The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Červenec 2011

Chizuru in Wonderland

31. července 2011 v 18:04 | Haruko-sensei |  Pictures
Kdesi jsem narazila tenhle kawaii obrázek. Chizuru jako Alenka v říši divů (i když nevím, proč má ty uši xD) a Souji-san jako....možná kočka Šklíba xD.

Kaichou wa maid-sama- funniest moments

29. července 2011 v 21:22 | Haruko-sensei |  KCHWMS- videa
Vždycky když si je pustím, mám chuť se na KWMS podívat znova. Vzpomínám si, že Usui byl jeden z prvních bishíků v mém harému xD. A ještě jedna malá poznámka- čtete někdo mangu? Čtete? OMG. že kapitola 62 byla tak nehorázně kawaii?! Musím si jí přečíst znova, až dodělám tenhle článek (to už ji budu číst po 5 xD)Moe, moe, moe! Jdu se na to podívat znova. Hned jak si znova přečtu kapitolu v manze. A mimochodem, pokud jste kaichou wa maid-sama ještě neviděli, napravte to, jinak si vás osobně najdu xD.

Tenjou tenge online 20

27. července 2011 v 13:23 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 19

27. července 2011 v 13:21 | Haruko-sensei


Don't trust Karin!

27. července 2011 v 13:15 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Sice krátký, ale vtipný video. Karin teda absolutně nesnáším, ale.....Nejvíc mě dostává ta část "I am fucking scared of him" u toho jsem už neudržela a začala se smát xD.

Boarding house of hunks

25. července 2011 v 14:22 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Hwang Mi-ri
Žánr: Shoujo, Romnace, Comedy, Reverse Harem
Rok vydání: 2006
Originální název: 물좋은 하숙집
Stav: Dokončeno- 89 kapitol

Jae Joo je šestnáctiletá holka, která se nechová jako holka. Je drzá, tvrdohlavá, ráda lidi bije, nemá skoro žádné vychování a jejím hlavním koníčkem je tahání peněz ze svých kamarádů. Jenže je taky do jednooho svého kámoše zamilovaná. Jednoho dne se rozohodne, že mu o svých citech řekne. Aby si dodala odvahy, pořídí si flašku alkoholu. Možná spíš pár flašek. A tak čeká na svého kámoše úplně namol na ulici. Když konečně přijde a Jae Joo se mu vyzná, vysměje se jí a řekne, že už s někým chodí. Jae Joo je samozřejmě zdrcená a taky naštvaná. A jak je namol, všimne si až po nějaké chvíli, že to celé pozoroval nějaký neznámý kluk. Začnou se spolu bavit a potom Jae Joo najednou vrazí halvou do sloupu, a ten popraská. Jae Joo teče z hlavy krev a ten kluk to pozoruje. Když si o něj Jae Joo opře hlavu, odhodí jí a pošle ji do háje. Na to Jae joo omdlí. Kluk má zřejmě ještě nějaký smysl pro soucit a tak jí odnese do nemocnice. O rok později má Jae Joo problém- shání bydlení. A to ne jen tak ledajaké, ale dům se spoustou krásných bishíků. A jeden takový opravdu najde. Jenže aby se mohla nastěhovat, musí absolvovat rande s jedním z těch kluků. Jae Joo s radostí přijímá, ale vzápětí si to vyčítá, protože z toho kluka se vyklube nebishíkovatý šprt s brýlemi. Jenže pak se objeví i jeho kamarádi, obyvatelé onoho domu, kam se chce Jae Joo nastěhovat, a ona zjistí, že to jsou samí bishíci. Rande proto přetrpí a vesele se stěhuje do domu. Jenže ouha, na koho tam nenarazí? Jae Joo zjistí, že syn bytné a obyvatel domu je.....ten kluk, který jí musel odnést do nemocnice, když rozrazila ten sloup! Kluk, který se jmenuje Ji hu, ji samozřejmě taky pozná. A od té doby se neustále hádají do krve a nesnáší se. Jae Joo poznává i ostatní kluky a jednu holku z domu. Ale ten Ji Hu jí pořád nedá spát. A jak to tak bývá, co se škádlívá, rádo se mívá.

Moje hodnocení: Manhwy moc nečtu, protože se mi nelíbí jejich kresba. Vlastně vůbec nečtu, ale je tady jedna vyjímka, a to je právě Hwang Mi-ri. Kromě toho, že má ještě docela dobře zapamatovatelný jméno (v manhwě mi to vždycky trvá polovinu celýho díla xD), má na kontě taky docela slušný počet Manhw, přesněji zhruba 100. Její Mahwy se vyznačují tím, že hlavní hrdinky nejsou typické hrdinky shoujo, ani blbky s IQ tykve a hlavně to nejsou holky, za kterými by se všichni otáčeli. Z tohohle důvodu si vždycky její manhwy ráda přečtu. A ani tentokrát nezklamala. Boarding house of hunks je komedie jako řemen. Jae Joo mi byla sympatická a příjemně celou mangu vždycky provětrala. Ji Hu není ten prvoplánový cool bishík, neustále se uráží a z Jae Joo si dělá srandu, což byla taky docela příjemná změna oproti ostatním mangám. Ostatní postavy byly taky fajn, i když takový kamarády jako Jae Joo bych mít nechtěla (vlastně, ty mí jsou ještě škodolibější xD) Příběh plyne přiměřeně a pohodově. Nenudíte se, ale zase se vám nezatajuje dech. Jediné, co mě docela mrzelo, byl konec. Víte, já mám ráda konce se vším všudy a tenhle si myslím, že mohla autorka udělat ještě líp. Taky mě dostávalo, že ke konci mangy je oboum hrdinům asi 20 a za tu dobu si oba dva dali jenom několik pus. Takže tuhle mangu bych doporučila všem, kteří nemají náladu na nějakou sentimentální romanci druhořadých shoujo. Příběhem sice boarding house of hunks neoslní, ale má příjemně osvěžující charaktery a hlavně humor. Takže doporučuju xD.

P.S.: Kdybyste si chtěli přečíst ještě nějakou manhwu od Hwang Mi-ri, můžete se podívat TADY. Pokud vím, na anime-manze překládají kromě Boaridng house of hunks taky He dedicated to roses a Deliquent cinderella. Obě mahwy taktéž stojí za přečtení xD.

Junjou Romantica OP+ED

23. července 2011 v 15:49 | Haruko-sensei
Kawaiii, kawaiiii.......Miluju ten opening xD A Suzuki-san v endingu je prostě moe xD.


Songs:
pigstar- kimi=Hana
SCRIPT- Baby Romantica

Witches

22. července 2011 v 22:04 | Haruko-sensei |  Pictures
Várka neskutečně kawaiiiii obrázků. Proč jsou všichni v anime tak neskutečně kawaiiii?!? Realita je krutá xD.

Cute Anime Witch
Zbytek obrázků pod perexem xD.

2 nová SB

22. července 2011 v 21:24 | Haruko-sensei
Težko k uvěření, ale opět jsem spřátelila s dvěma blogy. A jsou to:


A ještě diplomek pro Yuuki, doufám, že se ti líbí:

Anime mix- Attack of the otaku

21. července 2011 v 22:04 | Haruko-sensei |  Videa
Neptejte se, kde jsem to video vyhrabala.....už jsem to radši zapomněla xD. A teď schválně- po jak dlouhý době jste začali mít vymytej mozek??? xD

Junjou romantica online

21. července 2011 v 21:46 | Haruko-sensei
1. Série (překlad by TNT)

2. Série (překlad by TNT)
- zbytek jsem nikde nenašla, někdo to chytře uploadnul na yahoo a víte co....každopádně titulky ke zbytku si můžete stáhnout TADY. Ale budu to čekovat a pokud přibudou nový díly, dám je sem.

Junjou Romantica- recenze

19. července 2011 v 20:06 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Anime, které se skládá ze třech příběhů mužských párů, které jsou mezi sebou navzájem propojené.

První příběh má název Junjou romantica. Takahashi Misaki přišel o rodiče, když byl malý. Aby se o něj jeho bratr Takahiro mohl postarat, musel odejít z univerzity. Teď je Misakimu 18 a rozhoduje, na jakou univerzitu půjde. Má sen- chtěl by se dostat na tu samou univerzitu jako jeho bratr. Ale jeho školní výsledky jsou tak chabé, že bez něčí pomoci se tam nedostane. A tak dostane domácího učitele, jistého Usami Akihika. Usami-san je přítel Takahira a mimo jiné je do něj zamilovaný. Ale protože Misakiho bratr není gay, nikdy mu to neřekl. Že bude učit Misakiho souhlasil jenom kvůli Takahirovi. Poté, co Misaki napochoduje do luxusního bytu o velikosti normálního rodinného domu a zažije pro něj velice nepříjemné první setkání se svým učitelem (tady si prosím dovolím jeden zlověstný smích: Muhehe...xD), pochopí, že s Usagi-sanem (Usagi znamená zajíc- tohle slovo asi doživotně nezapomenu xD) si asi nebudou příliš rozumět. Ale víte, co to znamená xD.
- také najdete pod hesly: trauma ukeho, uke-idiot, vztahovačný seme, ukeovský odpor

Druhý příběh se jmenuje Junjou Egoist a vypráví příběh Hirokiho a Nowakiho. hiroki učí na té samé univerzitě, kam Misaki chodí a je to přítel Usagiho. A miluje ho. A taky rád emaří. Jednou ho v jeho silně pesimistické náladě nachytá kluk, který se jmenuje Nowaki. Je o pár let mladší a o pár desítek centimetrů vyšší a požádá Hirokiho, aby ho doučoval. Ten samozřejmě nechce, jeho náplní je emařit nad tím, proč ho usagi-san nechce (ne že by mu to někdy řekl), ale jelikož ho Nowaki doslova stalkuje, nemá na vybranou (Ještě aby jo, už jste někdy viděli ukeho, který by se nepodřídil svému páníčkovi? já teda ne xD). A tím začíná Hirokiho cesta za přeorientováním své zamilovanosti.
-Hesla: uke-pesimista, ukeovský odpor, seme- stalker, oddaný seme

Poslední příběh, poslední pár- Junjou terorist (osobně tenhle pár nemám moc ráda, jsou divný xD). Miyagi You je profesor literatury a sdílí svůj kabinet s Hirokim. A má problém- když už se moc dlouho snaží sbalit Hirokiho pro sebe, osud mu přidělí ukeho. Ukeho toho nejhoršího druhu. Pohromu jménem Shinobu, který má za úkol trochu to v Miyagiho životě provětrat. Shinobu je osmnáctiletý spratek, a tedy o 17 let mladší než Miyagi, a neustále opakuje, že je jejich osudem být spolu (komu to někoho připomíná?). Jenže v tom je trochu problém. Ačkoli Miyagi doráží na Hirokiho je 1)rozvedený ( a jeho bývalá manželka je sestra Shinobu), 2)prohlašuje se za heterosexuála (vědoucí úsměv, prosím xD) a 3)jeho dávnou láskou byla jeho zesnulá učitelka, na kterou nehodlá zapomenout. Ale Shinobu je přeci teprve 18, má energie na rozdávání a hodlá nasadit všechny páky, které má po ruce. Hon na semeho nechť začne!
-Hesla: uke-hysterka, uke-stalker, semeovský odpor, seme- težký kuřák

Video:
Moje hodnocení: Řekněme si to na rovinu- Junjou romantica je prostě klišé. Klišé přetékající vtipnými momenty a horoucími vyznáními lásky. Není to nic originálního. A přesto neznám nikoho, komu by se Junjou romantica nelíbila. A proč? Očekávejte inteligentní odpověď- právě díky tomu, že toje klišé jako prase xD. Je dobré kouknout se nebo přečíst si něco, co odporuje běžným pravidlům yaoi, ale vždycky se radši podíváte na osvědčenou klasiku bez chyb než zaexperimentovat a potom toho litovat, ne? Při sledování yaoi nepotřebujete mozek, jinak by se všichni už dávno zbláznili. Potřebujete si umět vychutnat tu šou xD. A očividně právě tohle věděl autor Junjou romantiky. Uke a seme od sebe snadno k rozpoznání, klasické situace se zdánlivě napínavým koncem, ale vždycky zakončené happy endingem, dodržená určitá úroveň perverznosti a to všechno obalené ve spoustě a spoustě humoru. Protože o ten tu jde především. Dost se mi líbily chibíci, kteří jsou určitým způsobem odlišní od běžných chibíků v anime. Jestli jste nabyli přesvědčení, že toto je negativní recenze, jste na omylu. Junjou romanticu miluju a běda těm, kteří jí přede mnou urazí, xD. Anime má 2 série a je vytvořeno podle mangy, která pořád vychází. Musím říct, že v ní toho uvidíte o hodně víc než v anime (odkazuju na ty zdánlivě nenápadné tmavé stíny zabraňující čistý pohled xD) Abych to shrnula: Každý, kdo je aspoň trochu yaoistka, tohle anime MUSÍ vidět xD. Pro ty, co jim yaoi nevadí, platí to samé.

P.S.: A kdyby Usagi-san nebyl homo, zabrala bych si ho pro sebe xD. A hned potom Suzukiho-san xD.

Opening:
pigstar- Kimi= Hana (S1)
Pigstar- Shodo (S2)
Ending:
SCRIPT- Baby Romantica (S1)
JUNED- Aioi (S2)

Tenjou tenge online 18

18. července 2011 v 14:23 | Haruko-sensei


Tenjou Tenge online 17

18. července 2011 v 14:22 | Haruko-sensei


Aktualizace

18. července 2011 v 14:20 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Tak jsem po nějaké době doplnila anime a manga databázi. A je to asi největší update, jakej jsem kdy udělala, přibylo kolem 13 anime a pár mang. Jak jsou ty prázdiny, stíhám mnohem víc anime než obvykle. Brzy budu mít dodělaný další anime list, a už si připravuju další xD. Takže, do konce července ještě přibydou asi dvě recenze na anime a jedna nebo dvě recenze na mangu, a samozřejmě taky pár videí a obrázků. Takže se máte na co těšit xD.

Vaše Haruko-sensei
P.S.: Mám trochu problém- shromáždila jsem zhruba sto mang, co musím bezpodmínečně přečíst. A víte co? Jaksi se mi nevejdou na jednu A4 xD. Asi je budu muset zapsat hodně mrňavým písmem xD.

Hellsing OP+ED

17. července 2011 v 21:52 | Haruko-sensei
Tak nějak se mi líbí víc ending než opening...asi to bude tím, že endingu rozumim xD. Jo, a víte, co jsem normálně zjistila? Že mangaka Hellsingu se jmenuje Hirano Kouta. Nepřipadá vám to jméno nějak povědomý? Já jsem na to přišla až pozdějc, ale stejně se jmenuje i ten brýlatej týpek v High school of the dead xD

Songs:
Yasushi Ishii- Logos Naki World (A World Without Logos)
Mr. Big- Shine

Praha, kino a kámoši

16. července 2011 v 20:45 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Omlouvám se, že jsem až do teď nic nepřidala. Byla jsem totiž s kámošema v Praze. Důvod byl předem stanovený, a to Harry Potter a relikvie smrti- 2. část. Koupili jsme si velkej popcorn a zasedli jsme ty nejlepší místa v celým sále xD. Hned na začátku byly nějaký technický problémy s 3D obrazem, ale potom to opravili. A výsledek- přesvědčilo mě to, že prostě náznak yaoi je v každým filmu xD. Teď nechci moc spoilerovat, ale scéna Harryho a Snapea si prostě žádala náš vtipný komentář typu: "Pusu, pusu!" A stejně tak scéna, když Harry objal Voldemorta. Upřímě, kdybych byla jenom o trochu víc yaoistka, asi bych z toho měla druhý Vánoce xD. A to je vlastně celý článek, jenom jsem na to chtěla upozornit xD. A obávám se, že už dneska nic nepřidám, mám totiž dost práce s rozepsanou...ehm, něčím xD, a taky s překladem. Tak zítra xD.

Vaše Haruko-sensei
P.S.: Tohle jsem objevila kdesi v zákoutí internetu. xD
Diplom pro Tomiko

16. července 2011 v 20:10 | Haruko-sensei
Takze s mírným zpožděním jsem dodělala i diplom pro Tomiko. Doufám, že se ti líbí xD

4 nová SB

15. července 2011 v 18:33 | Haruko-sensei
Po nějaké době jsem opět spřátelila s pár lidičkama xD. A jsou to:


Diplomky ode mě najdete pod perexem xD. Tomiko mi nenapsala, co by chtěla na diplom, takže diplom pro ní dyžtak dodělám xD.

Hellsing online cz

13. července 2011 v 22:01 | Haruko-sensei
http://fc07.deviantart.com/fs9/i/2006/053/6/e/Hellsing_Signature_by_animemgs.jpg
1.episoda->Tu
2.episoda->Tu
3.episoda->Tu
4.episoda->Tu
5.episoda->Tu
6.episoda->Tu
7.episoda->Tu
8.episoda->Tu
9.episoda->Tu
10.episoda->Tu
11.episoda->Tu
12.episoda->Tu
13.episoda->Tu

Hellsing- recenze

13. července 2011 v 21:48 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Ze Stmívání se vám dělá silně nevolno už jenom z pohledu na ty civilizované rádoby upíry a při představě upírů, kteří se živí krví zvířat se divíte, kam to ten svět spěje? V tom případě se podívejte na Hellsing. Ten vás vyléčí.

Děj se odehrává v Anglii. Ale né té konzervativní, deštivé Anglii. V Anglii, kde jakmile nebudete po setmění doma a zamčení, máte téměř nulovou šanci na přežití. Protože v noci se ta Anglie, jak ji známe, promění v město upírů, krvelačných monster, kteří vás bez váhání vysají (Adieux, Edwarde a tobě podobní).
Jak je vidět, s lidmi je ámen. Respektive byl by, kdyby tady nebyl Hellsing. Organizace, která má za úkol redukovat počet upírů na co nejmenší číslo. A k tomuhle účelu má Hellsing jedno eso v rukávu- respektive v rakvi- jménem Alucard. Alucard je upír s velkým U, jeho moc je obrovská, panuje podezření, že je i nesmrtelný, po světě chodí v kabátě, klobouku a brýlích a upíry odpravuje pomocí své pistole.
Při jednom svém úkolu zachrání jednu dívku ze spárů upírů. Jmenuje se Victorie Ceras. Sloužila u jedné čety policie, dokud tu četu něco nenapadlo a nezačali se její členové měnit ve zrůdy. Jedna taková Victorii napadla a kdyby nebylo Alucarda, byla dneska jednou z těch zrůd. Když je Victorie zachráněna, utíká do kostela. Jako z bláta do louže, poněvadž v kostele ji napadne samotný kněz/upír. A Alucard v tomto případě dorazí trochu pozdě, Victorie už umírá.
Victorie nechce umřít, a Alucard se ji rozhodne zachránit. No, dalo by se to tak říct. Udělá z ní totiž upírku. Nově proměněná Victorie se přidává k Hellsingovi. A vypadá to, že právě včas, protože nad Anglií se začíná něco dít. Něco s velkým N. A může to být něco, s čím si bude moct poradit asi jenom Alucard.

Video:

Moje hodnocení: Ano, úvodní věty mluví za vše. V Hellsingovi není žádné ťuťuňuňu, prostě upíři jsou upíři a tak očekávejte boje, stříkající krev, krev na stěnách, krev na talíři, krev v nejrůznější podobě xD. Hellsing je temně laděné anime v temných barvách. Ale upřímně, bez Alucarda by to bylo velký nic- taky kdo by si nezamiloval takovýho cool upíra, že xD? Co se týče příběhu, nemám co natmínout, nebudete se nudit, ikdyž mohli pár Alucardových schopností v klidu vynechat- už jste viděli, aby se z bračky krve zase stal upír? xD Kupodivu, ženské postavy, všehovšudy dvě, byly navržené tak, aby do anime pasovali, takže vůbec neruší, jsou samostatné, a hlavně při pohledu na krev neomdlívají, jako už jsem to někde viděla. Takže asi takhle- Pro fanoušky krvavých anime/anime s upíry/temných anime je to must see. A pro ty ostatní taky, protože podle mě se za takových pár let Hellsing určitě stane legendou xD.

Opening: Yasushi Ishii- Logos naki world
Ending: Mr. Big- Shine

Neji Tribute

11. července 2011 v 22:02 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Dobře sestříhaný, a hlavně ta písnička se k němu dost hodí xD.

NaruSaku- She says my name

11. července 2011 v 18:36 | Haruko-sensei
Po dlouhé době jsem narazila na nové doujinshi na NarutaXSakuru a hned jsem si říkala, že to sem musím dát. Zaprvé, je to barevně, což je pro doujinshi neobvyklé a za druhé....no, je to kawaii xD. ZDROJ

Tenjou tenge online 16

9. července 2011 v 20:46 | Haruko-sensei


Tenjou tenge online 15

9. července 2011 v 20:45 | Haruko-sensei
Tak trošku jsem na TT zapomněla xD. Ale nový díl je tady!

free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!