The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Říjen 2011

Black Cat OP+ED

31. října 2011 v 21:07 | Haruko-sensei
Musím říct, že opening je fakt boží xD A ending je ztřeštěnej a vůbec se to k anime nehodí xD Ten druhej ending jsem nikde nenašla, což je škoda, protože je o dost lepší, takže jsem vám sem dala přezpívanej cover. No, když se prokoukáte až na konec anime, možná uslyšíte i originální verzi xD


SONGS:
Yorico- Daida no Hana
PUPPYPET- Namidaboshi
Matsuda Ryouji- Kutsuzure

Toraware no minoue

31. října 2011 v 17:55 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Hino Matsuri
Žánr: shoujo, romance, supernatural, comedy
Rok vydání: 1999
Originální název: とらわれの身の上
Stav: Dokončeno- 24 kapitol

Megumi je syn sluhy rodiny Kougami, a dlouho dobu se fláká, protože celá Kougami rodina před dvěma lety záhadně zmizela, takže se stará se svým otcem jenom o panství. Jeho klidné dny ovšem naruší příjezd poslední členky rodiny, Suzuky, která se vrátila z Číny. A nejenom že jí musí sloužit, ale taky zjistít, že je postihnutý dávnou kletbou.

Ta kletba platí na všechny sluhy rodiny Kougami. Před mnoha lety totiž jeho předek, zloděj, ukradl tajemný svitek. Když ho otevřel, zjevil se rodinný drak a proklel ho a jeho následovníky tak, že musí rodině po 100 generací sloužit. V praxi to spočívá v tom, že se chová jako příkladný sluha, kdykoli se podívá do očí někomu z rodiny, i když třeba nechce. A to si pište, že Megumimu se do sloužení nijak extra nechce.

Nicméně s příjezdem Shizuky se zdá, že má naději, protože Shizuka je odhodlaná kletbu zlomit. Tím spíš po tom, co se do sebe s Megumim zamilují a kletba tak, mírně řečeno, je na obtíž. Podaří se jim to? Bude happy end?

Video:
Moje hodnocení: Ačkoli toho Hino Matsuri nenakreslila moc, všechny její díla jsou povedená a já osobně je mám hrozně ráda (když vynechám Vampire knight, ten čtu jenom kvůli Zerovi) a pokud zrovna nemáte co dělat, je tohle to pravé. Mangy jsou pěkné, s hezkým, ale nijak složitým dějem (krom VK) a hlavně nejsou rozvleklé (opět si z toho vylučte Vk). Tohle dílko patří k jejímu prvnímu a asi nejvíc povedenému. Nenechte se odradit tím, že je to poněkud starší manga, kresba je pořád hezká. Co se mě týče, tohle jsem četla, když jsem zrovna byla zavalená samými shoujo smut, takže jsem tohle docela uvítala (u mě se vždycky střídá, smut, potom něco nevinnýho, a pak zase smut xD). Děj je hodně originální, takže nudit se opravdu nebudete a jeden z důvodů, proč se mi líbí je, že má neotřelé a hlavně ne trubkoidní charaktery. Je fakt, že to asi není dílo, které by bylo nějak extra populární, ale není to odpad a pokud se chcete odreagovat a přečíst si nějakou oddechovku, tak tohle si určitě zařaďte na seznam xD.

Hapi Harou-in!

31. října 2011 v 16:20 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Jestli se divíte, co to je v nadpisu, tak takhle si google translator představuje japonskou verzi happy Halloween. Nevím, jestli to sedí, každopádně se to sem hodí víc než normální verze. Já sice Halloween vždycky okatě ignorovala (čtěte: nikdy si na něj nevzpomněla), ale když už jsem se to jednou dozvěděla, tak vám aspoň popřeju xD Takže ještě jednou: Veselej Halloween a s trochou štěstí ho nepřežijem xD.

A aby se neřeklo tady máte něco k tomu (Jako by ta písnička byla pro Soul Eatera dělaná, co? xD):

Naruto- Memories

30. října 2011 v 16:43 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Hned na úvod musím upozornit, že toto video obsahuje hodně spoilerů......takže pokud vás baví čekat na překvapení (todle bude v anime tak za půl roku, ne-li víc xD), NEKOUKEJTE NA TO! A kdyby něco, byli ste varováni xD.

Hoho, takže TADY jsem našla video, co autorka vytvořila z českého překladu mangy (super co, budete všichni rozumět xD) z mangy Naruta 448-504, takže na moji oblíbenou část, muhahahaha. Kdo se chce jukniout máte to mít:
A btw, kromě tohodle tam má ještě jedno boží amv na Kuroshitsuji, tak se dyžtak jukněte xD.

Black Cat online cz

29. října 2011 v 14:26 | Haruko-sensei
Jak obvykle, funkční odkazy nebyly, takže mi tento článek místo pěti minut zabral půl hodiny....ale co.....A taky jsem zjistila, že místo 23 epizod, jak všude uváděj, je epizod 24, hmpfff.....

Black Cat- recenze

28. října 2011 v 17:30 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Roky vydání: 2005/2006
Počet epizod: 23
Žánr: shonen, sci-fi, dobrodružný, nadpřirozeno

Na světě vždycky existuje nějaká organizace, která má za úkol potírat zlo a lidi, co jsou pro zem nebezpeční. V tomhle anime existují dokonce dvě- první jsou nájemní lovci, kteří za chytání zločinců dostávají tučné nebo méně tučné odměny podle toho, koho chytnou, ale nezabíjejí a ta druhá je organizace Chronos. Chronos je ukryté v pozadí a má velkou moc. Se zločinci si bojuje po svém, zejména pomocí Chronových čísel. Těch čísel je třináct, co číslo, to jeden člen.

Každý z členů si odvádí úkoly podle sebe, čím nižší číslo, tím je daná osoba lepší. Až na číslo Třináct, které je nasazováno pouze na ty nejtěžší a nejkomplikovanější úkoly. Tomuto číslu se také říká Černá kočka, Black Cat, protože nikdo neví, kdo to je, ani jak vypadá, a protože je neuvěřitelně rychlý. A právě u čísla třináct začíná náš příběh.

Black Cat se jmenuje ve sutečnosti Train Heartnett. Je to chladnokrevný zabiják samotář až do chvíle, kdy potká Sayu. J to nájemná lovkyně a naučí Traina, že nemusí zabíjet, pokud nechce a lásce k lidskému životu. Jenže potom se něco stane a díky tomu se Train rozhodne z organizace odejít a přidat se k nájemným lovcům. Jenže z Chronosu se jen tak neodchází,a ten po něm jde. A není jediný.

Traina chce taky jeho bývalý parťák Creed, který je v čele oragnizace Apoštolů hvězd, kterou sám založil. Skládá se z lidí se zvláštními schopnostmi, které získali jinak než prostřednictvím Chronosu. Apoštolové chtějí.......no, především chtějí Traina a potom jdou hlavně proti Chronosu. A tím pádem se zkříží cesty nájemných lovců, Chronosu, a Apoštolů hvězd, každý tvrdí něco jiného a myslí si, že právě on je ta "strana dobra". Chronos zabíjí lidi ve jménu vyššího dobra, Apoštolové Traina chtějí i za cenu jeho mrtvých přátel, aby mohli stvořit lepší svět a nájemní lovci jdou proti všemu, co se jim postaví do cesty. Jak spor těchto tří skupin dopadne?

Video:
Moje hodnocení: Upřímně, je škoda, že o tomhle anime ví tak málo lidí, protože je celkem kvalitně zpracované a vytváří úžasnou a bez ohledu na neoriginální zápletku jedinečnou atmosféru. Není to prostě jenom akce a hon za pomstou, celé to má hlubší smysl a ačkoli je to shonen, není to ani tak o bojích jako o vztazích mezi hlavními postavami. Co se mi líbilo bylo, že když už tam k nějakým bojům došlo, prostě se bojovalo a neokecávalo se to, jak to mají ostatně shonen anime ve zvyku. Jediné, co bych tomu asi vytkla bylo, že ta změna v hlavním hrdinovi se odehrála až podezřele rychle. Co se týče postav, jsem zvyklá, že v anime jsou vykreslená skoro vždycky dobře, a ni toto dílko nebylo vyjímkou, dokonce bych řekla, že to byl nadprůměr, protože i úhlavní nepřátele vykreslili tak, že vypadali věrohodně a každý měl pro svoje chování důvod, a stejně "strana dobra" nebyli prostě jenom puritáni potírající zlo, ale ukázali, že i oni mají svoje chyby. Jediná postava, kterou jsem fakt neměla ráda, byla hlavní postava Train, ale to je pravděpodobně pouze osobní předsudek, protože tyhle týpky prostě nemám ráda xD. Jinak bych anime doporučila všem, kdo mají rádi netypická shonen a sci-fi a rádi si zapřemýšlí nad obsahem anime.

Opening: Yoriko- Daia no hana
Ending:
PUPPYPET- Namidaboshi
Matsuda Ryouji- Kutsuzure

Ať žije Japashop!

28. října 2011 v 14:31 | Haruko-sensei
Konnichiwa, mina-san! Gomenne, že jsem vám teď moc nepřidávala. Mám k tomu své důvody. Jako fakt.
Takže, ve středu jsem si pěkně pospinkala až do dvanácti, naobědvala jsem se, a šup na počítač. Jelikož jsem teď svoje seznamy flákala a přemohlo mě svědomí, přečetla jsem si nějakou mangu od Hino Matsuri. Jak to ta ženská dělá, že má tak boží příběhy? No nic, v sedm jsem se připojila na ICQ a sešla se tam s kámoškou, jelikož jsme se museli domluvit na výletu do Prahy a taky jsem jí dala za úkol zčekovat pár božích J-rockových kapel. Shodli jsme se na tojm, že Hizaki a Kamijou jsou prostě boží, načež k nim Rahzel-chan vyhledávala slashík. Výsledek? 1, slovy JEDNA, jediná povídka!!! Zklamali mě. V půl jedenáctý otec už začal prudit a donutil mě vypnout počítač.

Ve čtvrtek jsem tedy vyrazila do Prahy. Ráno jsem musela zvládnout záchvat paniky, že mě určitě sežerou bezdomovci nebo že nastoupim do špatnýho vlaku (to víte, já mám všechno pěkně v jednom městě, takže z cesty vlakem mám hrozný stresy). Ale zvládla jsem to. V lysýá přistoupila kámoška, na masaryčce jsme vystoupily a hurá na metro. Zvládli jsme dokonale přestup na linku A dokonce jsme i vysotupili na správný stanici.

"Hele, kde máme vystupovat? Jsou tady dva východy."
"Prostě si nějakej vyber. Někde vystoupit musíš."
"No jo, ale cestu znám jenom z toho jednoho."

Následovala cesta za hledáním té správné ulice. Našly jsme ji a hurá k obchodu. z původních deseti minut, jak nám sdělovala net. stránka se vyklubala čtvrt hodina, ale našly jsem to. A kam že sme to šly? No přece do Japashopu!
"Tak jo. Sme tady. Jdi první."
"Ne. Ty jdi první."
"Tak si střihnem."
"Ani náhodou. Ještě bych prohrála."

Jak jsme tam vešli, obklopila nás atmosféra Japonska a začaly jsme prozkoumávat. Je to tam sice malý a věci drahý, nicméně jsou tk kawaii........No nic, zapluly jsme do koutku s oblečením a ihned našly super gothic-lolitkovské šatěnky, muhahahaha. Kdyby sme s kámoškou daly naše peníze dohromady, mohly bysme si jedny z nich koupit. A to jsme neměly zase tak málo. O chvíli později se k nám připojila nějaká skupiny tří holek, takže jsme si pokecaly o všem možným. To je úžasný pocit, když člověk zjistí, že není jediný cvok na týhle planetě! Nakonec jsme si s kámoškou pořídily každá hůlky s pouzdrem, želé bonbonky a instantní rámen, muhahahaha. Dokonce tam měli i bentou, ale ty krabičky byla hrozně malinkatý.

Po opuštění naší svatyně jsme se vydali do paládia. Co jsem si koupila? Jeden svetr. Nekecám. Až potom jsme šli k našemu cíli, Luxoru, kde jsem směle utratila skoro všechny svoje penízky za kupu knížeček a druhýho volume Death note. Cuuuute! Ty lidi ze mě asi musely mít docela srandu, protože jsem neustále pobíhala sem a tam z oddělení sci-fi k oddělení romancí a zase zpátky. Kámoška mě odtamtud musela odtáhnout. No nic, vlak jsem stihli a celý unavený jsme jeli domů, kámoška mi ještě předala šatěnky do tanečních.

"A koukej se o ně starat. Jestli se nachladí namočí nebo je něčím propíchneš, seš dcerou smrti."
"Tak to na just udělám. Aspoň nebudu muset jít na prodlouženou."
"Jestli tam nepudeš, zabiju tě."
"Tou dobou už budu mrtvá."

No a dneska si budu dodělávat můj klobouk na prodlouženou. Mám fialovej slamák, co mi ladí k šatům, a ozdobila jsem si ho šmoulama. Ještě ale musím jednoho velkýho přidělat na vrch. respektive matka musím. No nic. Dneska ještě pár článků přidám a připomínám, kdo nehlasoval v anketě v bočním menu, ať to prosím udělá. Arigatou.

Vaše Haruko-sensei
a Shiyon, Rahzel a Ren-chan

Drrrr!- Dangerous Shizaya

25. října 2011 v 20:51 | Haruko-sensei
/Konnichiwa, mina-san! Tak jsem Haruko ukecala, aby mi dala trochu prostoru, a vyjímečně mi to splnila (Kdyby ne, čekalo by ji mučení představou mrtvého Shizua, ale to jenom na okraj) takže jsem tady dneska já, Rahzel, yoroshiku onegaishimasu! Tak a dneska jsem našla jendo boží video, které fanoušci Shizayi určitě ocení, hihihihihi. Takže si to užijte!

/Pokud byste chtěli, aby vám Rahzel dál přinášela boží kousky pro yaoistky, přimluvte se za mě u Haru-chaaaaaaaaaaaan!

Oběd je jediný předmět, na který se opravdu těším

25. října 2011 v 20:43 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san! Konečně budu mít od zítřka prázdniny, tři dny sladkého nic nedělání, muhahaha. Máte něco v plánu? Upřímně, já zkouknu nějaký anime, v klídku si budu poslouchat Versailles a pustím se do povinné četby- sice to je Shakespear, ale co, aspoň to není český, možná si si pustím nějakou doramu s Kamem, abych měla nad čím slintat (ne že by přemýšlení nad tím, jak Hzakimu nepozorovatelně čajznout šaty nebylo samo o sobě zajímavý xD). Než se tak ale stalo, učitelé se rozhodli, že to nenechají jen tak a napařili nám kupu písemek, od minulého týdne až do dneška. No jen se koukněte:

"Učitele zajímá pouze to, co neumíš, to že ses něco naučil, je mu jedno."

Po: čeština- literatura (aneb šest stránek čistého textu o úplných shitkách)
Út: dějepis- zkoušení (šrotování doby bronzové a římské)
St: angličitna- slovíčka a gramatika
Čt: dějepis- Pravěk (ještě někdy uslyšim australopitekus a zcvoknu)
Fyz- vektorové veličiny (nechutné, nechutné, a ještě jednou nechutné)
Pá: hudebka- starověk (a ano, fakt se dá psát z hudebky)
Po: Bio- viry a bakterie (tak schválně- jak velká je buňka bakterie? milimetry nebo mikrometry?)
Út- matika- výroky (Kupodivu nejhorší předmět s nejlepším pocitem.)
biologie- zkoušení (rostlinné buňky. Upřímně, nechápu, jak jsem z těch patlanin mohla splácat 1-)
Takže jak vidíte, musela jsem se učit nepřetržitě týden a půl.
*Vůbec ji neposlouchejte, stejně se to místo ní musela naučit ubohá Shiyon
To teda, já jsem taky spolupracovala!
*Jo? Kdy přesně, když si s Rahzel párovala Kamenashiho Kazuyu s Yamapim nebo když jste se zabývali tím, či je L spíš uke nebo seme?
/Nápad spárovat Kameho a Yamapiho jsem měla já, Haruko slintala nad Kamem bez trička
Víš co Rahzel? Odmítám tě zásobovat Yaoi doujinama. Máš stát při mě.
/Beru zpět. Slintala jsi nad Kamem bez trička a nad Kamem v samurajském cosplayi. A školní uniformě.
Máš štěstí, že jsi já, jinak bys byla mrtvá.

-Haru-onee, to nesmíš! Ren-chan by byla smutná, Yuihi!
Ty se neozývej. Celou dobu jsi prospala.
-Nene, celou dobu ne. Hodinku jsem si rozmýšlela, co si vezmu do tanenčních a při matiáce jsem přemýšlela, že jednička a nula jsou vlastně pěkný čísla.
*Haruko má pravdu. Mazej spát a neotravuj.
-Haru-onee, Shiyon je na mě zlá!, Yuihi!
/Být zlá a říkat pravdu jsou dvě úplně odlišné věci.
-Vy ste! Ren-chan jde pryč, abyste věděli, Yuihi!

Tohoto rozhovoru si nevšímejte. Jak jsem duševně zdegenerovaná, moje já se dostávají na povrch. Hai, takže všem, kdo mají prázky, pojďme si je užít, dokud můžem. Ale nebojte, hned to srovnám.

Vaše Haruko-sensei, Shiyon, Rahzel a Ren-chan

Clannad- Wallpapers

24. října 2011 v 18:40 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Tuhle jsem si ho pouštlěa znova, a víte co? Pořád mě dokáže rozbrečet tak, že vypotřebuju půlku balení kapesníčků xD. A nedokázala jsem odolat, takže jsem vám přidala i dango xD.
Clannad: furukawa nagisa & sunohara mei with dolls Clannad: Midnight Party Clannad: Dango Daikazoku Clannad: Dango Daikazoku
Zdroj: theotaku.com, theanimegallery.com

Nové SB

23. října 2011 v 17:58 | Haruko-sensei
Konnichiwa, mina-san! Po nějaké době zase přivítávám někoho do rodinky, tentokrát je to Nuun. Na diplomek jsi chtěla Happyho z Fairy Tail, tak ho máš mít:

Doufám, že se ti líbí xD.

Working!! OP+ED

23. října 2011 v 13:17 | Haruko-sensei
Nejlepší je edning od kluků, chnyaaa xD


Songs:
Kana Asumi, Saki Fujita and Eri Kitamura- SOMEONE ELSE
Saki Fujita- Golden day (ED ep. 9)
Jun Fukuyama, Daisuke Ono and Hiroshi Kamiya- Heart no Edge ni Idomou Go to Heart Edge

Anime mix- MEP X DAMAGE 2

21. října 2011 v 21:39 | Haruko-sensei |  Videa
Použitá anime: H.O.T.D., Ga-Rei Zero, Katekyo hitman Reborn, Soul Eater, Fairy Tail, Bleach, One Piece, Naruto/Shippuuden
- chybí jenom Gray man a bylo by to nejdokonalejší shonen amvčko vůbec xD


Working!!

21. října 2011 v 21:29 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Rok vysílání: 2010
Počet epizod: 13 (+druhá série)
Žánr: Komedie, Slice of Life

Vítejte v restauraci Wargenia! Ta má zrovna trochu nouzi o brigádníky, a tak šéfka vyšle Taneshimu Popuru, jednu z hrdinek anime, středoškolačku s dlouhým culíkem a výškou rovnající se dítěti za základky, aby nějakého pomocníka našla. A ona opravdu najde, díky svému dětstkému šarmu klofne nebohého Takanashiho Soutu. Ten nic netušící o prostředí v jakém bude pracovat, nabídku přijímá.

Hned vzápětí ale pozná, že personál restaurace je složen ze samých podívínů a jednoho sexouše bishíka normálního občana. Kromě Taneshimy, která má komplex ze své výšky poznává ještě stydlivou servírku Ianmi, která má takový strach z mužů, že je při každé konfrontaci s nimi praští, ž upadnou do bezvědomí, Todoroki Yachiyo, usmívající se lesbičku s mečem u pasu bezmezně obdivující svou šéfku, šéfka Kyoko, línou a neschopnou jako veš, Soumu, který má zvyk nepřímo vydírat své spolupracovníky, aby za něj udělali práci a "normálního" občana Satoua, který bezmezně miluje Yachiyo a uchovává v sobě neobvykle násilnické sklony spolu se závislostí na nikotinu.

Další děj NENÍ! No respektive, děj se mění od epizody k epizodě. Dá se říci, že jediný dlouhodobější je to, že se zaměstnanci dohodnou, že zbaví Inami její fobie z mužů tím, že jí jako boxovací pytel předhodí ubohého Soutu. později se k nim jaksi nastěhuje ještě jedna výpomoc, a spolu s ní následuje řada vtipných situací.

Video:
Moje hodnocení: Znáte taková ta anime prakticky o ničem? Tak tohle jedno z nich. U těhle anime je problém, že riziko, že vás unudí k smrti, je o hodně větší než u anime s dějem. Ale tohle mě svým způsobem bavilo. Jenom jsem si musela rychle zvyknout na pomalé tempo. Asi se ptáte, když teda tam není žádný děj, o čem to je? O postavách. A právě tohle se mi na anime tohohle typu líbí, protože prostor dostanou i vedlejší postavy. Každá z nich má své úchylky problémy, a je zajímavé sledovat, jak se mění vztahy mezi nimi. Hádejte, která se stala mou oblíbenou- nápověda: blonďák, sexy, umí vařit, lidi, co ho naštvou, mlátí pánví do hlavy a dabuje ho Daisuke Ono. Má jedinou chybu, jakou mají snad všichni perfektní mimozemšťani- zamilují se do absolutní trubkohlavky. Ale jinak- no nechtěli byste ho domů? Tohle anime je perfektní odpočinková záležitost, jelikož se nemusíte soustředit na děj, který tam stejně není, a jen si užívat atmosféru anime. Ale má to jenom jeden háček- nedoporučuju zkoukávat najednou. po šesti dílech v kuse začnete usínat. Věřte mi, já to tak udělala a v půlce už jsem na obrazovku jenom tupě zírala. Tohle není záležitost, která by se vám nějak hluboce vryla do srdce (pokud nepočítáte Satoua, chnyaa), a místy je pěkná nudná, ale neublíží vám, když se na ní podíváte.

P.S.: Existuje i druhá série, kteoru začali vysílat letošní září.

Opening: Kana Asumi, Saki Fujita and Eri Kitamura- someone else
Ending: Jun Fukuyama, Daisuke Ono and Hiroshi Kamiya- Heart no Edge ni Idomou Go to Heart Edge

Epic Fail

19. října 2011 v 19:14 | Haruko-sensei |  Pictures
Teď už všichni víte, co to znamená xD
Překlad: Když se tvoje nejhorší noční můra objeví ve špatnou dobu a zničí tvou "šťřastnou chvilku" xD

Je těžké se smířit s pravdou

19. října 2011 v 18:46 | Haruko-sensei |  Pictures
....zvláště když vám ji řekne váš milovaný.....tedy chci říct, váš milovaný sluha xD

Překlad (abyste tomu rozuměli všichni xD):
Konečně... Ženský. (parodie na kapitolu 58)
Já tě ochráním, Ciele!
Můj pane, teď jste tou nejženštější postavou v téhle manze.
Shit si přeložit umíte, že? xD

Smexy Ouran na scéně

18. října 2011 v 21:18 | Haruko-sensei |  Pictures
Tak přemýšlím, že jsem už dlouho nedodala žádný použitelný materiál ke slintání, co? Nebojte, jde se to napravit. Dnešek má téma: Ouran high school host club. Tak který to bude? Kandidátů na výběr máte dost xD. Záměrně vynechávám Loli shotu, protože ty nejsou smexy. (pro ty co jsou na shotíky,Gomenasai, příště)

Omamori Himari OP+ED

17. října 2011 v 17:30 | Haruko-sensei


Songs:
Ayaruka- Oshichau zo!
Himarinko L. Shizukuesu, Ami Koshimizu, Iori Nomizu, Kei Shindou, Asuka Okame, Yuki Matsuoka- Beam my Beam!
Daisuke Hirakwa- Sakamichi no hate


Omamori Himari- recenze

15. října 2011 v 16:40 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Rok vysílání: 2010
Počet epizod: 12
Žánr: Ecchi, Harem, Akce, komedie, romance

Hlavní hrdina se jmenuje Yuuta (což nepříjemně připomíná jistou blbku z VK) a žije sám. Je mu šestnáct, čili je to středoškolák, a žije si spokojeným životem se sovu kamarádkou Rinko, která nechce být tak úplně kamarádkou, a úplně obyčejnou alergií na kočky.

Jenže Yuuta má narozeniny. A to je osudný den většiny hrdinů. Narazí totiž na divnou holku, která Yuutu srazí k zemi svými airbagy. Nějak se jim opdaří jí zbavit a dorazí do školy. Jenže na střeše uvidí svého spolužáka Taizoua, který se chová divně. Jak by taky ne, když je posednutým démonem.

V tu chvíli se objeví ona airbagová dívka, a s katanou se démona zbaví. Hned na to se představí- jmenuje se Himari a jelikož má s Yuutovou rodinou smlouvu, musí Yuutu za všech okolností chránit.

A tak se Yuuto dozvídá, že patří do jené z pár vymítačských rodiny, která má za úkol likvidovat démony. A abych nezapomněla, Himari je kočičí ayakashi s neko ocáskem a ušima a mile ráda osahává Yuutu bez ohledu, jestli je Rinko vidí nebo ne. A Yuuta má trauma z toho, že od teď bude muset zabíjet chudáčky démony a vůbec se mu do toho nechce. Ale vysvětlujte to těm démonům, kteří začínají na Yuutu útočit. Co se stane dál? A nezapomínejme na Yuutovu alergii!

Video:
Moje hodnocení: Jednou mě popadlo masochistický období a rozhodla jsem se koukat na Ecchi. Zkoukla jsem jich asi šest a ještě dlouhou dobu jsem z těch boeingů vzpamatovávala. Omamori Himari přišlo na řadu jako poslední a zachránilo mě před zblázněním. Přestože že je toto ecchi, v rámci prasečinek spadá do podprůměru. Samozřejmě, určitá dávka fanservisu tam je, ale jenom tolik, aby to splňovalo žánr ecchi. Jenže bohužel, když tam nebyly prasečinky, nemusela jsem vyvracet oči vsloup a tím pádem jsem si všimla mnohem více nedostatků. Nad zápletkou se nepozastavuju, tyhle věci v ecchi nikdy nejsou pořádný, a divák si prostě musí zvyknout, že originální zápletky se pravděpodobně nedočká. Ale já se opravdu těšila na bitky, protože to jediný většinou v ecchi za něco stojí, a ono.....to jaksi nebylo ono. Asi se z toho dá vyvodit, že málo prasečinek=málo pořádných bitek. Ale zase musím pochválit hlavní zástupkyni harému Himari, která neměla chybu. A ani ty airbagy nebyly tak znatelný jako v ostatních anime. Hlavního hrdinu přeskočíme, tupců a minimální inteligencí už jsme viděli hodně a půjdeme k tomu, jestli je tohle nějak odlišné od ostatních brášků. Ano, je. Zaprvý, už zmiňovaná redukovaná míra fanservisu, díky které je anime dobře koukatelný, a tváří se nevinějc než tuctové ecchi. Za druhé, hlavní idiot se na konci seriálu DOKONCE k něčemu vzmůže a zapojí se do boje. A za třetí, objeví se tam i určitá hrdinova preference vůči svému harému. Takže žádný "všechny mám stejně rád, tak buďme spolu napořád" A za to jim dávám palec nahoru. Takže jestli chcete koukatelný a poměrně nevinný ecchi, víte, k čemu se obrátit.

Opening:Ayaruka- Oshichau zo!!
Ending: Himarinko L. Shizukuesu- Beam my Beam!

OHHC- Smex in glasses

15. října 2011 v 16:02 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Věnováno všem, co jsou ulítlý na cool typy xD

Další Haručin dokonalý týden

14. října 2011 v 19:15 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Tak si vám jdu zase postěžovat. A dokázat, že se po celý týden jen neflákám.
*ty se flákáš pořád, Harukonee-san. A stěžuješ si nonstop.*
Zmlkni Ren! Teď tady velím já.
*Neřvi na nás. Není naše chyba, že nás nedokážeš snést. Ty jsi nás vytvořila.*
To mě ale vůbec nezajímá. Teď chci něco sdělit a je to supermegadůležitý.
*Pro tebe je supermegadůležitý i to, kdy jsi šla spát.*
Chováš se jako moje matka, Shiyon-chan.
*Někdo tě usadit musí.*

Tak jak to vidíte, od teď se může stát, že tady narazíte na konverzace s mými já. Už dlouho si stěžovali, že nemají dostatek prostoru, tak mě donutili jim ho poskytnout. Nebojte, máte možnost narazit jenom na čtyři možnosti. A ještě něco- na tu poslední, Rahzel, si dávejte bacha. Je to totiž yaoistka "tichá voda". Momentálně je uvězněna ve své fantazii, takže buďte rádi.

Za další jsem se konečně naštvala na to, jak malý přehled mám o J-rocku a J-popu, takže jsem se je rozhodla trochu pročekovat. Jelikož se mi nelíbí řvaní a blití, oblíbila jsem si jich jenom pár. A taky jsem zas jednou absolutně selhala v rozpoznávání pohlaví- ale kdo SAKRA mohl tušit, že ta kytaristka z Versaiiles je ve skutečnosti kytarista, když nosí nádherný šatičky, který mu musím čajznout, HUH? A nemůžu si pomoct, ale zpěvák z Alice Nine opravdu vypadá jako Claude z Final Fantasy (pokud je ten blonďák Claude. Teď si nejsem jistá. Neviděla jsem to.) A potom jsem si konečně prošla nějaký písničky od Gackta-sama. Na the GazettE jsem si vyhranila dnešní večer, pže to trochu potrvá. Mimochodem, uvítali byste tady rubriku s J-muzikou nebo spíš s Doramou? Zahlasujte mi v anketě v menu, onegaishimasu.

A dneska konečně mám čas zkouknout nějaký anime, takže jsem si naplánovala Ga-Rei Zero. Nejspíš je to shittka, ale co, pro boje s katanama mám slabost. A potom hurá na editování. Už bych konečně nějakou tu mangu mohla dokončit, co? No nic. Tak já zase jdu. CIAO

Vaše Haruko-sensei
*Oi, a nezapomínejte na Ren-chan, hui!*
*Píšeš hrozně pomalu, Haruko. A můj podpis tak laskvě taky připiš- Skvělá, nádherná, chytrá Shiyo-chan!*

Naruto Shippuuden Trailer

13. října 2011 v 19:21 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Tak cool, že jsem to sem musela dát xD


K-on! wallpapers

12. října 2011 v 19:36 | Haruko-sensei |  Wallpapery
ZDROJ: theotaku.com

Suzumiya Haruhi OP+ED

12. října 2011 v 19:13 | Haruko-sensei
Doporučuju se jukniut na ending. Zaprvé, pro fanoušky má velký význam a za druhé ten tanec zdařile i méně zdařile předvádějí na srazech (nevím, jak u nás, ale v USA stopro)xD. Nicméně co mě zaujalo, byly ta dvě písničky, co se v anime "náhodou" objevily. Najdete je pod perexem.Songs:
Aya Hirano, Minori Chihara, Yuko Goto- Hare Hare Yukai
Aya Hirano- Bouken Desho Desho?

free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!