí- a tím si zachrání krk a neznámí týpci ho nechytí. Kurumi si všimne, že neznámý má na spánku zvláštní znamení, draka, že je opravdu krásný (no, záleží na úhlu pohledu) a, z čehož chytne Kurumi málem infakrt, hlavně zraněný. Její plány zdrhnout se rozplynou Kurumi zavede neznámého týpka k sobě domů, kde mu ošetří zranění a při tom z něj dostane jeho jméno- Hakuron. Potom jí Hakuron vášnivě políbí a s Kurumi to sekne. Když se probudí, po Hakuronovi ani stopa, jenom najde přívěšek ve tvaru draka. Když jde další den ze školy, před školou stojí luxusní limuzína a muži v černém. Přes Kuruminy protesty ji popadnou a nacpou do limuzíny, uspí jí, a potom se Kurumi probere až v letadle. A naproti ní sedí.....voilá, Hakuron! ten jí oznámí, že je vůdce čínské Dračí organizace (neboli čínské mafie, jak se Kurumi později dozví), že letadlo za chvíli přistane v Hong Kongu a že udělá z Kurumi svoji nevěstu. A Kurumi je chtě nechtě vtahována do krutého prostředí čínské mafie a neustále po ní někdo jde (ať už z důvodu, že je Hakuronovi nejbližší nebo se s ní prostě chce vyspat.....nebo obojí...xD)

Video:
Moje hodnocení: Žánr Adult je v téhle manze oprávněně, protože zhruba polovina mangy je jenom o sexuálních scénách . I když, pokud jde o Shinjo Mayu, není se čemu divit xD. Na Haou Airen mě hlavně zaujal hodně, hodně brutální děj...řezba a smrti bishíků jsou na denním pořádku. A přitom je je děj pořád smysluplný, ubíhá přiměřeně a najdete tam dost napínavých momentů. Už jenom to skoro vyváží očividnou naivitu a absolutní demenci hlavní hrdinky (porovnejte ji s Miyu z Akuma na Eros a jediný rozdíl bude, že má větší prsa), kterou jsem měla celých 50 kapitol chuť zaškrtit. O to větší byl můj podiv, když tam po ní všichni a všechno jeli (a to to není Reverse harémovka). Hakuronův charakter rozebírat nebudu, i když slova jako "cool" a "parchant" jsou určitě na místě, protože na něj nikdo nemá xD. Prostě tohle se Shinjo Mayu opravdu povedlo, ale mám pár výhrad : 1)hrdinové a vůbec všichni moc rychle měnili názory, 2) i když to byla tragédie, zas tak tragicky to nemuselo skončit. No, zkuste si to představit- manga se pomalu rozjíždí, první část docela klidná, druhá část masakr na druhou, a pak až do posledních asi pěti kapoitol sladké shoujo. A vy si říkáte, to je tak hezký, skončí to dobře (to jsem ještě nevěděla, že to je tragédie) s pak BUM! A váš sen se zhroutí jako domeček z karet. I přesto ale rozhodně tuto mangu doporučuju.

D.N.Angel- Info

26. února 2011 v 12:36 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Hlavní hrdina příběhu se jmenuje Niwa Daisuke. Je to normální školák, absolutně ne cool a trochu neohrabaný, který je zamilovaný do své spolužačky Risy , která ho bere jenom jako kamaráda a ani neví, že k ní Daisuke něco cítí. V den svých čtrnáctých narozenin Daisuke zjistí něco, co obrátí celý jeho dosavadní život naruby- totiž že každý mužský potomek rodiny Niwa má v sobě ještě jedno já- legendárního zloděje uměleckých děl, Darka. Dark je absolutní opak Daisukeho- cool, vysoký, ochranářský, vtipný. A Daisuke se do Darka přeměňí tehdy, když uvidí Risu. A aby toho nebylo málo, Risa se do Darka zamiluje a chce po Daisukem, aby jí pomohl se s ním setkat. A je tu ještě jeden problém do Daisukeho už tak zamotaného života, když si odmyslíme to, že ho pronásleduje jeho kamarád, který je shodou okolností velitel policie- když se objeví Dark, objeví se ještě někdo, něco jako Darkův protiklad- Kradd a ten je rozhodnutý Darak zničit. Jak se stím Daisuke vypořádá? Jestli to chcete vědět, podívejte se na anime xD.

Video:
Moje hodnocení: Tak ze začátku mi přišlo, že to je celý postavený na hlavu- Dobře, sexy a vždy cool Dark v pohodě, ale kradení uměleckých děl? Wtf? Ale když jsem se koukala dál, začínalo to dávat smysl. Sice jsem celých 26 epizod měla nutkání zaškrtit Risu, ale překonala jsem to. Jen ten konec se mi nelíbil, protože to skončilo dobře jenom pro Daisukeho, a ne Darak....bůůůů. Jinak mám ještě jednu výtku, a to je kresba, která se mi vůbec, ale vůbec nelíbila. Takže výsledek? Průměrné anime, které sice neurazí, ale ani neohromí.

Opening: Byakuya ~ True Light by Miyamoto Shunichi
Ending:
Yasashii gogo by Minawo (eps 1-12)
Hajimari no hi by Minawo (eps 13-23,25)
Caged Bird by Shunichi Miyamoto (ep 24)
Michishirube by Shunichi Miyamoto (ep 26)


Kaichou wa maid-sama online cz 26

26. února 2011 v 12:05 | Haruko-sensei |  KWMS- online
A finální epizoda.....:-(
Odkaz: TADY

Kaichou wa maid-sama online cz 25

26. února 2011 v 12:01 | Haruko-sensei |  KWMS- online
A máme tady předposlední epizodu.....a bohužel zase ve zkouknito :-(
Odkaz: TADY

OMG?!

23. února 2011 v 17:28 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa,mina-san! Dneska si tak v pohodičce jdu na blog, přihlásim se, v pohodě, všechno jde, a najednou BUM! Co to kua je? Všechno je přeházený, dokonce mám všechno ve správě blogu posunutý. A pak mi tam vyskočí článek: od 23. února administrace. No, super, řeknu si a ťuknu na to. Tam mě to informuje o všech možnejch změnách. Asi z toho zešílim, nic mi nejde, tak, jak má, takže jsem slušně naštvaná...grrr. Fakt, že mi udělali radost "ironicky" Až donedávna jem si myslela, jak je to super jednoduchý a teď mi to takhle zprzněj....áááááááh!!!! Chci zpátky to starý! Takže, nejspíš teď nebudou moc přibývat články, přinejmenším do doby, než se na tenhle novej systém zvyknu. Tak mě prosím nezabijte. Díky. Vaše slušně naštvaná Haruko-sensei

Kaichou wa maid-sama online cz 24

22. února 2011 v 15:55 | Haruko-sensei |  KWMS- online
A další pejsci....Už se blížíme do finále!
A stejný problém jako u předchozí epizody (debilní zkouknito) Odkaz: TADY

Kaichou wa maid-sama online cz 23

22. února 2011 v 15:47 | Haruko-sensei |  KWMS- online
Jelikož je zbytek sérií uploadovaný na zkouknito, který na blogu nejde spustit, dám vám sem Odkaz: TADY

Oslava dokončení anime seznamu xD

20. února 2011 v 14:51 | Haruko-sensei |  Kecárna
Sunako-chan xD
Konnichiwa, mina-san! Vyhlašte státní svátek, podařilo se mi dodělat můj zhruba 13 položkový seznam anime, na který se musím  podívat xD. Ku příležitosti toho jsem chtěla mít i moji databázi anime tady na blogu dokompletovanou, takže přibylo sedm nových anime- dobře já. Mno, a tak přecházím na můj druhý seznam o 35 anime- nějak nwm, jestli je to dobře, nebo špatně xD. To samí mě brzo čeká i mangou, takže se máte na co těšit. Jo, vim, tohle je zase jeden z těch absolutně nepotřebnejch článků, ale musela jsem s tim někomu svěřit xD.

Vaše Haruko-sensei

Anime novinky na jaro 2011

20. února 2011 v 13:24 | Haruko-sensei |  Ostatní
Jen tak se koukám, co je nového, když vtom najdu tohle xD. ZDROJKliknite pre zobrazenie plnej verzie
Mě osobně zaujalo hlavně Oretachi ni Tsubasa wa Nai a Hoshizora e Kakaru Hashi- z nějakého neznámého důvodu xD. Ale to není nejdůležitější zpráva dne- 26.4 vyjde OAD HOTD a- teď pozor- 27.4. vyjde speciální epizoda Kaichou wa maid-sama! Sugoi, sugoi, už teď se nemůžu dočkat xD.

Kaichou wa maid-sama online cz 22

18. února 2011 v 18:53 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 21

18. února 2011 v 18:50 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Ai Hime- Ai to himegoto

17. února 2011 v 14:45 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Mitsuki Kako
Žánr: shoujo, drama, slice of life
Rok vydání: 2006
Originální název: あい・ひめ~愛と秘めごと~
Stav: Dokončeno- 13 kapitol

Středoškolačka Takagi Mao jednou po škole na ulici potká kočku. Chce ji pohladit, ale kočka před ní utíká. Mao ji sleduje a kočka ji dovede až k rozkvetlé sakuře, pod kterou lspí neznámý muž. Protože se Mao líbí, přijde k němu blíž, aby si ho mohla prohlédnout. V tom se neznámý muž probudí a dá Mao pusu. Potom záhadně zmizí, aniž by si ho Mao všimla. Další den rodiče Mao, kteří odjíždějí za prací do zahraničí a nechtějí tu Mao nechat samotnou, představí Mao jejího opatrovatele op dobu, co budou pryč. A není to nikdo jiný, než ten záhadný týpek pod sakurou, nevlastní strýc Mao. A Maoina (skloňuju to vůbec dobře? Nějak se mi to nezdá...) zamilovanost k němu se lehce otřese v základech. A co teprve, když se k němu má nastěhovat? A ještě ke všemu je Maoin "opatrovník" arogantní (už zase) a jízlivý týpek, který jí nic nedaruje zadarmo, takže mu prakticky dělá služku? Ale jelikož už všichni dobře známe Shoujo mangy, možná to nebude tak zlé, jak se na první pohled zdá xD.

Video:
Moje hodnocení: Manga to byla hezká, taková oddechovka, přečetla jsem ji za jedno odpoledne xD. Vím, že podobné téma tu už bylo mockrát, ale rádoby grázlící mě nikdy nepřestanou bavit, a Jin-nii s jeho strachem pro stonožky je prostě nejlepší xD (a hlavně se nejmenuje od K). Rozhodně doporučuju, sice manga nemá žádný závratně složitý děj, prostě jde o to, co vždycky xD, ale pokud hledáte něco oddechového, tak tohle je přesně pro vás.

KWMS amv- Next to you

15. února 2011 v 17:09 | Haruko-sensei |  KCHWMS- videa
Naprosto sugoi amv, takže jsem ho sem musela dát xD

HOTD wally

15. února 2011 v 17:03 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Takže, našla jsem pár wallpaperů na High school of the dead- a víte, jakou práci mi dalo najít nějaký...no,hmm......přístupný wally?xD

Docela hodně wallpaperů najdete TADY, jinak ostatní jsem našla na různej stránkách, ani si nepamatuju kde xD, najdete je pod perexem.

Missing dream- Naruto Shippuuden OP

15. února 2011 v 16:46 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Yop, aneb ending z HOTD předělanej na Naruta....docela povedený, ale...Shippuuden of the DEAD? Myslim, že na to si ještě budem muset počkat xD


Anime couples

14. února 2011 v 14:21 | Haruko-sensei |  Pictures
Původně jsme měla v plánu jakýkoli Vlaentýn ignorovat...ale dobře, každej svátek se musí slavit, takže se značným přemáháním tady máte várku obrázků rozkošných anime párů...xD:


Kaichou wa maid-sama online cz 20

13. února 2011 v 15:13 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 19

13. února 2011 v 14:49 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kisame je pedofil!

13. února 2011 v 14:45 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- komixy
Jj, vim, že je to starý a většina z vás už to možná viděla, ale já z toho doteď chytám solidní výtlem xD

Kisame je pedofil xD

Kaichou wa maid-sama online cz 18

12. února 2011 v 14:17 | Haruko-sensei |  KWMS- online


Kaichou wa maid-sama online cz 17

12. února 2011 v 14:15 | Haruko-sensei |  KWMS- online


High school debut/ Koukou gen debut

12. února 2011 v 14:09 | Haruko-sensei |  Manga
High school debut
Autor: Kawahara Kazune
Žánr: Shoujo, Comedy, Slice of Life, School life
Rok vydání: 2004
Originální název: 俏妞出招
Stav: Dokončeno- 52 kapitol

Nageshima Haruna je v podstatě normální holka. Je jí šestnáct, na základce hrála softball a baseball a byla hodně populární. Jenže teď nastupuje na střední a je rozhodnutá splnit svůj plán- totiž, že na základce se bude soustředit na sport a na střední si konečně najde kluka, jak o tom vždycky četla v jejích milovaných mangách. Ale ačkoli se o to snaží, jak chce, žádný potenciální kluk ne a ne ji oslovit. Potom jí kamarádka poradí, ať poprosí někoho, kdo by jí pomohl, někdo, kdo se v takových věcech vyzná. A shodou okolností Haruna na někoho takového narazí- a to doslova. Komiyama Yoh, jeden z nejpopulárnějších kluků na škole, o němž se všeobecně ví, že se o holky (ani o kluky, když už jsme u toho) ze svých osobních důvodů nezajímá. Haruna se ho na rovinu zeptá, jestli nechce být její coach a nenaučí jí, jak být "atraktivní". Yoh samozřejmě na začátku odmítne. Potom sice nabídku přijme, ale jenom pod jednou podmínkou- nesmí se do něj zamilovat. Haruna podmínku přijme a Yoh ji začne pomáhat někoho najít. Což samozřejmě zahrnuje i naučit Harunu oblékat se jako holka, což není zrovna lehký úkol, ale hlavně se tak chovat, což samozřejmě vede k celému balíku absurdních a vtipných situací. A jak je všeobecně známo- od čeho jsou pravidla a podmínky? Ano, aby se porušovaly xD.

Video:

Moje hodnocení: U téhle mangy musíte mít pořádné nervy, jinak se zhroutíte ve smrtelných křečích, vyvolaných smíchem, na zem. A myslím to vážně. Jak je u mang tohohle typu zvykem, natvrdlost a naivita hlavní hrdinky nezná mezí. A přesto se nemůžete udržet a fandíte jí až do samého konce xD. A Yoh není typický manga bishiek, jakého byste čekali, a i když postrádá jakýkoli "bad boy" charakter, zamilujete si ho. K tomu přidejte pár manga stereotypů, jako například Yohova mladší sestra s bratrským komplexem, Yohův nejlepší kamarád, z jehož hlášek si poprskáte monitor a máte z toho komedii jako blázen. A kupodivu manga má pořádný příběh, který vás strhne a udrží vás až do úplného konce. Takže, můžu jenom doporučit!

High school of the dead OP+ED

12. února 2011 v 13:29 | Haruko-sensei
Miluju ten opening...ale full verze je ještě lepší xD. Co se týče endingu, tak ten je každou epizodu jinej, takže vám sem dám jenom odkazy na poslech......
Song: Kishida Kyoudan & The Akeboshi Rockets- HIGH SCHOOL OF THE DEAD

A teď ty Endingy:
ZDE#01: "Kimi to Taiyou ga Shinda Hi (君と太陽が死んだ日)" by Maon Kurosaki
ZDE#02: "color me dark" by Maon Kurosaki
ZDE#03: "Return to Destiny" by Maon Kurosaki
ZDE#04: "cold bullet blues" by Maon Kurosaki
ZDE#05: "Memories of days gone by" by Maon Kurosaki
ZDE#06: "Under The Honey Shine" by Maon Kurosaki
ZDE#07: "fuss fuzz" by Maon Kurosaki
ZDE#08: "The place of hope" by Maon Kurosaki
ZDE#09: "Hōseki no Supai" (宝石のスパイ) by Maon Kurosaki
ZDE#10: "THE last pain" by Maon Kurosaki
ZDE#11: "Hollow Men" by Maon Kurosaki
ZDE#12: "The Eternal Song" by Maon Kurosaki
#13: "Best friends" by Maon Kurosaki

Gomenne, ale na ten poslední jsem nenašla žádnej odkaz.....

Gomenasai, Gomenasai....xD

11. února 2011 v 21:37 | Haruko-sensei |  Kecárna
Gaara
Konnichiwa, mina-san! Předem se vám chci omluvit, že jsem dlouho nepsala. Ale mám pro to důvod, vážně xD. Měla jsem menší technické potíže, doma nám odešel modem, takže nešel internet. A potom jsem jela na hory, a nestihla jsem ani napsat. Vrátila jsem se dneska odpoledne. Takže, hlásím se do služby, seřvěte mě, jak chcete xD, ale co je hlavní- jsem zpátky a v plné síle, takže začnu dohánět články xD.

Vaše Haruko-sensei
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!