The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Srpen 2011

Caramella girls

31. srpna 2011 v 20:43 | Haruko-sensei |  Videa
Tohle si musim pouštět pořád a pořád xD. Je to z uppconu ze Švédska (teda myslim).

Když někdo nemá pud sebezáchovy...

29. srpna 2011 v 20:06 | Haruko-sensei |  Pictures
Že se vůbec musíte ptát, Sebi-sama....Kam chcete tu adresu poslat?

Muhahaha, máš to spočítaný.....ty asi moc neznáš fangirls, že?

O.k....vemte někdo spoustu vodky.....provazy mám už připravený.

Co asi......

Znásilnění? Ani náhodou. Dyť se sám nabídl!

Vy víte, co následuje:

Vaše chyba, bishíci........xD

Love Celeb

28. srpna 2011 v 15:12 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Shinjo Mayuu (nepřátelé blbek, mějte se na pozoru!)
Žánr: shoujo, smut, drama, komedie
Rok vydání: 2004
Originální název:情场霸王
Stav: Dokončeno- 37 kapitol+ extra

Nakazono Kirara je naivní středoškolačka, která by se chtěla stát japonským idolem a žít si životem celebrity. Chtěla by být úspěšnou herečkou, zpěvačkou, chtěla by navrhnout svůj vlastní parfém.....Chtít může, ale problém je, že když nemá talent, tak jen tak neprorazí, což je případ Kirary. Hraje bezvýznamné roličky a do nahrávacího studia nevstrčila ani nos.

Ale její manažer Hanamaki vymyslí plán- pošle jí do místnosti nadržených producentů, aby se s nimi vyspala. Zdá se totiž, že to je v Japonsku jediný způsob, jak prorazit jako celebrity. Jenže Hanamaki tady dost narazí, protože Kirara je panna, ti týpci ji děsí a rozhodně se nevyspí s někým jenom proto, aby dostala roli.

Díky tomu jí málem znásilní jeden z producentů, ale naštěstí je zachráněna nějakým týpkem se stříbrnými vlady, který si představí jako Gin. Jenže Kirara zjistí, že šlápla z bláta do louže, protože Gin není o nic lepší než ty ostatní (vlastně je, ale to zjistí až pozdějji), takže mu vrazí facku a jeho nabídku odmítne. Gin je trochu překvapený, a tak nechá Kiraru s jejím panenstvím a jeho telefoním číslem utéct.

Když jde Kirara další den do školy, stojí před ní zástup novinářů. Kirara zjistí, že přes noc dostala role ve spoustech známých filmů a natočí svoje debutové CD. Ze dne na den se stala japonským idolem č.1, aniž by cokoli řekla nebo udělala. Jenže potom potká Gina. Znovu. A zjistí, že Gin je nejmocnější osoba v Japonsku, všechny ty věci má na svědomí on, že spí jenom s pannama a že hodlá Kiraru učinit svou. Podaří se mu to?

Video:
Moje hodnocení: Od Shinjo Mayuu jsem četla skoro všechno, možná úplně všechno (neptejte se mě, proč, sama nevím), takže jsem do toho šla s očekáváním obvyklé porce pocitů- znechucením nad stupiditou hlavní hrdinky, znechucením nad naprosto plytkým příběhem, slintáním nad hlavním hrdinou a naprosto nepochopitelný heartwarming nad tím, že to nakonec skončilo dobře. Proto jsem byla docela překvapená. Tahle manga je sice typické dílo od Shinjo Mayuu se všemi prvky, které jsem vyjmenovala, ale přesto je tak nějak jiná. Dalo mi to trochu zabrat, než jsem přišla na to, čím. Zaprvé, hlavní hrdina sice JE bish jak noha a samozřejmě je to ten nejkrutopřísnější borec v Japonsku, ale má mnohem výraznější charakter než obvykle hl. bishové mají- a hlavně je rozmazlený a s ženskýman to vůbec neumí, takže je i svým způsobem roztomilý. A hlavní hrdinka taky není úplně typická blbka s IQ tykve, dokáže se bránit a dokonce sama něco dokáže (to se stává v manze Shinjo Mayuu jednou za......stalo se to vůbec někdy?) Co mě taky překvapilo bylo, že k sexu došlo místo hned v třetí kapitole až někde dalece za půlkou mangy a nestal se hlavní dějovou linkou příběhu a celkově byl příběh trochu zdařilejší než v jiných jejích dílech. Když to shrnu, tak myslím, že si mangaka dala tentokrát na postavách záležet, dala jim nové rysy a netypické chování (ale pořád to je práce mangaky Akuma na Eros a Haou Airen, víme...xD), přidala trochu humoru a trošku promyšlenější příběh a vznikla z toho.....trochu netypická, ale povedená Shinjo Mayuu. Takže příznivci smut, shoujo a Shinjo Mayu- jděte do toho.

Junjou Romantica- This is love

28. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Já chci třetí sérii..........

Jsem z5!

27. srpna 2011 v 19:39 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Poslušně hlásím, že jsem zpět a v plné síle s úpalem a puchýřema na mých ubohých nožičkách xD. Ne, bylo tam nádherně, až na to, že já fakt blbě snáším teplý počasí, takže samozřejmě bylo každej den přes 35 stupňů xD a byla jsem bez 1)anime/mangy, 2)bishíků (i když ten sexy plavčík docela ušel xD) a 3)netu. Tak a teď se vrhnu do práce, přečtu si všechny vaše komentáře, obejdu všechny SBnka a potom se budu věnovat své pravidelné dávce bishíků (Bude vyšší než obvyle, abych nahradila tu týdenní ztrátu xD) a nemravných povídek (na fanfiction.net mají povídky snad na všechno. Je to zlo. Jak začnete číst, musíte to přečíst všechno). Tak ještě jednou: Jsem zpět a na dlouhou dobu se mě nezbavíte xD.

Uchiha Itachi- face to face remorse

27. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Itachi-san........bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

07 Ghost vs Haou Airen

26. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  Pictures
Víte, jak jsem viděla ten obrázek, hned mi byl povědomý.....takže jsem trochu zapátrala a...voilá! Koukněte se nejdřív prosím SEM. Trochu víc stejný, ne?

Tak teď už jenom jedna otázka: Faru nebo Hakuron? xD

Yaoistky v akci

25. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  Pictures
Hej, to je jak já a kámoška.....dokonce i sedíme v první lavici xD.

Bishies- Lolli Love

24. srpna 2011 v 16:05 | Haruko-sensei |  Videa
Videa s bishíkama jsou moje specialita xD

Saitou-san jak ho všichni chceme

24. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  Pictures
Ještě řekněte, že ne. muhahahaha....... Mimochodem, to je tapeta xD.

Otakuizmus, Já a to všechno okolo

23. srpna 2011 v 13:00 | Haruko-sensei |  Ostatní
Važte si toho, podařilo se mi zpotit smysluplný článek, dost možná první v historii tohohle blogu xD. Uvědomila jsem si, že za celou jeho roční existenci nevyšel žádný článek o mě....hmmm....těžký to hřích, takže jsem se rozhodla to v následujícím článku napravit. Přemýšlela jsem totiž o tom, a myslím, že máte právo vědět, s kým máte tu čest xD.

POKUD SE BOJÍTE UŽ TEĎ, RADŠI TO NEČTĚTE.
A POKUD TENTO ČLÁNEK ROZKLIKNETE, NEŘÍKEJTE, ŽE JSTE NEBYLI VAROVÁNI!

Zombie Loan OP+ED

22. srpna 2011 v 12:00 | Haruko-sensei
Víte, já toho snesu hodně.....opravdu hodně......ale řev mezi to opravdu nepatří. Pokud si chcete ten opening pustit, stáhněte repráky na minimum xD. Ale ending se poved.....moc poved

Songs:
The Birthday- OOKAMI no NODO
MUCC- Chain ring

Diplom pro Yuriko-san

21. srpna 2011 v 16:52 | Haruko-sensei
Pro mé nové SB Yuriko-san tady mám diplomek:

Doufám, že se ti líbí xD

Nepřítomnost a oznam

21. srpna 2011 v 15:15 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa-mina-san!
Takže jsem úspěšně dokončila rekonstrukci. Sice to vypadá, že se nic nezměnilo, ale k pár změnám došlo. Zaprvý, horní box od teď slouží jako nástěnka, najdete tam, co se zrovna děje na blogu a tak. V menu si taky můžete poslechnout, na čem zrovna ujíždím xD. Za další jsem udělala revizi všech mang a anime OP/ED a nahradila vadná videa funkčními (Ale stejně je možný, že sem nějaký přehlídla). Jinak jsem udělala rubriky pro anime recenze a wallpapery. Tyhle rubriky nenajdete v menu, ale pokud kliknete na příšlušné články, budete tam na ní mít odkaz. Podle mě to docela zlepší přesnost. A to je asi tak všechno xD.
Můj výraz po rekonstrukci:

Jinak vám taky musím oznámit, že od zítřka tady na týden nebudu, jedu na dovču na Moravu, takže prosím SB, aby mě vynechali z třídění SB a tak, nebudu mít jak se dostat na net. Samozřejmě články vám přednastavím, takže to tady neupadne xD. Takže lidi, mějte se tady a já jdu nastavovat ty články. Sayonara!

Zombie Loan- recenze

20. srpna 2011 v 22:35 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Žánr: shounen, horor, supernatural
Rok vydání: 2007
Počet epizod: 11+2 speciály

Hlavní hrdinkou příbehu je středoškolačka Michiru Kita. Je to ten typ "splachovací" holky, která se dá lehce využít, z čehož samozřejmě profitují její "kamarádky", pro které dělá všemožné práce. A ačkoli sama Michiru o tom ví, nechce to měnit, podle ní totiž její existence nemá vůbec žádný smysl a smířila se s tím. A to si myslí i přesto, že není obyčejná, mám totiž zvláštní moc. Dokáže vidět "černé kruhy" kolem krků osob, což je znamení, že ona osoba brzo zemře. Tohle se stalo např. s Michirinými rodiči, kteří zemřeli. Proto nosí Michiru brýle, které jí před tím dokáží ochránit.

Život Michiru by bezútěšně plynul dál, kdyby se na scéně neobjevili dva studenti Atsuki Chika a Tachibana Shito. Ti dva kdysi jako jediní přežili havárii autobusu. A Michiru na ně narazí, když nese obědy svým spolužačkám. Srazí se a Michiru, protože je v šoku, rychle posbírá jídlo a uteče. Ale nechá tam chleba a chlapci se rozhodnou, že jí ho donesou. Mezitím je už Michiru u svých "kamarádek" a ty se věnují své oblíbené činnosti škádlení Michiru. Vezmou jí brýle a když se je snaží dostat zpátky, narazí právě do studentů. A co se nestane, Michiru uvidína jejich krích černé kruhy.

Dostane menší záchvat a probudí se až večer na ošetřovně. Když odchází ze školy, uvidí, jak studenti A a B bojují proti nějakému monstru. O chvíli později se objeví další a kluci s tím znovu začnou bojovat. Jenže při tom monstrum napadne Michiru a smrtelně ji zraní. Kluci jí zachrání tím, že si jí "přidají do smlouvy". Michiru zjisí, že ti dva už jsou dávno mrtví, jsou totiž zombie. Uzavřeli smlouvu s převozníkem, který je oživil. Ale nic není zadarmo a kluci tak mají velký dluh, který splácejí tím, že zabíjejí monstra, která napadají lidi. A Michiru jim od teď musí pomáhat a splatit tak část svého dluhu. Ve městě se totiž objevuje čím dál víc vražd a naše trojka musí zjistit, kdo za tím stojí.

Video:
Moje hodnocení: Zrovna jsem měla averzi na shoujo anime, takže jsem chtěla něco....krvavějšího. A trefila jsem správně. Po nehorázně příšerném openingu začalo dobře zpracované anime s celkem jednoduchým dějem, ale originální zápletkou. Ocenila jsem hlavně pesimistickou, pro mě hned sympatickou hlavní hrdinku. Dvojka zombíků taky neměla chybu. Anime má přiměřené tempo, nudit se rozhodně nebudete. Jelikož je to podle mangy, tak konec byl dost otevřený, ale zas tak moc to nevadilo. I když se celé anime nese v pochmurném duchu, najdete tam taky detektivní prvky a humor. Charaktery jsou sympatické, já osobně jsem tam nenašla žádnou osobu, kterou bych vyloženě neměla ráda. Je mi celkem líto, že to má jenom 11 epizod a 2 speciály, podle mě by si o zasloužilo víc. Abych to shrnula- doporučuju všem, kteří mají rádi shonen anime. A ani ti, kdo preferují shoujo, se nudit nebudou xD. Jenom jedno varování- všichni, kdo nemají rádi krev, držte se dál.

P.S.: Shinigami je můj!

Opening:The Birthday- OOKAMI no NODO
Ending: MUCC- Chain Ring

Anime na podzim 2011

19. srpna 2011 v 18:38 | Haruko-sensei |  Ostatní
Konec prázdnin se už blíží, co? Chjo....Každopádně jsem našla seznam anime, které na podzim vyjdou, takže se na ně můžete mrknout:
Popřípadě odkaz TADY
Vypadá to na celkem zajímavé kousky. Já osobně se nejvíc těším na Fate/Zero, jsem celkem zvědavá xD a Working!! 2, zase uvidím (spíš uslyším) svého oblíbeného dabéra xD. Mimo to je ještě v plánu pokračování Shakugan no Shana a Bakumana. A i tak mám vyhlídnutých ještě pár kousů xD. A když se podíváte na OVY: Deadman Wonderland, Sekaiichi Hatsukoi, 2 OVY na Higurashi no naku koro ni a 3 OVY na Hakuouki Hekketsuroku. Muhehehe, uvidím Saitou-sana xD.

Anime mix- Love like Woe

18. srpna 2011 v 22:11 | Haruko-sensei |  Videa
Kvůli tý rekonstrukci nemám moc času na pořádný články....ale pracuju na tom, tak prozatím to vydržte xD.

Tenjou tenge online

17. srpna 2011 v 19:21 | Haruko-sensei
Tak nakonec jsem se rozhodla to dát pohromadě, aby to bylo přehlednější xD.
OVA:

To muselo bolet.....

16. srpna 2011 v 22:05 | Haruko-sensei |  Pictures
Ne že by to bylo nějak skvěle nakreslený, ale....dobrý postřeh xD. Jestli chcete, ověřte si to TADY, v tom openingu je to úplně na začátku a potom ještě na konci xD. Chudák Teito....a prej Frau ten ksicht xD.

Narozeniny+Oznam

15. srpna 2011 v 21:11 | Haruko-sensei |  Kecárna
Hai, takže konečně je to tady! Můj blog má svoje první narozeniny! Omedeto gozaimasu, watashi no borugu. Doufám, že se dožiju i roku dalšího xD. Arigatou všem, co sem občas zavítali a dvakrát arigatou všem, co sem chodí pravidelně. Když jsem tenhle blog zakládala, nikdy jsem si nemyslela, že by vydržel až tak dlouho. No, dokud bude existovat anime, co jsem ještě nezkoukla a manga, co jsem ještě nepřečetla, tak tady pravděpodobně budu xD. Takže ještě jednou díky a držte mi palce, ať to vydrží xD.


A teď tady mám pár oznámení:
Zaprvé, od teď tady bude probíhat taková malá rekonstrukce, budu opravovat všechno, co se za tu dobu nějak pokazilo, takže pokud o něčem takovém víte, např. nefunkční nebo špatné odkazy, dejte mi vědět.
Zadruhé, ode dneška za za týden odjíždím na týden na dovolenou, takže vám nebudu moct odepisovat apod. Ještě vám o tom dám vědět, ale abyste předběžně věděli. Po tu dobu, co tady nebudu vám přednastavím pár článků, takže úplně neaktivní to tady nebude.
Zatřetí, chystám kompletní třídění Sb. SB, co si to čtou, aspoň budou připravený, žádný oznamko na blogy vám dávat nebudu xD.

To je zhruba všechno. Jo, málem bych zapomněla. V rámci rekonstrukce, pokud budete mít nějaký návrh na to, jak to tady vylepšit nebo něco změnit, dejte mi vědět sem do komentářů. Stejně tak bych se vás chtěla zeptat, jestli byste tady chtěli něčeho víc/míň, např. recenzí, videí, wallů, obrázků.....nebo jestli vám to vyhovuje tak, jak to je. Chtěla bych o to poprosit všechny, kdo sem už nějakou dobu chodí, a je jedno, jestli jste SB nebo ne, návrhy si přečtu všechny.

Tímhle skončím tenhle článek a těším se na vaše návrhy xD.
Škoda, že je to v celkem špatný kvalitě, ale jen tak na zasmání.... xD.

smexy Saitou-san

13. srpna 2011 v 21:41 | Haruko-sensei |  Pictures
Víc snad už ani nemusím říkat, ne? *konsternovaně zírá na pict a neúspěšně potlačuje nosebleed* Musím si ho pořídit domů, muhehehehe....

Lovely Complex OP+ED

12. srpna 2011 v 21:01 | Haruko-sensei
Po dlouhý době se mi zase líbí nějakej opening ze shoujo anime....naposledy se mi líbil ten.....ehm....už ani nevím xD. A endingy taky ujdou xD
Songs:
Tegomass- Kimi + Boku = Love? (OP1 eps 1-13)
Hey! Say! 7- Hey! Say!(OP2 eps 14-24)
Tegomass- Kiss ~ Kaerimichi no Love Song(ED1 eps 1-13)
Hey!Say! 7- BON BON (ED2 eps 14-24)

Blood+ SayaXHaji- Gifts and Curses

11. srpna 2011 v 16:59 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Je tak hrozně těžký najít dobrý amv na Blood+....To aby člověk prolezl kanalizací Youtube nebo tak něco...xD

Drrr! Character songs

10. srpna 2011 v 23:10 | Haruko-sensei |  Durarara- videa
Muhehehe, připravte si kapesníky na zakrytí nosebleedů....na youtubku jsem vyhrabala postavy z durarary. Respektive jejich songy.....Tak si to určitě poslechněte xD. A na závěr malý bonus xD.

Orihara Izaya

Heiwajima Shizuo (nosebleed, nosebleed xD)

Kishitani Shinra (to je ten doktor, kdybyste nevěděli xD)

Ryuugamine Mikado

Masaomi Kida

Kadota Kyohei

Sonohara Anri

Celty Sturluson

A teď ten bonus:

Kawaii xD

Lovely Complex online

10. srpna 2011 v 22:26 | Haruko-sensei
Opravdu, někdo to ZASE hodil na video.yahoo. A co se nestalo? Hádejte, můžete třikrát. Samozřejmě to tam NENÍ. Takže jsem prohrabala hlubiny netu. A výsledek? Naštěstí to někdo přeuploadnul na zkouknito....JENŽE.....s titulkama je jenom první díl, potom je to dabing. Takže bohužel, internet zase jednou zklamal. A YAHOO už mě štve. Korosu, Korosu.....
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!