The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Květen 2011

Tenjou tenge online 6

30. května 2011 v 19:30 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 5

30. května 2011 v 19:27 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 4

30. května 2011 v 19:23 | Haruko-sensei


Blood+- My tourniquet

28. května 2011 v 23:01 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Zvláštní, že Blood+ nemá moc dobrých videí a to je při tom jedno z těch známějších anime...teda, aspoň já si to myslim xD.

Kandyou- Klub Ados

27. května 2011 v 21:58 | Haruko-sensei |  Pictures
Konnichiwa-mina-san! Dneska vám musím poreferovat o jedné úplně boží stránce. Nevím, jak vy, ale já strašně ráda brouzdám po serverech s obrázkama anime a mangy. A proč? Jen tak, čistě proto, že mě zajímá, co všechno dokážou artisti vytvořit. Autorů a autorek, co se specializují na Anime, popřípadě mangu, je hrozně moc. Někteří jsou lepší, někteří jsou horší. A jednou za čas, opravdu tak jednou za uherský rok narazíte na opravdovou perlu.

A to se mi stalo asi tak před dvěma týdny, když jsem při svém obyčejném brouzdání po Googlu-obrázcích se mi stalo, že mě to vyhodilo na nějakou úplně neznámou stránku. Moje první reakce? TWL, vždyť to je francouzsky (sice se fráninu učim, ale rozumim tak akorát bonjour xD). Ale po prohlídnutí galarie tý sugoi holčiny jsem byla nadšená. Obzvláště jsem si oblíbila takové ty.......no, já nevim, jaký to má oficiální název, ale tomu řikám profilový obrázky xD, a o nich je tenhle článek.

Galerii najdete TADY. Pokud chcete přímo vidět další obrázky ze stejný kategorie, jako tady bude, klikněte ZDE. Najdete tam zhruba 2000 obrázků, ale jsou namíchaný, takže si určitě zahrabáte xD.

A teď už k té ukázce:
Sgama Kukyou

Oshiumi Ningyo

Nero Pazzo
Pro další ukázky si klikněte na Celý článek. xD

Tenjou tenge online 03

25. května 2011 v 19:26 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 02

25. května 2011 v 19:23 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 01

25. května 2011 v 19:21 | Haruko-sensei


Tenjou tenge OP+ED

25. května 2011 v 19:12 | Haruko-sensei
Tak jo, přiznám se vám- opening jsem dala všehovšudy dvakrát, potom mě to přestalo bavit. A ending jsem dala jenom jednou, s tím, že jsem si potom musela pokaždý vyslechnout: Aishitene motto a to způsboilo, že jsem se pravidelně dopovala apsirinem, jinak bych to anime musela droppnout xD.

Songs:
m.c.A.T- Bomb a head
Aiko Kayo- Aishitene motto

Hero's comeback

24. května 2011 v 20:53 | Haruko-sensei
U mého Sbnka jsem narazila na tenhle naprosto sugoi doujin. Zvláštní je v tom, že to je zpracované ve flashi. Není dokončené, a já dofám, že se toho konce někdy dožiju xD. Kapitoly budu postupně přidávat.

Pravda o Itachim

23. května 2011 v 19:50 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- obrázky
Hmmm, myslim, že to je jedinej Yaoista na světě.......xD

Příběh galatního Jirayi

23. května 2011 v 19:42 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Tak tohle je tak neskutečně smutný, že jsem málem rozbulela jako želva.

Tenjou tenge- recenze

23. května 2011 v 19:36 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Určitě taky takový týpky znáte. Frajírci, co si o sobě myslí, že jsou prostě nejlepší, vyrostli na pouličních rvačkách z ulice a neuběhne den, kdy by se nezapletli alespoň jednou do rvačky. A takoví jsou přesně naši hrdinové, u kterých příběh začíná (oni totiž nejsou hlavní, takže proto ten výraz nepoužívám).
Makihara Bob a Souchirou Nagi nastupují na střední. Přesněji na akademii Todo. A hned si tam vkráčej s úmyslem ji ovládnout. Jenže docela narazí. Todo akademie je totiž akademie bojových umění, která se snaží shromáždit co nejvíce technik a bojových stylů, které by jinak zanikly. A, jak naši pánové brzo zjistí, většinou hodně silných technik. Hned první den dostanou pořádně na p*del, konkrétně od jednoho z nejsilnějších klubů na škole, Jyuuken klubu. Do onoho klubu se Nagi a Bob po své první prohře přihlásí, aby se staly co nejsilnějšími a mohly porazit ty nejsilnější na škole. A že se mají na co těšit. Todo akademie se na první pohled může zdát jako normální škola, ale ve skutečnosti má spoustu tajemství. Například, Výkonná rada. Dohlíží na dění ve škole, aby si nikdo nedělal nic v rozporu s pravidly. Vede ji nejsilnější člověk na škole, Takayanagi Mitsuomi. Ten je starší bratr Masatakiho, který chodí do Jyuuken klubu. Jyuuken klub vede Natsune Maya, jejíž minulost je nějak spojená s Výkonnou radou, a hlavně s Mitsuomim. Jyuuken klub vede po svém bratrovi, který na škole záhadně zemřel. Ale to hlavní- Maya vede společně s Jyuuken klubem válku proti Výkonné radě, kterou se snaží úplně rozdrtit. A má šanci, protože každý rok se konají velké zápasy mezi kluby právě o post Výkonnné rady. A pokud porazí všechny zbývající kluby, mají možnost bojovat a porazit i Výkonnou radu. Ale k tomu potřebují víc lidí, a tak se Maya rozhodne, že Boba a Nagiho bude trénovat. A ti postupně zjišťují, že nic není, jak se zdá, že důvod sporu mezi Jyuuken klubem a Výkonnou radou má mnohem hlubší kořeny než obyčejná nenávist a že na pozadí toho všeho jsou ještě větší hráči s ještě většími plány.

Video:

Moje hodnocení: Tak jo, hned po prvním dílu mi bylo jasný, že tohle není anime pro holčičky xD. Jenže já nejsem žádná měkota, násilí a krev miluju, takže jsem do toho šla. No, moc shonen/ecchi anime jsem neviděla, takže nemůžu porovnávat, nicméně bych řekla, že Tenjou tenge se povedlo. Je pravda, že skvostnou grafikou asi neoslní, zato ovšem souboje patří k jedněm z nejlepších, jaké jsem kdy viděla. Nevyskytujete se zde žádná zbytečná vycpávka mezi souboji, prostě když do někoho bušim, tak dokud buď nechcípne, nebo minimálně neupadne do bezvědomí, samotné souboje jsou hodně propracované, efekty slušné. Najdete tady pár vtipných okamžiků, ale jinak jde spíše o drama. Co mě ale překvapilo, na pouze 24dílné shonen anime se zde vyskytuje pořádný příběh, takže souboje vám dávají smysl, a to hodně zamotaný příběh, ale naštěstí pochopitelný. Jedna malá připomínka: nenechte se zmást prvním dílem. Po něm se totiž anime může zdát klišovité a jako další plytká shonenovka. Ne, dokoukejte to do konce. V tomhle anime nejde ani tak o přítomnost, jako spíše o minulost. Skoro víc jak půlka epizod se točí kolem minulosti, proč je to teď tak, jak to je, a vysvětluje své následky do přítomnosti. A nezískejte špatný dojem- určitě to není špatně. Děj se posouvá jako po másle, a i když asi dvě epizody pekelně nudí, ostatní vám to bohatě vynahradí. Další obrovský klad anime, jako ostatně skoro všude, jsou postavy. Tady má každá postava racionální důvody (dobře, až na jednu, kterou bych nejradši odstřelila, a nic nemůže být dokonalý) svého chování, a to se doráží i v soubojích. Hudba byla skvělá, i když z endingu mě fakt po pěti posleších začala bolet hlava. Našla jsem jenom jeden zápor: Anime není vůbec dokončené, takže ti, co čekají na velké rozzuzlení, utřou nos. Takže, moje shrnutí: Nemáte-li rádi souboje nebo ecchi, obejděte to obloukem. Pokud to není pravda, tohle vám nemůže chybět v seznamu, na co se podívat. Nebudete litovat.

P.S.: Existují i dvě OVA. Určitě je k tomu zkoukněte, stane se tam pár důležitých momentů, co stojí za to.
P.P.S.: Bylo vytvořeno podle mangy. Ta manga je ukončená (Hallelujah!), má 136 kapitol, jejím autorem je Oh!Great. Pokud vám to jméno připadá povědomé, nedivte se, je to ten týpek, co stvořil taky Air Gear. Upřímně, já tu mangu četla. Je o dost brutálnější a ecchiovější než anime, a je tam textu jak nas**no, a to ještě to nikdo nepřekládá do češtiny. Představte si ang. text v manze o víc jak 200 slovech, a máte jasnou představu. Jinak s koncem jsem byla spokojená, až na jednu událost, co mi to jaksi zkazila. Ale to je otázka názoru xD.

Opening: m.c.A·T- Bomb a head
Ending: Aiko Kayo- Ashitene motto

SasuHina

22. května 2011 v 21:01 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- obrázky
A teď zkuste říct, že se k sobě vůbec nehodí, a pošlu vás svým super-mega kopem á la Misaki-chan až do sousední galaxie xD. Jo, a za většinu obrázků vděčíte super Lems z DAčka, její práce najdete HERE
sasuhina

Prosím, neodcházejte od monitorů a klikněte si na celý článek xD.

Diplom pro mě od Uchiha Lucy

20. května 2011 v 20:07 | Haruko-sensei
Arigatou, je úplně boží xD.

Diplom pro Uchiha Lucy

20. května 2011 v 20:05 | Haruko-sensei
Doufám, že se ti líbí xD:

Nový design

18. května 2011 v 16:50 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Takže jak jste si mohli všimnout, mám nový design, který mi udělala jedna osůbka, jejíž blog najdte v credits v zápatí zde. A upřímně, skáču z něj do stropu, protože to je porpvý, kdy má tenhle blo svůj vlastní kabátek....vážně uvažuju, že si ho nechám napořád. Nebo aspoň do tý doby, než se naučím dělat taky takový (čtěte: takže tady bude napořád xD). A vůbec, je prostě kawaii a sugoi a moe a dalších asi padesát přídavných jmen na tohle téma. A to je asi všechno, co jsem vám chtěla říct, takže jste to vůbec nemuseli číst xD.

P.S.: S tou pololetkou to vypadá bledě. Mám dvě kapitoly z pěti, cca 7/11 stránek xD. Ale protože jsem moc líná, budu na tom pracovat jenom o víkendu xD. Takže zbývá už jenom zkoušení ze třech předmětů a písemka/y. Vážně si říkám, kde jsou moje sladké, bezstarostné školní dny? Ne, vážně mi nemusíte odpovídat.

A jako bonus jsem se rozhodla vám dát jedno video. Takhle bych na držku opravdu dostat nechtěla. le nevim jak vám, ale já se u toho smála jak něco. (Jo, a moje sestra, když to viděla, řikala, že takhle vypadám já, když mi někdo šlohne jogurt xD- odkaz na toho týpka s rudýma očima)
Jo a BTW- je to z anime tenjou tenge, na který se pokusim do konce týdne udělat recenzi xD

Převařenej mozek

14. května 2011 v 20:13 | haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Jenom bych vás chtěla upozornit na to, že tenhle měsíc asi nebude tolik článků jako obvykle. Důvod? Jako vždycky. Škola, písemky, úkoly. A ještě musím napsat pololetní práci, dodělat referáty, nechat se vyzkoušet....prostě si ještě doopravit známky, protože polovina našich učitelů potom nebude ve škole xD. Aktuální stav mé mysli se nachází někde na půl cesty od absolutního zešílení a totálního vyčerpání. Nebojte se, SB budu obíhat jako vždycky a budu doufat, že už to brzo skončí...takže gomenasai.

Vaše Haruko-sensei

Skip beat OP+ED

14. května 2011 v 19:01 | Haruko-sensei
Z nějakýho důvodu jsem našla openingy jenom ve full verzích.....:Songs:
The Generous- Dream Star
The Generous- Renaissance
2BACKKA- Namida
Yusaku Kiyama- Eien


UxMishi

10. května 2011 v 20:57 | Haruko-sensei |  KCHWMS- videa
Určitě si pamatujete z Kaichou wa maid-sama hudební skupinu UxMishi. V Anime najdete jenom útržky písní, ale já jsem zapátrala po youtubku a našla full verze tří songů, které jsem se rozhodla sem dát. Osobně se mi nejvíc líbí Akane xD.

1) UxMishi- Natsu koi Monogatari

2)UxMishi- Akane

3) UxMishi- Yume no Hana
Pár linků na stažení najdete tady: http://mp3skull.com/mp3/uxmishi_yume_no_hana.html

Skip beat!- recenze

10. května 2011 v 18:53 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Mogami kyoko je šestnáctiletá holka, která odešla ze školy. Proč? Aby pomohla svému kamarádovi z dětství, Fuwovi Shotarovi, dosáhnout jeho snu být známým zpěvákem. A Shotarovi se to podařilo. A Kyoko, která je do něj beznadějně zamilovaná, mu od té doby dělá služku. Ono kdyby Shotaro byl nějakej hodnej hošánek, ani by to moc nevadilo. Jenže Shotaro je namyšlenej egoistickej parchant, který si Kyoko oprvadu vzal sebou jenom na úklid. A Kyoko maká jak blázen ve třech pracích, aby se vůbec uživila. Když jednou nese Shotarovi oběd do jeho luxusního apartmá, zaslechne, jak se oní baví s jeho manažerkou. Shotaro manažerce právě říká, že Kyoko je dobrá jenom na domácí práce a že by se s ní jinak ani nezahazoval. A co udělá Kyoko? Ne, nezačne brečet. Ne, neuteče jako ta největší blbka a nezačne mít depku. Kyko-chan se hrozně rozčílí. Mrskne po Shotarovi oběd do ksichtu (ten bohužel uhne, takže z toho nic není) a kdyby tam nepřiběhla ochranka, Shotaro by měl po hlavě. Když ji ochranka odvádí, zařve na něj, že se mu pomstí a že bude úspěšnější než on. Shotaro se jí samozřejmě vysměje. Jenže, když si Kyoko něco vezme do hlavy, jen tak toho nenechá, a tak opravdu začne realizovat svoji pomstu. Nechá se ostříhat a obarvit vlasy, přestane nosit oblečení z doby kamenný a jde se na to! Jejím cílem je agentura, která konkuruje té Shotarově. Tam skoro umučí porotce, co sedí u talentových zkoušek a ten ji nakonec k přijímačkám dostane. Ale baych nezapomněla, ještě předtím v oné agentuře potká Tsurugu Rena, hlavní hvězdu agentury, nejslavnějšího herce Japonska a hlavně člověka, kterého Shotaro nesnáší úplně nejvíc. Když mu řekne že jde ke zkouškám jenom proto, že se chce pomstít, Ren jí řekne, že s takovou motivací to nikdy nemůže dokázat (jenže to nezná Kyoko-chan. Vlastně zná, ale to se dozvíte až později). Jenže Kyoko se nevzdá a opravdu se jí podaří do agentury dostat. Sice za trochu zvláštních okolností, ale přesto. A plán Pomsta Shotarovi se může uskutečnit!

Video:
Moje hodnocení: Lidi, co se koukaj na shoujo anime: tohle je absolutně must see. Po hodně dlouhé době se zase objevila nějaká shoujo hrdinka, co to má v hlavě v pořádku. A upřímně, je to úleva. O Skip beat! všude všichni psali, takže jsem se rozhodla, že se na to podívám, předem smířená s tím, že nic lepšího než Yamato Nadeshiko Shichi henge asi neuvidím. Ale ono hele! Po první epizodě jsem byla tak trochu na vážkách, jak si to mám vlastně přebrat, protože Kyoko tam hrála beznadějnou blbku. Ale koukla jsem se i na druhý a stala se z toho droga. Lidi, nekecám, všech 25 epizod jsem dala za den. Protože jak se začnete koukat, pohltí vás to. Zčásti to bylo dějem- pomsta je sice trochu klišé, ale Kyočina pomsta...to už je něco jiného xD. Ale hlavně to bylo postavami. Nejde si Kyoko prostě nezamilovat, stejně tak si nemůžete pomoct než přát Shotarovi to nehorší na světě a stejně tak nemůžete nepovzbuzovat Rena, ať si konečně pohne a všechno Kyoko-chan vyklopí. Navíc Skip beat je komedie každým coulem, takže si vyluxujte na zemi, protože se na ní budete válet smíchy xD, což způsobují hlavně tři důvody: zaprvé, Kyočin způsob myšlení. Zadruhé, Renův zlověstně usměvavý pohled (vidíte ho a hned víte, že se něco stane xD). A zatřetí, chibíci, kteří tady zastupují skoro stejnou důležitost jako v YNSH. Co mě na začátku trošku překvapilo, byla kresba. Ke Kyoko-chan žádný výhrady nemám, ale všechny mužské postavy mají hrozně hranatý a protáhlý obličej, ale na to už jsem si zvykla. Bohužel, seriál má jednu jedinou, ale za to celkem iritující chybu- končí hrozně otevřeně. Ale přesto, tohle je absolutně must see.

A teď dobrá zpráva pro příznivce Skip beat anime: Existuje i manga, podle které se anime drželo, takže si můžete dočíst, jak vlastně Dark moon dopadlo. Špatná zpráva: Manga má 24 volume (slovy dvacet čtyři volume), a pořád pokračuje. Podle těch nejstřízlivějších odhadů je příběh zhruba v polovině xD. Takže za takových patnáct let.....možná Kyoko-chan svoji pomstu opravdu vykoná xD.

Opening:
The generous- Dream Star
The generous- Renaissance

Ending:
2BACKKA- Namida
Yuusaku Kiyama- Eien

Boku wa imouto ni koi wo suru

9. května 2011 v 19:05 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Aoki Kotomi
Žánr: Shoujo, Drama, Mature, Incest
Rok vydání: 2003
Originální název: 妹妹恋人
Stav: Stále vychází

Žila byla jedna dvojčata. Yori a Iku. Yori se ke svojí mladší sestře choval vždycky hrozně hezky. Ale časem se začali odcizovat, respektive Yori se k Iku začal chovat chladně a ta to absolutně nechápala. Později vydedukovala, že ji nenávidí. A tady začíná příběh. Iku a Yori chodí na střední a stále víc vychází najevo, že ačkoli jsou dvojčata, nejsou si vůbec podobní. Yori je chytrý, rozumný, chová se dospěle. Iku naproti tomu je blbá jak necky moc inteligence nepobrala a je to ufňukánek. Ale jednou večer, když Iku spí, se Yori vkrade do jejich pokoje a políbí ji. Iku to probere a vyděsí. A pak vyjde pravda najevo. Yori si od Iku držel odstup, aby se na to nepřišlo. Protože Yori Iku miluje. Yori řekne Iku, že ji už nenechá od něj odejít. Iku se brání, protože je přesvědčená, že ona má Yoriho ráda, jen jako bratra. Jenže postupně zjišťuje, jak moc jí vadí, když Yori začne chodit s její nejlepší kamarádkou. Vadí, že s ním nemůže být tak, jako ona. A pak se dozví, že Yori přestupuje na jinou školu, přesněji řečeno internát. Iku by nesnesla pomyšlení být bez Yoriho a konečně si uvědomí, že má Yoriho ráda tak, jako on ji. Jenže tím to nekončí. Protože kamarádka Iku, Kusonoki, se nemíní Yoriho vzdát, a když neví pravý důvod, proč se s ní Yori najednou rozešel, rozhodne se dát do pátrání a brzy začne tušit, co se děje. Naštěstí ale Iku a Yori získají na svou stranu Yoriho kámoše, který to, že jeho kámoš chodí se svou vlastní sestrou přijme docela klidně, a rozhodne se jim pomáhat. Zůstanou Iku a Yori neodhaleni nebo je čeká nešťastný konec?

Video:

Moje hodnocení: Haha, tuhle mangu jsem začala číst v době, kdy byl můj pohled na anime a manga svět absolutně nezkaženej, takže jsem to považovala za úchylárnu a droppla ji. Na chvíli. Potom jsem zjistila, že existujou ještě mnohem větší úchylárny (pro ty, co nevěří- přečtěte si něco od Shinjo Mayu, a pochopíte xD) a začala ji znova číst, hlavně proto, že existují i překlady do češtiny (na manga česky). Ale jak tuhle mangu shrnout, co.......mno, mohla bych tady napsat spoustu vět, ale žádná by ji nevystihovala jako tohle: Zakázaná láska. To je celý. Ale řekla bych, že o to právě jde. Za začátku vás děj ani moc nevtáhne a já si řikala- no, super, mám tady další zamilovanou mangu. Ale potom děj nabral obrátky a už vlastně nešlo o to překecat imouto-chan, že to, co dělaj, není špatný. Ještě pořád mě baví sledovat, jak se svůj vztah snaží naše dvojce skrýt. Co se týče postav, před tím, než tohle dílo žačnete číst, odstraňte za své blízkosti ostré předměty a cokoli, čím by se dalo něco zabít. Při pohledu na hlavní "hrdinku" dostanete chuť zabíjet. Okamžitě, protože její blbost, naivita a ještě jednou blbost je k nevydržení. Naproti tomu, druhý hrdina, nemůžu si pomoct, je prostě cool (až na to, že se zamiloval do blbky). Co se týče ostatních, v manze nemají moc prostoru, ale dvě musím jmenovat- zaprvé nejlepší kamarádka Iku, která se ukáže být pěkná mrcha (hned jsem si ji zamilovala) a pak kámoš Yoriho, který je se svými hláškami úplně best (až na jednu OPRAVDU VELKOU chybu, na kterou budete muset přijít v manze). Co mě na manze udivilo nejvíc, tak na to, že to je shoujo manga, má celkem depresivní a realistický nádech, a ani kresba není na shoujo moc přehnaná. Takže, pokud vám vadí incest, vyhýbejte se tomuhle jako čert kříži. Jinak tohle dílo doporučuju všem, kdo mají odvahu přečíst zase něco trochu jiného od ostatních mang.

P.S.: Existuje i skoro hodinové OVA. Nedívejte se na něj. Má příšernou kresbu, a kazí to pohled na mangu.

OHHC- Tamaki- Tik tok parody

8. května 2011 v 18:28 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Bože, jsem se tak nasmála, když jsem si to pouštěla xD

Clannad-on!

6. května 2011 v 21:49 | Haruko-sensei |  Pictures
Kdesi, myslim že na DAčku, jsem našla tenhle boží obrázek holek z Clannadu:
Boží, co xD?
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!