The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Leden 2012

Vízo a prázky! Yayyyy!

31. ledna 2012 v 20:13 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Haruko se vám hlásí! No, tak dneska se rozdávalo pololetní vysvědčení- nebo spíš výpis, ale pořád je to vysvědčení xD. Tak jak jste dopadli? Já jsem za sebe spokojená. Ačkoli jsem prváku, žádné zhoršení se nekonalo, a pořád jsem se udržela na svém standardu dvou dvojek, takže jsem opět skončila druhá nejlepší ve třídě. Vážně si začínám jako Hikari ze Special A, lol xD. I když je fakt, že jsem se musela víc učit, hmpfcht. Moje drahé anime a manga pěkně utrpělo.

Což mě přivádí k dalšímu tématu- aneb situace na internetu. No, díky momentálním okolnostem svět otaku mimo Japonsko utrpěl vážné ztráty po zrušení megauploadu a jeho sesterských webech a další problémy jsou na obzoru pokud to jistým organizacím projde. Uvědomujete si, že na MU byla uploadovaná zhruba polovina všech Kuroshitsuji doujinů? A celé Blood + s titulkama? Nehledě na to, že z obavy před zavřením teď začaly další weby mazat videa ve velkém. Takže pokud se chcete na něco podívat, neváhejte a udělejte to, dokud můžete. Ještě horší ztráty můžou utrpět mangy, ale těch se to zatím moc nedotklo. No, víte, komu dyžtak poděkovat.
A pokud chcete vyjádřit svůj názor, můžete podepsat petici, odkaz najdete na blogu Michio.

Následující odstavec můžete klidně přeskočit, jedná se o fangirlení nad jistým anime xD.
Jinak já si teď užívám toho, že se pro jednou nemusím učit a vrhla jsem se na Katekyo Hitman Reborn- tak nějak už vím, proč je to anime tak oblíbené i mezi holkama xD. Teď jsem u nějakého 95. dílu a víte co? Dospělý Hibari je tak.....*huge nosebleed*. A Tsuna se taky vytáh- už to není ten shota, za kterého jsem ho považovala xD. A btw, stačil jeden jediný záběr na Colonnella v dospělé podobě a hádejte, kdo teď zdobí obrazovku mézo PC? xD Už jsem si vytvořila své pairingy, takže víkend pravděpodobně strávím na fanfiction.net xD. Minulý víkend jsem vyrabovala sekci "Blue exorcist", takže teď je pomalu čas pro KHR, i když mi bude trvat, než ty povídky zkonzumuju (no vážně, 13 000 povídek nedám za dva dny ani já, a to jsem v tom období jednou dala i Twilight ságu, LOL xD)
Konec odstavce o fangirlení

Teď nastává ta důležitější část- rozhodla jsem se přestat vydávat články s openingy+endingy a odkazy k anime ke zhlédnutí online. K tomu prvnímu- videa tohohle typu jsou většinou ty první, co se smažou, a já nemám čas všechno opravovat každý měsíc. A k tomu druhému- nevím, co všechno se smaže a co ne, je možné, že některá anime nebudou přístupná online vůbe nebo přestanou odkazy fungovat.
A taky asi zbývající videa roztřídím podle rubrik, k jakému patří, a ve videích nechám jenom mixy a ostatní videa.
Ale to bude na delší dobu a teď se mi do toho ani moc nechce. Ale čeká mě to.

Vaše Haruko-sensei

Black Cat wallpapers

31. ledna 2012 v 19:04 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Jo, a to jsem si myslela, že je to úplně neznámé anime a nebudou na to wally xD.


Clannad- Destiny

29. ledna 2012 v 13:52 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Upřímně, ta OVA se mi líbila snad i víc než celé první série....já tomu páru tak fandila...xD

Diplomek od Werusiik

28. ledna 2012 v 18:11 | Haruko-sensei
Yay, čekání se vyplatilo a dostalo jsem tenhle úžasný diplomek od Werusiik-chan! Arigatou na!

Karin chibi vampire- recenze

27. ledna 2012 v 22:17 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Rok vydání: 2005-2006
Žánr: shonen, komedie, romance, supernatural
Počet epizod: 24

Upíři existují. Jenom v Japonsku byste nalezli minimálně jednu upíří rodinu- a tím je rodina Maaka, sestávající z neurotické matky, jejíž nejoblíbenější zbraň je papuče, pasivního otce, nejstaršího syna Rena, prostřední Karin a nejmladší Anju, která ještě ani není pořádně upírem. Idylka, řekli byste? Ani náhodou. Karin je totiž hříčkou přírody.

Upíři sají krev, to je přece jasné. Ale Karin krev nesaje, ona ji produkuje. Ani jí nevadí světlo, česnek či kříže. Může být někdo takový vůbec upírem? Díky jejímu handicapu Karin normálně chodí do školy pro smrtelníky a navzdory okolnostem si žije celkem poklidný a spokojený život. A hádáte správně- něco se podělá. Přímo královsky.

Do města se totiž nastěhuje nový student- Usui Kenta, který sice vypadá tak trochu děsivě, ale ve skutečnosti je úplně normální středoškolák. A když se na něj Karin podívá, začne produkovat takové množství krve, že z toho má masivní nosebleed (projevující se jako proud červených kytiček). Zvláštní, když se jí tohle před tím nikdy nestalo, že?

Upíři jsou totiž přitahováni podle typu krve, podle pocitů- ať už je to štěstí, láska, žárlivost, stres..... a Karin není výjimkou, její typ je neštěstí. A vypadá to, že Usui Kenta ho má dost a dost. A protože neexistuje způsob, jak nosebleedy zastavit, Karin se rozhodne Usuimu pomáhat, aby už nebyl nešťastný a přestal Karin přitahovat. Ale samozřejmě to nepůjde tak snadno, později se objeví lovci upírů, kteří mají za úkol Karininu rodinu vyhladit, načež se zjeví (spíš vykope z rakve) Karinina babička, které jakoby Karin z oka vypadla......jak to všechno dopadne?

Video:
Moje hodnocení: Tak tohle mě naštve, když si svůj komentář smažu xD. No nic, anime se mi líbilo, ačkoli s grafikou ani s originalitou se moc nepředvedli, a prvních asi pět epizod je docela nudných, nakonec se z toho vyklubalo povedené anime ze "staré školy", o kterém bych mohla s klidem prohlásit, že je to pěkné shoujo.

Jedním z největších plusů série jsou rozhodně postavy. Jasně, opět tam najdete v podstatě všechny stereotypy, jaké se v anime vyskytují, ale kupodivu to ani moc nevadí. Hlavní hrdinka Karin je na můj vkus celkem sympatická, a vůecb jsem ani nemohla najít žádnou vyloženě otravnou postavu, což je u mě docela výkonxD

Dalším plusem je děj- musím říct, že zápletka se jim povedla a líbil se mi i konec. Ačkoli úplný konec série to není, existuje totiž ještě manga a novela. A hlavně- konečně upíři nemůžou chodit na světlo, ocenila jsem určitě i ten nápad s typem krve, který celou tu zápletku oživil. Najdete tam rovnováhu mezi vtipnými komenty a vážnými, akcí a momentkami.

Takže pokud se chcete pobavit a nemuset přemýšlet nad tím, jak tu blbku co nejúčiněji zabít, určitě byste se měli podívat na Karin. Rozhodně neurazí a mohlo by vás i slušně pobavit xD

Opening: Brace- Scarlet
Ending: Fm.θ- Mou hitotsu no Birthday

Pozdrav z planety awesomeness

26. ledna 2012 v 18:15 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Tak se zase ozývám. A tentokrát s dobrou náladou, muchachacha xD. Divíte se, jak to, když jsem ještě před týdnem byla v depresi? Nedivte. Celý tři dny, kdy jsem to tady flákala, jsem dávala leháro s mým oblíbeným koníčkem- čtením slashe a yaoi, muchachacha. No jo no, to my vždycky zvedne náladu, muchachacha xD.
*Můžeš přestat s tím muchachacha? Je to nechutný*
Oh, něco se ti nelíbí? Muchachacha
*Bylo to lepší, když jsi byla v depresi.*
To by se ti líbilo, co? Takovou radost ti neudělám. A vůbec, kde je Rahzel?
*Ty se ještě ptáš? Předávkovala jsi ji těma pitominkama 18+*
-Haruuu-chan, Rahzel málem vykrvácela na nosebleedy-
Hele, nechte toho. Bylo to buďto vy, nebo já. Kdybych si měla vybírat, kdo by přežil, vždycky bych se vybrala sebe
*To ti nedává smysl. My jsme ty.*
-Haruu-chan je baka, hihihihi-
*Ren, to říká ta pravá.*
-Ehhh? To není pravda-
Víte co, zmlkněte obě dvě.
*Víš co si můžeš-*
No, uznávám, třenhle měsíc jsem svou aktivitu dost flákala *píská si*. Ale zjistila jsem, že i přesto má blog vyšší návtšěvnost než dřív....hmmmm....asi bych se měla snažit a pozvednout úroveň tohoto blogu.
*Haruko, je to tvůj blog. Ten nikdy nebude mít úroveň.*
Chcípni a neozývej se, Shiyon. Rušíš.
*Hmpfcht. A to jsem ti pomohla s písemkama. Pro dobrotu na žebrotu.*
Jasně, jasně....
No, každopádně, dokud jsem nabytá energií, tak pudu napsat něco šíleně produktivního- možná tu recenzi na Karin, na kterou si už brousím zuby, muchachacha. A taky bych měla začít zkultivňovat J-rock rubriku. Proč já jsem jen tak líná?? Počkat, ne, nechci to vědět. Radši.
Měli jste někdy šílenou chuť psát, ale když jste si sedli k wordu, najednou jste nebyli schopný napsat vůbec nic? Tak to teď prožívám já. Mám asi milion nápadů na povídky, ale nedokážu je formulovat. Nehledě na to, že můj talent na napsání kvalitní zápletky je jen o stupínek výše než moje schopnosti zacházet s photoshopem. Muchachacha. Ale stejně mám hroznou chuť psát.xD
Takže, po dlouhé době zase jeden výkec. Doufám, že jste to přežili. Pokud ne, nebyli jste pojištění, takže vám žádný prachy stejně nedám xD.

Vaše Haruko-sensei+ ostatní (a podívejte se na ten klip, je boží xD)

07 Ghost wallpapers

25. ledna 2012 v 21:30 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Gomenne, vím, že to teď fakt flákám, ale jaksi nejsem v náladě na psaní svých hvězdných recenzí xD.
07-Ghost: Burupya 07-Ghost: Welcome to the church ! 07-Ghost: smile always 07-Ghost: Teito Klein & Mikage 07-Ghost: Ghost 07-Ghost: Teito Klein & Mikage
Zdroj: theotaku.com, theanimegallery.com

Nějaké dotazy?

23. ledna 2012 v 19:54 | Haruko-sensei
Tak jsem se rozhodla udělat i místo pro zájemce, co by se chtěli na něco zeptat. Můžete se ptát, na co chcete, od doporučení nějakého anime a mangy, přes pomoc s vyhledáním překladů k dotazům o mé práci tady na blogu nebo mě samotné (ale u toho posledního respektujte, když vám neodpovím, každý má něco, očem se nechce s ostatními bavit ^^)

A když už jsem u toho, napište si, jestli chcete odpověď sem nebo abych vám napsala na vaši stránku. V tom případě ale nechte odkaz, ok? xD

Jo a P.S.: Neodpovídám na osobní údaje. Ještě budete nějakej úchyl xD (vyjma yaoistek, to jsou jediní úchylové, které toleruju ^^)

Něco nefunguje? Napište to!

23. ledna 2012 v 19:43 | Haruko-sensei
Takže jsem se rozhodla nakonec založit tohle místečko. Mám blog už delší dobu a čím víc toho tady přibývá, tím těžší je pro mě kontrolovat, jestli je to všechno funkční.

Takže jestli tady objevíte něco, co nefunguje, napište to SEM.
Důvod je jednoduchý: Pokud mi to napíšete do normálního článku, je dost možný, že to přehlídnu. (vlastně je to 99% jistota, že si to nepřečtu. Blog si ze mě dělá srandu a nechce mi zobrazovat všechny komenty. WTF, dude?)

A co sem vlastně psát?
1. Nefuknční odkazy (ať už na blogu, nebo při seznamech dílů online)
2. Nefunkční videa u recenzí nebo online videí
3. Jakékoli další problémy, na které si vzpomenete xD

Arigatou. Samozřejmě nemůžu slíbit, že na tom budu pracovat hned, jak se nějaký komentář objeví, ale dřív nebo pozdjěi to udělám. Od toho tady máme rekonstrukce, že xD?

Manga mix- It feels like home to me

23. ledna 2012 v 19:24 | Haruko-sensei |  Videa-Manga
Rozšiřuju kulturní odkaz mmvček a přidávám nový mix párů z mang xD.

Skip Beat- Tear it down

21. ledna 2012 v 20:29 | Haruko-sensei |  Skip Beat-videa
Dneska jsem si udělala youtube den a hledala nějaká sugoi videa xD. A našla xD

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!

20. ledna 2012 v 21:01 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Tanigawa Nico
Žánr: shonen, komedie
Rok vydání: 2011
Anglický název: It's Not My Fault That I'm Not Popular!
Stav: Stále vychází

Dle internetové definice je mojo holka, která nemá žádný socialní kontakt s opačným pohlavím, nikdo se jí nikdy nevyznal a je panna. Říkáte si, že minimálně ten první bod je nemožný? Není. Ne, když jste Kuroki Tomoko. Její zkušenosti se sociálním životem na základce jsou zhruba takovéhle: Jednou zvedla ořezávátko, mluvila s kluky šest krát.

Což je divné, když je Tomoko super populární holka, která má 50 let zkušeností s randěním a měla 100 kluků.....jenže v otome hře. Čímž nás přivádí k dalšímu háčku- je to tak trochu...otaku....yaoistka.

Jenže teď je všechno jinak. Patnáctiletá Tomoko nastupuje na střední školu. Což je období, kde můžete být nejpopulárnější za celý svůj život, že? Takže může skončit se svou nepopularitou, když už má tolik zkušeností z otome her, že?

Když ale po dvou měsích na střední s nikým nevedla žádnou konverzaci, uvědomí si, že je něco špatně. A že když chce být populární, musí se změnit. A začne se svou image a stane se roztomilou středoškolačkou. Jenže bohužel, to by nejdříve musela mít někoho, kdo by nebohé Tomoko poradil. A naneštěstí, nikdo takový není. Takže Tomoko selhává, kde jen může. A to nemluvím o tom, že je absolutně neschopná mluvit s nějakým klukem. Její první úspěch se dostaví, když řekne svému učiteli "Nashledanou." Povede se Tomoko, aby sestala oblíbenou?

Video:
Moje hodnocení: Hrdě vám představuji adepta na vítěze o místo nejdelší název mangy na světě. Proto jsem se taky místo znaků uchýlila k poznamenání i anglického názvu, pod kterým to pravděpodobně najdete líp a zapamujete si to. xD No, je to poměrně nová manga, a ty já moc nečtu, protože většinou to trvá hrozně dlouho, než se někdo dokope k tomu to přeložit. Každopádně jsem na ní narazila tak, jako obvykle narážíte na opravdové skvosty- úplnou náhodou.

Doporučování většinou nedělám hned na začátku, ale tentokrát prostě musím- vážně, PŘEČTĚTE SI TO. Není to jako ostatní mangy, kde máte na začátku docela sympatickou, zvláštní holku, která se změní v super otravnýho uplakánka. Jako by si autorka řekla: "Ne, je načase vymítit fámu o ošklivém káčátku měnící se v labuť." A tohle je výsledek. Hlavní hrdinka je nepoučitelná a hlavně.....je nhakreslená tak, že opravdu vypadá ošklivě. To je snad poprvý, co jsem to viděla. Až si říkáte, jestli to ta autorka udělala záměrně anebo FAKT neumí kreslit.

Jasně, děl o těžkém údělu otaku a potažmo yaoistek existuje dost. Ale většinou to jde podle vzorce: beznadějná trapka/trapák, který potká někoho normálního, který se ho snaží změnit a nakonec happy end. Muchachacha, tohle nečekejte. V téhle manze se snaží změnit sama hrdinka a nikdo nepřijde, aby jí pomohl. A humor je právě o tom, jak neustále dělá faily v tom být oblíbená. Upřímně, moji rodiče si museli myslet, že jsem cvok (jako by si to o mně už nemysleli), když jsem každých pět minut vyprskla smíchy.

Co dodat? Pokud bude manga pokračovat ve stejném duchu, mám záruku, že se určitě zasměju. Takže doporučuju aspoň zkusit, a pokud vám sedne způsob humoru, určitě se vám to bude líbit.

Nové SB...Werusiik

20. ledna 2012 v 19:39 | Haruko-sensei
Tak po dlouhé době mám nové SB....yokoso do mé rodinky xD
A omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale s tou školou to doteď bylo naprosto šílený xD.


Anime na jaro 2012

19. ledna 2012 v 16:38 | Haruko-sensei |  Ostatní
Ten starý seznam jsem musela smazat, protože šlo asi o fake, ale vážně, já ty lidi prostě nechápu. Proč by dělali něco takovýho? O_O A věřte mi, že jsem hledala i na ostatních stránkách, a našla jsem jenom ten. Takže díky mému SB Mio za upozornění xD.
Takže TOHLE už by mělo být oficiální. Komenty najdete pod perexem.

I am back, my dears!

17. ledna 2012 v 18:30 | Haruko-sensei
Konnichiwa, mina-san!
Doufám, že jste všichni mou nepřítomnost ve zdraví přežili xD. Ne, ještě nejsem zpět stoprocentně, čeká mě ještě děják, na který se budu muset učit, ale po čtvrtku to tady bude fungovat zase jako vždycky.
Možná by vás zajímalo (pokud to teda čtete, což doufám, že se tady nerozepisuju na prázdno xD), co jsem za ty uplynulé dny dělala.
Takže, v neděli jsem se učila biologii- jak vědí všichni z vás, co si projížděli můj poslední výkec. No, dopadlo to příšerně, jako vždycky, když jsem se na něco fakt učila. Uměla jsem rozmnožování jak těch podělanejch kvasinek, tak i stopkovýtrusných hub. A co? Nebyla na to ani JEDNA otázka! Co na to říct? Pá pá, moje jedničko z biologie.

V pondělí jsem se šprtala na fyziku a ZSV- nebo občanku, jak chcete. Celý ZSV jsem psala s tahákem na lavici a hádejte, co? Ta učitelka mi na to ani nepřišla. Ale je fakt, že nemám na některé mé spolužáky, kteří si neohroženě otevřeli na lavici učebnici. Takže jestli nebudu mít jedničku, protože mi neuzná definice, který nám ona sama říkala (a věřte mi, je toho schopná), zabiju ji! Mimochodem, na fyzice závisela moje známka z fyziky. Výsledek- pá pá, jedničko. No nic.

Co se týče toho dějáku, bude mě zkoušet, protože mám ZASE známku mezi jedničkou a dvojkou- to naštve. Ale nemíním jí dát tu šanci napsat mi další dvojku na mém vysvědčení. Naučím se to tak dokonale, že mi tu jedničku bude muset dát, a potom se budu celej den smát s výrazem "Právě jsem zničila svět, muchachacha."

Jo, ty písemky jsem chtěla prokládat něčím "jednoduším". Tak jsem se koukala na Ao no exorcist- o kterém jsem si myslela, že má jenom 13 epizod. Opravdu ošklivé překvapení, když se z toho vyklubal dvojnásobek xD. Ale zkoukla jsem to, písemky nepísemky.
A taky- vyjde druhé volume Feng ni yuu tian- to je to historické yaoi, nad kterém jsem se tuhle tak rozplývala- takže se mám na co těšit. Jen počkej, Feng mingu! Tvůj ukeovský odpor brzo vezme za své, muchachachacha!

A viděli jste někdo poslední díl Sekaiichi hatsukoi? Sladký!!!!!!Stejně jako v případě junjou romanticy- prostě chci třetí sérii. A mimochodem, angličani začali subovat Hakuouki OVY. Tak třeba to někdo přeloží i u nás xD.

Vaše Haruko-sensei

Anime mix- Dance Dance Revolution

14. ledna 2012 v 21:45 | Haruko-sensei |  Videa
Ta písnička je tak neuvěřitelně vlezlá, že mi dalších deset minut neustále znělo v hlavě jenom: "Ike, Ike!" xD

Umineko no naku koro ni- wallpapers

13. ledna 2012 v 20:26 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Našla jsem pár wallpaperů k tomuhle anime, které mě fakt zaujaly, takže vám je sem dám:
Umineko no Naku Koro ni: Umineko No Naku Koro Ni Umineko no Naku Koro ni: Umineko no Naku Koro ni Umineko no Naku Koro ni: Beatrice Umineko no Naku Koro ni: Roses Umineko no Naku Koro ni: Battle Witch Umineko no Naku Koro ni: Dawn of the golden witch Umineko no Naku Koro ni: Crimson Umineko no Naku Koro ni: field of flowers Umineko no Naku Koro ni: Beatrice Umineko no Naku Koro ni: Beatrice
Zdroj: theotaku.com, theanimegallery.com

Private Prince

13. ledna 2012 v 19:55 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Enjouji Maki
Žánr: josei, romance, smut, komedie
Rok vydání: 2005
Originální název:プライベート・プリンス
Stav: Dokončeno- 24 kapitol+ extra

Miyako je studentkou Eito univerzity. Z domova prakticky utekla, protože ji matka místo studování nutila, aby se z ní stala dědička Ryokanu. A tak Miyako pilně studuje historii, aby matce dokázala, že studování jí jde lépe. Jenže musí napsat svou závěrečnou tezi a Miyako je rozhodnutá jí napsat o jedné japonce, Ritsuko, která se vdala do královské rodiny zemjě Estolia. A jak je to příhodné, když její pravnuk chodí na stejnou univerzitu jako ona, že?

Miyako je rozhodnutá prince Wilfreda vyzpovídat. Princ se zdá milý, ale pořád má kolem sebe spoustu lidí a Miyako s ním nedokáže promluvit o samotě. Jenže v tu chvíli dostane její kamarádka spásný nápad, propašuje ji na jeden večírek pod jejím jménem, kde by měl být i princ.

Takže donutí Miyako obléct se do odvážných šatů a vysokých podpatků a vyšle ji na dobrodružství. Na večírku Miyako prince opravdu potká. Ale než se odhodlá představit, stoupne si na lem šatů a rozplácne se na zemi a omdlí. Přímo před princem. Když se probudí, zjistí, že je v princově pokoji a před ní stojí samotný Will. Okamžitě se představí a přednese svoji žádost.

A princ, protože je tak milý a laskavý, okamžitě jí její žádost vyplní. A potom se do sebe zamilují a happy end.

Jestli čekáte tohle, zapomeňte na to, urychleně. Will sice souhlasí, ale za jistých podmínek. A ty podmínky zahrnují postel a oblečení na podlaze. Než ale Miyako opravdu znásilní, zachrání jí její doprovod. Příští den ve škole jí Will vyhledá, a jelikož si přede všemi hraje na neuvěřitelně milého a pozorného, zcela nevinně požádá Miyako, jestli by nechtěla být jeho kamarádkou. Miyako to zmate, že prince si zase hraje na gentlemana a radši nechá prince odejít bez odpovědi. Ale když ji později Willl zase zachrání, nedá jí to, aby se nezeptala na Ritsuko znovu. A princ tentokrát opravdu souhlasí. Dá jí materiály potřebné k tezi, ale jenom když se do něj Miyako zamiluje. A jak se k tomu Miyako postaví?

Moje hodnocení: Pokud je vám autorčino povědomé, tak oprávněně, na jejím kontě je mimo jiné i manga Hapi mari, na kteoru jsem už kdysi psala recenzi. No, Hapi mari bylo aspoň ze začátku fakt dobré, a hlavní hrdinové mě příjemně bavily, potom se to ale zvrhlo v obvyklé situace s neustále bulící hrdinkou a cool hrdinou. Private Prince je na tom v podstatě stejně- vážně, první volume vás prostě bude bavit. Protože hlavní hrdinka je tady prostě šprtka, co se s princem zahazuje jenom proto, aby napsala práci o jeho babičce. A prince je prostě takový odrostlý mimino, co má vždycky ty nejnevhodnější nápady v nejnevhodnějších situací. Pozorovat, jak se ti dva daj dohromady, je prostě zábava.

Jenže potom jakoby autorka vystřílela všechny náboje- jsou spolu a ta sympatická šprtka se změnila ve stádium stupínek před blbkou. Naštěstí prince se k nezměnil vůbec, ale přesto už mi v mozku pomalu začala varovně blikat kontrolka "dostačující úroveň a humor mangy". Od té doby to šlo z kopce, a musím přiznat, že se mi začalo znova líbit až poslední volume, které bylo skoro stejně dobré jako volume 1.

Abych to shrnula, Private Prince není špatná manga je povedená, a když juž nic jiného, aspoň nemáte chuť vraždit při pohledu na hlavní hrdinku. Pokud jste fanoušky Hapi mari, zkuste to, ale neočekávejte stejnou kvalitu. Humor sice autorce zůstává, ale zápletka tak trochu pokulhává.

Sladké volno? Ani náhodou O__O

13. ledna 2012 v 17:56 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Všiml si toho někdo? Sám spamer-san mě poctil návštěvou a hodil sem asi deset naprosto stejných komentářů ve stejný čas. Zajímalo by mě, jak to udělal, si je asi musel otevřít na stejnou lištu nebo co xD Každopádně tady si už experimentovat nebude, je zablokovaný.
Jinak většinu písemek už máme za sebou, až na tu matiku, kterou jsem nehorázně pokonila, to vypadá dobře xD. Každopádně ještě mi zbývá bižule v pondělí a fyzika se ZSV v úterý. Z bižule asi chcípnu, debilní houby mi vůbec nejdou, a to jsem si myslela, že mitóza a meióza jsou fakt složitý....hahahaha. Není. Zsv by mělo být v pohodě, ale zase je toho docela dost.
Takže rovnou vám OZNAMUJI: V neděli a pondělí tady NEBUDU! To znamená, že nepřidám žádné články ani neoběhnu SB. Bohužel, ale z fyziny a BIO musím dostat bezpodmínečně jedničku. V Úterý už by se vše mělo vrátit do starých kolejí a články budou přibývat pravidelně.
Takže, abych vám to vynahradila, dneska přidám pravděpodobně nějaký wally a asi manga recenzi- hrábnu do mých zásůbek xD.
Jinak btw, momentálně se zařizuje můj nový pokojík- sestra si odjela na lyžák a byla připravena o vlastnické právo na pokoj, který je teď můj *evil laugh* xD. Takže o víkendu taky musím uklidit věci, co se nacházely na zem, když se stavěla má postel (je dva metry vysoká a široká metr a půl, muchacha a můžu pod ní v pohodě projít xD), abysme konečně mohli začít škatulata, batulata, hýbejte se a vystěhovali všechen nepotřebný nábytek a mohla se postavit skříň xD. A potom už se jenom přesune počítač....a mám své vlastní otaku doupě, muahahaha. Plánuju si na okno barvama na sklo napsat nějaký znaky, aby to otce co nejvíc vytočilo xD.

Užijte si víkend. Protože já ho strávím u vřeckovýtrusných a stopkovýtrusných houbiček. Třeba jima i obrostu- nedivila bych se. A taky uklízením. Nebo si matka tu věc se zařízením mého vlastního pokoje rozmyslí xD.

Vaše Haruko-sensei

Jak nejlépe zabít přípravu na pololetku z matiky

11. ledna 2012 v 18:08 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Hai, tak jak jsem se zmiňovala předtím, máme písemkový a zkoušecí týden. A jelikož většinu známek mám jako obvykle mezi, musím se učit. Což není pro línou osobu, jako jsem já, vůbec jednoduché. Tak dneska se budu šrotit na děják- zhruba dvacet stránek v učebnici, muhahahaha. A chcípnu, jelikož jako obvykle se mi do toho vůbec nechce.

Pokud se divíte nadpisu tohohle článku, dovolte mi, abych to vysvětlila. Včera jsem předtím, než jsem se měla učit na pololetku z matiky, brouzdala po internetu, jako obvykle. A na jedné stránce jsem narazila na recenzi. Na yaoi mangu. A šlo to z kopce.

Protože to je manhua. A yaoi. A historická. A protože jsem si následně na ní hledala obrázky.
-Dlouhý vlasy, čínský hadry, bishíci, prostředí starověké Číny (i když vám nakecávají, že to je fiktivní království)........zkuste si odolat. Já neodolala.

Neříkám, že bych se neučila vůbec, to jo, ale.....no, jaksi jsem šla spát s pocitem, že pokud se zítra probudím a venku nebude apokalypsa, tu potřebnou jedničku prostě nedostanu. Ve škole jsem zjistila, že si někteří lidi počítali i tři hodiny (porovnejte to s mými 30 minutami, muchacha), načež jsem měla depresi. Nakonec to ovšem dopadlo tak, že písemkia byla tak svinská, že nikdo neměl všechno xD.

To k mému melému záskoku sem. A teď budu hrozně naštvaná, protože ta manhua je ongoing a je jenom jedno volume. Grrrrrrrrrrrrrrrr. A taky se jdu učit na ten děják, protože ten zkazit nemůžu. Takže Ciaossu.

Vaše Haruko-sensei

Rosario to vampire online

10. ledna 2012 v 20:23 | Haruko-sensei

1.SÉRIE

2.SÉRIE


pozn.: Pravděpodobně všechny díly najdete v megavideu. Já jsem většinu z nich našla na zkouknito, takže jsem sem hodila odkazy právě na ně, a zbytek jsem doplnila z megavidea.

Katekyo Hitman Reborn- last one standing

9. ledna 2012 v 20:29 | Haruko-sensei |  KHR- Videa
Tohle amv je naprosto boží.....úplně mě nutí se jít koukat na KHR xD

Totally Captivated- Alors on dance

7. ledna 2012 v 21:42 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Manga videa sem moc často nedávám.....zčásti proto, že je poměrně těžký najít opravdý mv, a ne jenom normální slide show. Ale tohle je boží xD.

Rekonstrukce hotova

7. ledna 2012 v 21:33 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Tak, dalo mi to práci, ale konečně jsem dokončila rekustrunkci blogu xD. Což znamená, že jsem přidala nějaká anime- přesný počet nevím, ale nějak kolem šesti, kdyžtak se podívejte do rubriky. Dále sem také vyměnila nefungující videa u recenzí za nová- myslela jsem, že chcípnu,projet 50 anime xD.
To je zhruba všechno- zbytek provedu, až tady bude nový layout- tj. že upravím horní box a asi přidám pár rubrik, co mi tady začínají chybět- takže asi reklamy, FAQ, dotazy a připomínky, a obecně věcičky ke zlepšení chodu blogu.

Jinak jsem teď zase získala trochu volného času, takže jsem se opět vrhla na překlad mangy- mám tam pár materiálů, tkeré vypadají zajímavě, takže do toho se vrhnu jako první, a udělala jsem čas na zkouknutí nějakého anime- tentokrát to bylo Blood-C, plánuji tenhle měsíc ještě sjet Shikiho a Miracle Train.

A taky jsem zjistila, že jakýmsi záhadným způsobem je asi čtvrtina mého anime seznamu Ecchi. Zajímalo by mě, jak se mi to podařilo. A taky jsem zvědavá, jak se mi při mém školním vytížení podaří zkouknout druhou řadu Saiunkoku monogatari- pravděpodobně si ji nechám až na velké prázdniny, spolu s dokoukáním KHR xD.

Asi bych vás měla upozornit, že příští týden a kousek tady moc nebudu- je období před pololetím, a moje třída odjíždí na lyžák (Já ne, takže to tady neupadne, nebojte se), takže máme docela dost písemek. Pravděpodobně to budu stíhat, ale kdybych se tady neobjevila, nezlobte se na mě. A předem se omlouvám taky SB, pokud je nestihnu příští týden obíhat. Záleží mi na každé známce a nechci to podělat.

Vaše Haruko-sensei
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!