The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Březen 2011

Otokomae! Beads club

31. března 2011 v 20:43 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Motomi Kyousuke
Žánr: shoujo, comedy, School life
Rok vydání: 2004
Originální název: 男前!ビーズ倶楽部
Stav: Dokončeno- 1 volume (5 kapitol)
Sedmnáctiletá Oikawa Ibuki je sice holka, ale chová se jako kluk. Ačkoli není se čemu divit. Už od dětství trénovala bojová umění, ve kterých je fakt dobrá, a s normálními zájmy teen holek nepřišla moc do styku. Každopádně už od dětství má svůj sen- najít někoho, kdo by byl ještě mužnější než ona. A tak, když nastupuje na novou střední školu, má jasný plán- začít od začátku. To znamená chovat se pokud možno jako normální holka a hlavně nikdo nesmí zjistit, jaká doopravdy je. Jenže hned ráno zjistí, že to nebude tak lehké. Po té, co zachrání psa, co málem skočil pod auto a sama se přitom zraní, zjistí, že byla přistižena tajemným týpkem, co kolem něj neustále létají vrány. To jí přivodí docela šok. Ve škole je všechno v pořádku. Všichni jí spolkli pohádku o tom, že její nejoblíbenější činnost je korálkování. Při rozhovoru s jejími novými spolužáky zjistí, že na škole je dokonce klub korálkování. Ale že jejími členy jsou samí podivíni. Zároveň si taky vyslechne školní "záhadu". Totiž že tahle škola má školskou radu, o které nikdo neví, kde se schází a ani, kdo jsou její členové. Ale že mají oči všude a že by si měla dávat pořád pozor. Ibuki trochu zpozorní, a čeká ji další šok, když najde pozvánku do klubovny školské rady u sebe v lavici. Když se jí snaží najít, potká opět toho tajemného týpka, který ji zavede do klubu korálkování, kam se Ibuki chtěla přihlásit. A hned zjistí, že pověsti nelhaly. Uvnitř najde kromě toho týpka ještě holku, co vypadá jako hospodská, holku, respektive kluka převlečeného za holku, kluka co se chová jako nějaká starostlivá starší sestra a cyber-idiota. A jaké je Ibučino překvapení, když zjistí, že Klub korálkování je kromě taky......?

Moje hodnocení: Předem musím upozornit, že tahle manga ještě není přeložená do češtiny, takže si ji můžete přečíst jenom v anglické verzi. Musím říct, že všechny mangy od Motomi Kyousuke (autor je ve skutečnosti holka xD) jsou úplně dokonalý, a že ani tahle nebyla výjimkou. Jeden z jejích hlavních kladů je, že nikdy, NIKDY, nevykresluje hrdinky jako blbky s IQ tykve, takže se její mangy vždycky hrozně teším xD. Musím říct, že z Takumiho a Ibuki jsem chytala solidný výtlemy a když jsem viděla celou naši "hvězdnou" partu po hromadě, měla jsem dost. Ačkoli celá zápletka byla dost přímočará (taky jak se to může víc rozvíst v jednom volume, že...), čtení jsem si fakticky užila a můžu ji jenom doporučit.

P.S.: Jsem naštvaná na Youtubko, nenašla jsem tam žádný mmv....grrr...takže gomenasai, mina-san...

Shuffle! OP+ED

30. března 2011 v 18:11 | Haruko-sensei
Opening je fakt povedenej a moc se mi líbil, ale ending mi připadal takovej nic moc......

Songs:
Yuria- You
Hashimoto Myiuki- Innocence

Shuffle!- recenze

29. března 2011 v 20:49 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Co když kromě našeho světa existují ještě další, které neznáme? A co by se podle vás stalo, kdyby se tyto světy spojily?
Přesně touhle myšlenkou se zaobírá Shuffle! Kromě našeho světa existují ještě dva- svět démonů a svět bohů, které se spojily s naší malou dimenzí. Obyvatele těchto dimenhzí poznáte snadno- mají špičaté uši a ovládají magii. No, nebyla by to paráda, chodit s někým takovým do školy?
Sedmnáctiletý Tsuchimi Rin bydlí v domě společně s jeho kamarádkou z dětství Kaede a vede normální život středoškoláka. Oba jejich rodiče umřeli a oni se o sebe starají (respektive Kaede dělá všechno a Rin kontroluje). Jednou do jejich školy nastoupí dvě nové studentky, jedna ze světa bohů a druhá ze světa démonů- Shia a Nerine. A spolu s nimi přijíždějí také jejich tatínkové- vládci obou dimenzí. Hned po prních pěti minutách jejich prvního společného rozhovoru Rinovi oznámí, že přijeli z jednoho důvodu- aby si buď Shiu nebo Nerine vybral jako nevěstu. A jako vrchol má Rin dva nové sousedy- damozřejmě se jedná o naše nové obyvatele. Zmatený Rin si vezme čas na rozmyšlenou a mezitím se ho holky snaží za použití rozličných rafinovaných i méně rafinovaných taktik dostat. Kromě Shii a Nerine a Kaede, která se o Rina stará právě proto, že je do něj zamilovaná, je tady ještě další Rinova kamarádka z vyššího ročníku Asa a později k nim přibyde ještě zvláštní uměle vytvořené stvoření Primula. A než se Rin naděje, má kolem sebe pět holek, všechny ho chtějí pro sebe a chudák Rin neví, jakiou si má vybrat.

Video:
Moje hodnocení: Shuffle! bylo první ecchi, který jsem zkoukla...a musím říct, že na to, že je od patnácti, je pěkně slabej. Alespoň co se týče obsažení ecchi žánru. Jinak se mi líbil nápad a celkové zpracování. Bylo zajímavý sledovat, se kterou Rin nakonec skončí, a je fakt, že nakonec to dopadlo tak, jak mělo. Do půlky anime to byla jenom sladká romantika-komedie, která mě místy pěkně nudila, v podstatě její náplní bylo spekulovat, se kterou Rin skončí. Druhá polovina se ale výrazně zlepšila, anime konečně dostalo nějaký výraznější děj, tajemství děvčat se pomalu odhalovala....a mě to začalo vážně bavit. I přestože na úkor toho vymizel skoro jakýkoli humor. Co jsem ale vystát nemohla a co mě prudilo jako otravný komár celý anime, byl hlavní hrdina. Po prvních pár epizodách už jsem ho měla dost a potom, jak se zachoval ke Kaede, u mě skončil úplně. Těžko říct, jestli to byl záměr autorů udělat z něj nesnesitelnou postavu, podle mě se jim to ale povedlo. Za to charaktery holek na mě udělaly dojem, byly výborně zpracované a vypiplané skoro do detailu a zamilovala jsem si je všechny. Takže přestože njemám ráda háremovky, nelituju za zkouknutí tohohle anime a můžu ho jenom doporučit.

Opening: Yuria- You
Ending: Hashimoto Miyuki- Innocence

Kamisama Hajimemashita- Hot mess

28. března 2011 v 18:27 | Haruko-sensei |  Videa-Manga
Bože, bože, bože......už kvůli svým rodičům doufám, že přestanu pištět Kawai pokaždý, když uvidim Tomoeho....Hmmm, asi ne xD

Yuki and Zero wallpapers

28. března 2011 v 18:20 | Haruko-sensei |  Vampire knight-wally
Tuhle jsem si projížděla moje starý články a pod wally s Kanamem a Yuki jsem slibovala, že příště budou wally YuukiXZero. Jo, jsem fakt hrozná, zapomněla jsem na to, takže skoro po půl roce jsem se konečně dokopala k tomu něco s tím udělat xD. Gomenasai, mina.

Zdroj: Theotaku.com

Bishies- Poison

27. března 2011 v 13:56 | Haruko-sensei |  Videa
Do tohohle videa jsem se okamžitě zamilovala xD.

Yamato Nadeshiko shichi henge- Dorama

27. března 2011 v 13:50 | Haruko-sensei
Takže, jak jsem se už zmínila v recenzi na anime, na geniální mangu YNSH existuje i neméně geniální dorama, takže jsem se rozhodla, že vám o ní něco napíšu xD.
Dorama Yamato nadeshiko vznikla v roce 2010, takže je to poměrně nová dorama. Děj je v podstatě stejný jako u mangy, ale nedrží se jí tak striktně jako anime. Jeden z hlavních rozdílů je, že naším hrdinům není patnáct, ale dvacet a chodí na vysokou. Autoři také přidali syna tety Sunako, který funguje jako zástupce své mamky xD. Příznivci Goth loli sisters možná budou zklamaní, protože v doramě sice existují, ale nejsou to patnáctileté gotičky, ale třicetilé trapky, co permanentně stalkerují naše čtyři bishíky xD. Sunako-chan má v doramě černý plášť a protože by se asi těžko vytvářely její výstřiky krve z nosu, tak "jenom" dává solidní hlavičky, hlavně Kyouheiovi xD.
Celkově má dorama rychlejší spád než anime nebo manga a už od začátku je jasné, kolem koho se bude děj točit. A řekla bych, že to je jedině dobře, protože u anime mě tohle vždycky hrozně štvalo (a u mangy jakbysmet). Výkony herců jsou celkem solidní, a i jejich charaktery odpovídají chrakterům v manze. Co se týče jejich bishíkovosti, nejhůř to odnesl Yuuki, který (nemůžu si prostě pomoc) vypadá nejenže divně, ale autoři to s jeho roztomilostí poněkud přehnali (vždyť je mu dvacet, proboha). Ranmaru mi zase připadal moc starý, ale jinak žádný další námitky nemám, Oda a Kyouhei jsou bishíkové jak svině xD.
Oproti manze nebo anime tady taky najdete konečně nějaký scény KyouheiXSunako, což mě upřímně potěšilo. Dorama je desetidílné, takže děj je trochu víc osekaný, ale ani mi to moc nevadilo. Autoři vypíchli scény jako Kyouheiova minulost, Když se Sunako otrávila houbama atd. Poslední dva nebo tři díly se vůbec neodehrávají podle originálního děje, takže jsem byla hodně zvědavá, jak to dopadne. Ale nakonec jsem byla spokojená xD.

Herecké obsazení:
Takano Kyouhei- Kamenashi Kazuya
Nakahara Sunako- Oomasa Aya
Toyama Yukinojo- Tegoshi Yuya
Oda Takenaga- Uchi Hiroki
Mori Ranmaru- Miyao Shintaro
Nakahara Takeru- Kato Seishiro
Nakahara Mine- Takashima Reiko
Kasahara Noi- Kanbe Ranko

Opening:
A jedno amv:
A kdybyste se náhodou chtěli podívat online, tuhle doramu přeložilo TNT z anime-mangy.

Sakura wallpapers

25. března 2011 v 20:58 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- Wallpapers, tapety
Po hodně dlouhý době pár wallů na moji "oblíbenou" Sakuru xD

yum yum sakura winking sakura Sakura Wallpaper Sakura Shippuuden sakura photo grungy sakura Sakura a Girl Becomes a Konoichi pink soul Haruno Sakura sakura battles
Zdroje: theotaku.com, naruto-wallpaper.net -můžete zčeknout, jestli chcete víc wallů xD

Naruto vs Spiderman

25. března 2011 v 20:43 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- obrázky
Já si vždycky myslela, že Spiderman je socka xD

WTF, Itachi?

24. března 2011 v 19:13 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Jako fakt, sice to není nijak skvěle propracovaný, ale stejně z toho chytnete výtlem hned po prvních vteřinách. xD

Yamato Nadeshiko shichi henge OP+ED

24. března 2011 v 19:04 | Haruko-sensei
Bože, po dlouhý době jsem si spravila náladu. Openingy i endingy se tomuhle anime fakt povedly a co se týče grafický stránky, taky jsou moc pěkný....z druhýho chytám nosebleed xD
A teď opening verze dvě:

A teď zase verze 2:
Songs:
Kiyoharu- Slow
Kiyoharu- Carnation
Bon-Bon Blanco- Changing

Anime Gothic

23. března 2011 v 16:54 | Haruko-sensei |  Pictures
Musím říct, že Gothic anime a manze fakt sekne...
Zbytek obrázků pod perexem xD

Take it off! Anime mix

23. března 2011 v 16:20 | Haruko-sensei |  Videa
A další z mých oblíbených videí....

Yamato Nadeshiko shichi henge

21. března 2011 v 17:45 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Představte si, že jste normální středoškolačka a líbí se vám váš spolužák. Vy swe rozhodnete, že se mu vyznáte, třeba to vyjde. A teď si představte, že vám ten stejný spolužák řekne, že se mu nelíbíte, protože nemá rád ošklivé holky. Co byste udělali?
V případě Nakahary Sunako, hrdinky našeho anime, to dopadlo takhle: přestala dbát o svůj vzhled, uzavřela se do sebe, miluje horory a násilí, ostatní děsí už jenom svojí aurou a všichni lidi, co jsou hezký, nazvala zářící bytosti a bojí se jich. Žádná lidská kamarádka, jenom tři figuríny, které považuje za nejlepší přátele. Vysoce kašle na jakoukoli společenskost a zájem o "normální" koníčky patnáctiletých holek. Kdybyste byli její příbuzní, asi byste to nenechali jen tak, mám pravdu?
A právě její teta se rozhodne, že ze Sunako udělá opravdovou dámu. A protože po ruce má zrovna čtyři extra bishíky, kteří nevědí, jak zaplatit nájem, učiní jim nabídku. Pokud udělají ze Sunako dámu, odpustí jim na tři roky nájemné. Kluci, nic netušící o skutečné podobě Sunako, s radostí přijmou. Vždyť oni jsou přece nejoblíbenější kluci na škole, tak proč by se jim to nemohlo podařit? Ano, opravdu nemohlo. A to poznají, když Sunako-chan poprvé uvidí. Sunako na sobě rozhodně nic měnit nechce, je jí takhle dobře a Kyouheie, Ranmara, Takenagy a Yukiho se štítí. Ale co mají ubozí kluci dělat, když jejich bytná a teta Sunaky umí být ještě děsivější než ona a naději na zaplacení nájmu mají nulovou?
Prostě to nesmí vzdát a tak se krůček po krůčku snaží Sunako-chan nasměrovat správnou cestou. Ale povede se jim to?

Postavy:
Nakahara Sunako- miluje horory, staršidelné historky, krev, násilí, pohrdá jakýmkoli normálním zájmem puberťaček, lidí se štítí, některých víc než jiných. Kromě toho ráda a dobře vaří.
Takano Kyouhei- jeden z bishíků, který se snaží přeměnit Sunako na dámu. Narozdíl od ostatních to dělá jenom kvůli nájmu a ne kvůli Sunako. Násilník, sobec, zajímá se jenom o jídlo (a postupem času i o něco jinýho).
Mori Ranmaru- bishík číslo dva a nenapravitelný lady-killer. Randí jenom se staršíma bohatýma ženskýma. Má bohaté rodiče. Trpí narcismem a sebestředností.
Oda Takenaga- bishík číslo tři. "cool" typ. Inteligentní, rozumný a klidný. Má bohaté rodiče. Nerad vyjadřuje emoce. Miluje jenom Noi-chi.xD
Toyama Yukinojo- všichni mu říkají Yuki, "kawai" typ. V ničem extra nevyniká, ale je prostě k sežrání. V jakýmkoli kostýmu skončí jako holka. Soucitný, hodný.

Video:
Moje hodnocení: Tak na tuhle recenzi jsem se už dlouho těšila, protože Yamato nadeshiko shichi henge je prostě moje srdcovka.....a uvidíme, jestli někdy zkouknu něco, co bude ještě lepší xD. V první řadě je tady Sunako-chan- její charakter, uvažování a chování jsou absolutně odlišné od jakýchkoli jiných anime hrdinek. Pokud vás neodvaří už její masochistická záliba v krvi, hororech a násilí, určitě vás dostane svými dialogy, ať už je to její typické "Oslňující", nebo cokoli jiného. Ihned si jí zamilujete. A co se týče ostatních čtyř postav- každý má jiný charakter a stejně si je zamilujete všechny xD. Navíc se mi líbí, jak z poměrně obyčejné zápletky dokázaly vykouzlit takovýhle anime. Je fakt, že s kresboiu to trochu přehnali- podle mě se je snažili udělat tak hezký, že ve finále jsou prostě divný, ale tak čím zajímavější hrdinové a děj, tím zajímavější musí být i kresba, takže co. Na tohle anime se musíte na 100% podívat, nejenže se pobavíte, ale taky si odpočinete od těch sladkých romantických anime, kterých jsou všude mraky xD.

Dovolím si ještě jeden dodatek. Anime je udělané podle ještě dokonalejší mangy, která má v tuhle chvíli zhruba 22 volume (okolo 100 kapitol) a stále vychází, takže pokud vás zajímá, jak to se Sunako-chan, Kyouheiem a vůbec se všemi bude, začněte ji číst. Kromě anime a mangy existuje ještě desetidílné dorama z roku 2010, které je taky docela vtipné, i když už se od mangy a anime docela liší.


HOTD amv- Until the end

20. března 2011 v 16:35 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Tohle amv jsem našla na youtubku úplně náhodou, ale hned jsem si ho zamilovala xD

Kami-sama Hajimemashita

18. března 2011 v 15:18 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Suzuki Julietta
Žánr: shoujo, komedie, supernatural
Rok vydání: 2008
Originální název: 元气少女缘结神
Stav: Stále vychází
Momozono Nanami je normální středoškolačka. Její otec je závislý na hraní na automatech a všude má dluhy. Tím pádem žijí v polorozpadlé barabizně a Nanami ve škole šikanují. Jenže jednoho dne najde od otce dopis, který píše, že odešel a ať ho nehledá. Hned na to Nanami zabaví její dům a ji vykopnou na ulici. Zoufalá Nanami si sedne na lavičku a snaží se vymyslet, co dál. Když uslyší křik, rozhodne se podívat, co se děje. Na stromě sedí neznámý muž a vrčí na něj pes. Nanami psa odežene a potom si s neznámým povídají. Když se mu Nanami svěří se svým problémem, že nemá kde bydlet, políbí jí na čelo a řekne, ať hledá jeho dům, že jí ho přenechá. Poté odejde. Když Nanami dojde na určené místo, zjistí, že před ní stojí svatyně. Tam potká podivného týpka s liščíma ušima a ocasem, který na ní okamžitě žačne křičet, a ani neví, kdo je. Když na to Nanami zeptá a ona mu odpoví, že je normální člověk, chce ji hned vykopnout, ale pak spatří znamínko na čele a musí Nanami nechat žít ve svatyni. Nanami se dozví, že neznámý muž, který jí dal to znamínko, byl bůh země a tím, že předal Nanami dům a dal jí znamínko, z ní udělal boha země. A že ten týpek, co na ní křičel byl Tomoe, který má být její ochránce. Jenže Tomoe se naštve a řekne, že holce rozhodně sluhu dělat nebude a odejde. Nanami ho musí přimět, aby jí přijmul za svého pána, protože existuje mnoho bohů, kteří nejsou s tím, že člověk se stal bohem, rozhodně spokojeni a pokusí se Nanami odstranit.

Video:
Moje hodnocení: Zpočátku jsem si myslela, že to bude jenom další shoujo, jakých už jsem četla mraky. Ale omyl! xD. Kami-sama hajimemashita je originální hlavně svým humorem. U téhle mangy se budete smát i situacím, které jinak nejsou vůbec vtipné xD. Další klad jsou hlavní postavy- Tomoe a Nanami. Tomoeho si prostě nejde neoblíbit, i když v podstatě to je velkej hajzlík a Nanami dává všechno pěkně sežrat xD. Co se týče Nanamina charakteru, není to žádná blbka, má svou hlavu a odvahu. Myslím, že po mangách od Shinjo Mayu to určitě oceníte xD. Vztah těch dvou bych přirovnala trochu ke Kurosakimu a Teru z Dengeki daisy, i když jenom hodně přibližně. Navíc manga má skvělou kresbu a příběh, u kterého se nudit nebudete. Takže rozhodně doporučuju.

Kaze no Stigma- OP+ED

16. března 2011 v 20:14 | Haruko-sensei
Dobře, zase nemůžu říct, že by se mi nějak vryly do paměti....openingy a endingy vůbec poslední dobou nějak upadaj....


Songs:
Saori Kiuji- Blast of wind
Saori Kiuji- Hitorikiri no sora
Fujimura Ayumi- Matataki no Kiwoku

Anime mix- This is moe!

16. března 2011 v 20:05 | Haruko-sensei |  Videa
Neodpustila bych si, kdybych to sem nedala xD. Mimochodem, nejlepší je obrázek na 0:22 a 0:50. To mě vážně dostalo. Jinak perfektně sestříhanýxD.

Kaze no Stigma- Info

15. března 2011 v 19:56 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Rodina Kannagi je proslulá svou schopností ovládat oheň. Před čtyřmi lety proběhl rituál, který určil příštího Soushu, vůdce klanu. O tuhle poctu se utkal nejstarší syn a potencionální následník, Kannagi Kazuma, a jeho sestřenice Ayano. Kazuma zklame očekávání své rodiny, když se ukáže, že nemá absolutně žádný talent na ohnivé umění. Souboj tedy vyhraje Ayano, která dostane jako dědic rodiny ohnivý meč, Enraihu. Kazumu jeho rodina vydědí a on opuští klan. Děj anime se odehrává v současnosti. Kazuma, který si změnil jméno místo Kannagi na Yagami Kazuma, se vrací do Japonska, dokonce přímo do svého rodného města, Tokia, s novou silou- vzduchem. Ale současně s ním se v městě začnou dít vraždy, které očividně spáchal někdo, kdo nemá rád rodinu Kannagi a ovládá vzduch. Kazuma je hlavní podezřelý, a jeho chladné přivítání s rodinou a následný boj se svým vlastním otcem, kterého porazí, situaci nijak nepřispívá. Ayano je přesvědčená, že Kazuma ty vraždy spáchal, ale Soushu, Ayanin otec, má pochybnosti. Mimo vražd se v městě také začínají dít podivné úkazy a zdá se, že pachatel má nějakou spojitost s Kazumou.

Postavy:
Yagami Kazuma: arogantní a ironický týpek, který je neustále nad věcí. Pokud po něm něco chcete, musíte napřed zaplatit xD. Ale pro své chování má vždy důvod. Chce ochránit vždycky všechny, oběti nepřipouští.
Kannagi Ayano: vznětlivá, ne cool, sexy asi jako násada od koštěte xD. má velkou sílu, na kterou ale moc spoléhá. Od začátku pesimistická proti Kazumovi, nejvíc chce, aby ji uznal jako soběrovnou. Nejdřív útočí, pak teprv přemýšlí.
Kannagi Ren: Mladší bratr Kazumy. Když se rozbrečí, nic mu neodmítnete. Je dost silný, jeho specialitou jsou plameny očisty. Chce, aby spolu Kazuma a Ayano vycházeli.

Video:
Moje hodnocení: Když jsem se koukala na první dva díly, moje myšlenky byly: "Ten týpek není dostatečně kawai." "Ta holka je trapná." a "Doufám, že Ayaně někdo nakope zadek.". Ale potom se to docela rozjelo a začalo me to bavit. Přece jenom komičnost páru KazumaXAyano je jeden z hlavních kladů anime. Až na to, že jejich vztah se vůbec nerozvíjí, a končí otevřený (Grrrr.). Další z velkých kladů je děj. Děj se mi opravdu líbil, byl rozdělený na několik "případů", které nakonec vedly k rozzuzlení, popřípadě ještě souboje, které taky stojí (na shoujo anime) za zmínku. Co se týče záporů, tak kromě jaksi žádnému rozvíjení vztahů hlavních hrdinů jich tam moc není, alespoň ten velkých moc ne. Takže, můžu jenom doporučit!

Opening: Saori Kiuji- Blast of wind
Ending:
Hitorikiri no Sora by Saori Kiuji (eps 1-2, 4-5, 7, 10-11, 19-23)
Matataki no Kiwoku by Ayumi Fujimura, Yuka Inokuchi and Shizuka Itō (eps 3, 6, 8-9, 13-18, 24)
Tsuki Hana no Inori by Sakai Kanako (ep 12)

Jak se Deidara dostal do Akatsuki

13. března 2011 v 20:35 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- komixy
A opět chytám výtlem.....a mimochodem, nezapomeňte si přečíst ty dva řádky úplně dole xD.

Fruits basket OP+ED

12. března 2011 v 19:38 | Haruko-sensei
Takže abych řekla pravdu, vůbec mě nezaujaly a co jsem dokoukala poslední díl, už si je ani nepamatuju. Smutný xD.

Songs:
Ritsuko Okazaki- For Fruits basket
Ritsuko Okazaki- Chiisana Inori

Anime mix- Pacific coast party

12. března 2011 v 19:26 | Haruko-sensei |  Videa
No co, sice máme teprve březen, ale trocha sluníčka neuškodí xD. Jinak tohle amv se nmi líbilo hlavně dobrým sestřihem a hudbou. Docela slušně jsem se pobavila xD.

Come back!

10. března 2011 v 19:25 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Takže, jsem zpátky z lyžáku, což znamená, že tenhle blog zase funguje naplno! A zase je toho fůra, co musím stihnout. Zaprvé, rubriky. Jelikož v nich mám neuvěřitelný bordel, tenhle víkend se na ně mrknu a trochu to předělám. Mimochodem, rozhodla jsem se vytvořit rubriku "Videa", kde se od teď budou vyskytovat veškerá amv, mixová videa a vůbec všechno nejlepší, co na Youtube objevíte xD. Zadruhé, design. Tenhle layout je tady už od začátku roku a mám pocit, že by to chtělo změnu. Takže, ještě uvidím, jestli tady bude přednastavený, nebo by me, a jelikož jsem naprosto neschopná něco vyrobit, na 80% bude zase přednastavený xD. A zatřetí, články. Plánuju přidat pár recenzí, a mang, ale nevím, kolik přesně. No, rozhodně se máte na co těšit.
Vaše Haruko-sensei

Hinata v říši divů- část 1.

9. března 2011 v 18:51 | Hařruko-sensei
Takže, konečně jsem zpátky a op hodně dlouhé době jsem našla nový doujinek xD ZDROJ
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!