The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Haou Airen

27. února 2011 v 12:50 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Shinjo Mayu
Žánr: Shoujo, Smut, Adult, Tragédie, Drama
Rok vydání: 2002
Originální název: 覇王・愛人
Stav: Dokončeno- 50 kapitol
Upozornění: 18+
Nejdřív se vás na něco zeptám- máte rádi mafiány? Romanci? pohádku o Popelce? A spoustu a spoustu adult scén? Jestli jo, jste tu správně. V Haou Airen totiž tohle všechno najdete.
Akino Kurumi je sedmnáctiletá holka z Japonska, milá, absolutně nevinná a slušná, bydlí spolu se svými dvěma maldšími bratry a nemocnou matkou. Právě díky nemoci své matky, která díky tomu nemůže chodit do práce, Kurumi musí chodit na spoustu brigád, aby uživila rodinu a aby sehnala dost peněz a mohla poslat maminku na léčení.
Jednou když se vrací ze své práce domů, potká neznámého týpka, který utíká před partičkou chlápků. Když ji neznámý spatří, bez řečí ji obejme a políbí- a tím si zachrání krk a neznámí týpci ho nechytí. Kurumi si všimne, že neznámý má na spánku zvláštní znamení, draka, že je opravdu krásný (no, záleží na úhlu pohledu) a, z čehož chytne Kurumi málem infakrt, hlavně zraněný. Její plány zdrhnout se rozplynou Kurumi zavede neznámého týpka k sobě domů, kde mu ošetří zranění a při tom z něj dostane jeho jméno- Hakuron. Potom jí Hakuron vášnivě políbí a s Kurumi to sekne. Když se probudí, po Hakuronovi ani stopa, jenom najde přívěšek ve tvaru draka. Když jde další den ze školy, před školou stojí luxusní limuzína a muži v černém. Přes Kuruminy protesty ji popadnou a nacpou do limuzíny, uspí jí, a potom se Kurumi probere až v letadle. A naproti ní sedí.....voilá, Hakuron! ten jí oznámí, že je vůdce čínské Dračí organizace (neboli čínské mafie, jak se Kurumi později dozví), že letadlo za chvíli přistane v Hong Kongu a že udělá z Kurumi svoji nevěstu. A Kurumi je chtě nechtě vtahována do krutého prostředí čínské mafie a neustále po ní někdo jde (ať už z důvodu, že je Hakuronovi nejbližší nebo se s ní prostě chce vyspat.....nebo obojí...xD)

Video:
Moje hodnocení: Žánr Adult je v téhle manze oprávněně, protože zhruba polovina mangy je jenom o sexuálních scénách . I když, pokud jde o Shinjo Mayu, není se čemu divit xD. Na Haou Airen mě hlavně zaujal hodně, hodně brutální děj...řezba a smrti bishíků jsou na denním pořádku. A přitom je je děj pořád smysluplný, ubíhá přiměřeně a najdete tam dost napínavých momentů. Už jenom to skoro vyváží očividnou naivitu a absolutní demenci hlavní hrdinky (porovnejte ji s Miyu z Akuma na Eros a jediný rozdíl bude, že má větší prsa), kterou jsem měla celých 50 kapitol chuť zaškrtit. O to větší byl můj podiv, když tam po ní všichni a všechno jeli (a to to není Reverse harémovka). Hakuronův charakter rozebírat nebudu, i když slova jako "cool" a "parchant" jsou určitě na místě, protože na něj nikdo nemá xD. Prostě tohle se Shinjo Mayu opravdu povedlo, ale mám pár výhrad : 1)hrdinové a vůbec všichni moc rychle měnili názory, 2) i když to byla tragédie, zas tak tragicky to nemuselo skončit. No, zkuste si to představit- manga se pomalu rozjíždí, první část docela klidná, druhá část masakr na druhou, a pak až do posledních asi pěti kapoitol sladké shoujo. A vy si říkáte, to je tak hezký, skončí to dobře (to jsem ještě nevěděla, že to je tragédie) s pak BUM! A váš sen se zhroutí jako domeček z karet. I přesto ale rozhodně tuto mangu doporučuju.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!