The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Červen 2011

U mě dobrý. Co vy?

30. června 2011 v 13:26 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Tak konečně tady máme ty dva dlouho očekávané měsíce, že? Banzai!

Musím říct, že moje vysvědčení vypadá dost dobře, kazí to akorát jedna dvojka, což je na devítku a na gymplu docela slušný, ne? A teď se budu dva měsíce vyvalovat před počítačem a zkoukávat jedno anime za druhým xD. A v září začínám jako čerstvá studentka vyššího gymnázia....brrrr, tím se teď nebudu zabývat. A jak jste dopadli vy?

Mimochodem, jak jste si možná všimli, zbývají mi asi jenom dvě anime, takže v blízké době nejspíš bude aktualizace a revize. Taky mám připravenou ještě jednu rubriku, kterou bych chtěla o prázdninách uvést do chodu. Žádné jiné změny zatím neplánuju.

A taková malá poznámka na konec- po pečlivém zvážení jsem se rozhodla, že mám moc volného času, tkže jsem začala překládat mangu xD. Nevím, jestli moje výtvory někdy spatří světlo internetu, ale zatím mě to baví, takže hodlám pokračovat. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží (můj rekord byl jeden měsíc, ale teď to beru vážně xD).

Takže, mina-san! Užívejte si sladké prázdniny a doufám, že na můj blo budete dál chodit!

Vaše Haruko-sensei

Full metal Panic? TSR OP+ED

30. června 2011 v 13:05 | Haruko-sensei

Songs:
Mikuni Shimokawa- Minami Kaze
Mikuni Shimokawa- Mouichido Kimi ni Aitai

Hakuouki- This is the end

29. června 2011 v 18:45 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
!!!!!!!!!!!!!UPOZORNĚNÍ!!!!!!!! Obsahuje spoilerů jak prase, takže kdo neviděl obě dvě série a chce se nechat překvapit, nekoukejte na to!

Pro ty, co už viděli: Bůůůůůů, proč to museli udlěat, tohle není fér....bishíků není nikdy dost.....bůůůůůůů xD


Full metal Panic? TSR online

29. června 2011 v 14:54 | Haruko-sensei
1.epizoda->Tu
2.epizoda->Tu
3.epizoda->Tu
4.epizoda->Tu
5.epizoda->Tu
6.epizoda->Tu
7.epizoda->Tu
8.epizoda->Tu
9.epizoda->Tu
10.epizoda->Tu
11.epizoda->Tu
12.epizoda->Tu
13.epizoda->Tu
Full metal panic!The Second raid ->OVA

Tenjou tenge online 14

28. června 2011 v 15:59 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 13

28. června 2011 v 15:58 | Haruko-sensei
A už jsme za půlkou a hora flashbacků před námi xD.


Full metal panic? The Second Raid

27. června 2011 v 16:16 | Haruko-sensei |  Anime recenze
V Číně se začínají objevovat nebezpečné incidenty, a Mithrill se snaží pomoci.
Z tohoto důvodu je Sousuke odvolán od ochrany Kaname, i když se mu to vůbec nelíbí, protože se zdá, že po ní opět někdo jde. Nicméně nic nezmůže a na Kanaminu ochranu je přidělen někdo jiný. Protože ale Sousuke zmizí, aniž by o tom dal vědět Kaname, ta se rozhodne to nenechat jen tak a snaží se ho zkontaktovat a zjistit, co se děje.
Sousuke mezitím bojuje v Číně a naráží na stopy, které vedou k jednomu a tomu samému člověku- ale to není možné, Sousuke ho přece zabil!
Na scéně se objevují noví nepřátelé a Sousuke, který má v konfliktu důležitou roli, se snaží zachránit, co se dá. Ale Kaname tady není ani nikdo jjiný, kdo by mu poradil, a Sousuke začne o Mithrillu docela pochybovat.
Jak to celé dopadne, na to se musíte podívat. Je to jenom 13 epizod, takže vás to nezabije xD.


Video:
Moje hodnocení: Upřímně, nechápu, proč tuhle sérii všichni označují za nejhorší. Mně se docela líbila, rozhodně víc než Fumoffu!. Především tady navazujeme na příběh z první série. Příznivci akčních scén možná budou trochu ochuzení, protože v téhle sérii se objevuje víc úvah a emocí, což mi třeba v první sérii trochu chybělo. Dokonce se najde i trochu té romantiky. Největší změnu tady prodělal rozhodně Sousuke, kterej už není jenom tím vždy poslušným pošukem, jakého jste znali z dřívějška (Jen tak dál), a toho jsem si tady oblíbila ještě víc. Za to tvůrci rozhodně měli víc zapracovat na Kaname, která se vůbec nezměnila. Pardon, jenom mlátí Sousukeho víc než obvykle. Dějově to je celkem obsažná série, i když mi docela vadilo, že zase jednu postavu nechali vzkřísit (I když to jsou anime postavičky, neměli by bejt nesmrtelný) a tím se mi konec trochu zkazili. Nicméně epizody před tím se mi líbily- obvzlášť jsem si oblíbila čínská dvojčata, na ty se fakt těšte xD. Závěrem asi takhle- rozhodně lepší než fumoffu, za zkouknutí určitě stojí, nicméně trochu přeplácané a za prvgní sérií trochu pokulhává. Ale to asi u každého anime xD.

Opening: Mikuni Shimokawa- Minami Kaze
Ending: Mikuni Shimokawa- Mouichido Kimi ni Aitai

Smajlíci á la Itachi-san

27. června 2011 v 15:45 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- obrázky
Itachi-san se rozhodl, že nás naučí význam některých smajlíků xD.

Naruto- Animace

26. června 2011 v 17:48 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- obrázky
V kompu jsem našla pár animaček na Naruta, některý jsou fakt dobrý xD.Nové SB

25. června 2011 v 22:04 | Haruko-sensei
Tak po delší době mám nové SBnko. Je to Micho a její blog najdete TADY

A diplomek pro tebe:

Dengeki daisy mmvs

24. června 2011 v 21:45 | Haruko-sensei |  Videa-Manga
Dengeki daisy...moje první a úplně nejoblíbenější manga....Motomi Kyousuke 4ever! Víte, kolik je na youtubku dobrých DD mmv? Dalo mi to práci vybrat ty nejlepší.....jinak si to rozhodně pusťte v co nejlepším rozlišení, ať z toho něco máte.

Tohle je jedno z těch úplně nejlepších *Kawaiiiiii*


U tohohle jsem se řezala smíchy xD


A nakonec to úplně nejlepší:
P.S. nakonec: Podporujte Kurosakiho blond vlasy a nenechejte ho, aby zplešatěl! xD
P.P.S.: Pokud máte v zásobě ještě nějaké dobré mmv, nechte link v komentu, ráda se na to podívám xD.

Black Rock Shooter

24. června 2011 v 15:28 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Aneb co jste všechno ochotní udělat pro záchranu vaší nejlepší kamarádky?Kdesi v jiném světě bojuje dívka s culíky a modrým okem s dívkou s červeným okem. Bojují a potom ta s červeným porazí holku s modrým okem a ta ztrácí vědomí.
Kuroi Mato právě nastupuje na střední školu. Hned při první hodině ji zaujme jméno jedné její solužačky- Kotoriasobi. Když ji potom náhodou před sebou uvidí na chodbě, rozhodne se s ní promluvit. Ukáže se, že spolužačka se ve skutečnosti jmenuje Takanashi Yomi a dokonce bydlí ve stejné čtvrti jako Mato. Z Yomi a Mato se stanou nejlepší kamarádky, Mato se přihlásí do basketbalového klubu, Yomi do volejbalového a chodí spolu vždycky do školy a ze školy. Jenže potom v druhém ročníku jsou Yomi a Mato rozdělené každá do jiných tříd. Mato se při basketu seznámí s prezidentkou klubu, která s ní chodí do třídy. Začnou se spolu bavit a Mato tráví čím dál víc času s Yuu a míň času s Yomi. Až jednoho dne Mato zjistí, že Yomi bezestopy zmizela. Je z toho celá špatná a chce ji najít.

A opět v jiném světě se dívka s modrým okem probouzí a nachází dívku s kosou jménem Dead Master. A dívka s modrým okem, která si říká Black rock Shooter, s ní začne bojovat.

Mato se pokouší utěšit Yuu, ale není to její nejlepší kamarádka, takže je Mato pořád smutná. Často navštěvuje místo, kam chodila spolu s Yomi a doufá, že ji tam najde. Až jednoho dne tam najde modrý přívěsek s hvězdou. Yomin přívěšek na mobil, který jí Mato dala. Když ho stiskne, objeví se najednou naproti ní nějaká dívka s modrým okem a culíky a ptá se jí, jestli opravdu chce tak moc zachránit svou kamarádku. A když Mato přikývne, splyne s ní v jedno. A pokud chcete vědět, jak to bude dál, budete se muset na to podívat xD.

Video:
Moje hodnocení: BRS je jednodílné OVA a dostala jsem se k němu přes písničku, co se mi děsně líbila...mimochodem, ta zazní v endingu, je to Braveheart od The Gomband a zazní ve videu nad tímhle xD. Rozhodně se mi líbily efekty a kresba celé OVY. Je fakt, že téma záchrana přátelství už tady bylo hodněkrát, ale Shooter mě docela bavil, hlavně díky jeho provedení a takovém jako tajemném nádechu. Ze začátku vám to asi bude připadat zmatené, ale nakonec se to celé vysvětlí, takže žádný strach xD. Taky mě zaujala ta paralela s nadpřirozeným světem, což není na anime až tak obvyklý. Charaktery postav byly v pohodě, sice ne zas tak rozvinutý, ale na OVU dobře zpracované, minimálně jsem neměla chuť je zabít xD. Osobně mám žánr supernatural ráda, takže se mi Black rock shooter líbil, jako zajímavý nápad to je určitě. Doporučuju lidem, co mají rádi tajemný, sci-fi anime xD.

Tenjou tenge online 12

23. června 2011 v 16:39 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 11

23. června 2011 v 16:37 | Haruko-sensei


Jsem z5!

23. června 2011 v 16:36 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Vaše drahá adminka se vrátila, to jste rádi, co xD? Dobře, počítač je opravenej, a jak koukám, mám tady ještě dost práce. Takže to tady znova rozhýbu. Očekávejte do konce školního roku ještě asi dvě recenze, pár videí, a pak samozřejmě pokráčko Tenjou tenge, to přibyde ještě dneska xD. Takže, s konečnou platností je tenhle blog zase funkční!

Vaše Haruko-sensei

Smažka nepracuje

15. června 2011 v 19:36 | Haruko-sensei |  Kecárna
Možná, že ten název vám připadá vtipný xD, obsah tohohle článku ovšem pro mě nijak zábavný není. Po několika dnech, kdy můj milovaný (čtěte: podělaný, nefungující, věčně stávkující) počítač vykazoval známky jisté demence, se podělal úplně. Asi to množství virů, který jsem si tam natahala, bylo už neúnosný xD. No, každopádně, výsledek je jasný: totálně odřízlá od jakéhokoli kontaktu s internetem. Takže se všem Sbnkům omlouvám, ale dočasně k nim nebudu moct chodit ani přidávat články. Mějte se mnou trpělivost, jednoho dne se smažka určitě opraví xD.

Vaše Haruko-sensei
P.S.: Tohle píšu na PCčku ségry, jen abyste věděli, že se jen nevymlouvám xD.

Letní sezóna anime 2011

13. června 2011 v 20:49 | Haruko-sensei |  Ostatní
hoho, a máme tady další nadílku anime. Kromě již zmíněného Blood-C se můžeme taky těšit třeba na druhou sérii Baka to test to Shokanjuu. Ovšem OVA nás čeká docel dost:tak například 5 OVA na Hakuouki (aneb slintání nad monitorem potřetí xD) nebo Helsing Ultimate OVA 8. A z filmů se můžete těšit třeba na Naruto: Blood prison nebo Sora no Otoshimono.
Pokud byste to chtěli ještě větší, klikněte SEM.

Tenjou tenge online 10

12. června 2011 v 13:13 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 09

12. června 2011 v 13:12 | Haruko-sensei


Full metal panic? Fumoffu! OP+ED

12. června 2011 v 13:08 | Haruko-sensei
Opening i ending jsou hrozně pohodový, a i když mě zrovna neoslnili, aspoň mě z nich nebolela hlava xD.


Songs:
Shimokawa Mikuni- Sore ga Ai deshou
Shimokawa Mikuni- Kimi ni Fuku Kaze

Sanninové

10. června 2011 v 21:34 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- Wallpapers, tapety
Tak nejdřív skupinovky:
Three Sannins

A teď jednotlivě:
Jiraiya:
Jiraiya Legendary Pervert Jiraiya Black and White Jiraiya
Tsunade:
The 5th Hokage Tsunade looking hot Tsunade growing up
Orochimaru:
Orochimaru face Orochimaru and Sasuke his watching you


Uchiha Sasuke, mstitel

7. června 2011 v 15:50 | Haruko-sensei |  Naruto Grafika- komixy

Full metal panic? Fumoffu!

7. června 2011 v 15:45 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Příběh se odehrává v Tokiu, na škole, kam Chidori a Sousuke chodí. Sousuke je asi na dovolené, protože ho nečekají žádné životu nebezpečné mise. To ale neznamená, že nemá co dělat. Škola pro není zrovna lehká věc, a navíc se musí vyhýbat Chidoriným útokům (většinou neúspěšně), když jí náhodou zapomene přinýst sešit s úkolem. Navíc si k tomu ještě vezme její osobní hlídání, což obnáší například sledování jí na rande nebo hlídkovat její byt, kdyby se náhodou objevil zloděj. Také rád pomáhá lidem v okolí, i když ne vždycky úplně dobře, a odhalit teoristu (jako např. kadeřníka) je pro něj úplná hračka. A když nemá co na práci, vymýšlí nové roboty. Do toho všeho si musí dávat pozor, protože ho nadřízení sledují, a jednou ho dokonce přijede navštívit sama kapitánka Tessa, která o něj svede takový maličký souboj s Kaname. A jak to dopadne? Zkoukněte a poučte se xD.

Video:
Moje hodnocení: Po první sérii, která mě absolutně nadchla, jsem nechtěně zkoukla nejdřív třetí sérii, a pak teprve druhou. A vůbec jsem toho nelitovala. Fmp? Fumoffu! je sice opravdu 2.série, ale do děje absolutně nezasahuje. Neřekla bych, že je to špatně, spíš to dalo FMP? trochu jiný nádech. Žádné boje nečekejte. Fumoffu je totiž prostě jenom komedie, kde se budete řezat smíchy od začátku až do konce. A mimochodem, tahle série se jmenuje podle zvuku, který vydává jeden robot, kterého Sousuke vyrobil xD. Díky tomu, že tady není žádný pořádný děj na zkritizování, je recenze poněkud kratší, takže gomenne. A abych to shrnula: Pokud očekáváte od druhé série to samé, co od první, možná budete zklamaní. Nicméně jako komedie pobaví, zasmějete se, takže jako komedii naprosto doporučuju xD.

Opening: Shimokawa Mikuni- Sore ga Ai Deshou
Ending: Shimokawa Mikuni- Kimi ni Fuku Kaze

Tenjou tenge online 08

7. června 2011 v 15:06 | Haruko-sensei

free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!