The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Květen 2012

Skip Beat- More Than I can Take

31. května 2012 v 22:14 | Haruko-sensei |  Skip Beat-videa
Další úžasný, ale neuvěřielně krátký amv.....měla by se udělat pravidlo, že všechny nádherný videa musí mít minimálně dvě minuty xD

Ao no exorcist- recenze

31. května 2012 v 19:03 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Rok vydání: 2011
Počet epizod: 25
Žánr: shonen, akce, souboje, supernatural

Jakkoli je Satan v dnešním světě hrozně cool, v tom, kde se anime odehrává, rozhodně cool není. Jelikož satan jakožto boss dimenze jménem Gehenna, vědecky definováno jako démonická dimenze, jednoduše řečeno Peklo, která je úzce napojená na svět lidí- tj. Assiah, si vytvořil spoustu démonků i démonů. To samo o sobě problém není, ale spousta z nich proniká i do našeho světa. Od těch nejmenších mušek po doopravdové troly, kteří nemají problém zničit město během několika sekund. A to JE problém. A jelikož nukleární zbraně na ně nepůsobí, muselo lidstvo přijít s něčím jiným. A taky přišlo.

A tak vznikli hrozně nabušení exorcisté sloužící bohu a potírající démony ve dne v noci. Mají vlastní systém, přísná pravidla, hodnosti, vlastní školy. Prostě armáda. Až na to, že pracují v utajení. A tady začíná náš příběh.

Žila byla kdysi dvojčata, jejichž maminka před dávnými časy umřela a zůstali tak sami (k té části o otci se ještě dostaneme). Ale měli nesmírně hodného dědečka a kněze, a ten se jich ujal. Jmenovali se Okumura Yukio a Rin. Čas plynul a dvojčata dorostli do věku 16 let. Zatímco mladší Yukio je premiant, slušný hodný, kterému vše vychází, starší Rin je průšvihář, který se neustále záplétá do bitek a nevychází mu vůbec nic. Ale Rin je zvláštní, jelikož vidí....věci. Zvířata. Malá, velká, co lidem způsobují škodu. A jeho dědeček je od něj vždycky odhání a zachraňuje ho. Ale jelikož Rin má zrovna rebelské období, moc to neoceňuje. A když si uvědomí, že to, co vidí, jsou démoni, je už příliš pozdě.

Na jejich kostel, kde bydlí, totiž zaútočí silní démoni. Exorcisté, kteří tam jsou, v čele s Rinovým dědečkem, s nimi bojují. A pravděpodobně by i vyhráli, kdyby se nezjevil sám Satan, kterého vyvolal právě Rin. Ten posedne jeho dědečka a satčí Rinovi říct velice nemilou zprávu- že on a Yukio jsou jeho dětmi. Ale narozdíl od Yukia Rin satanovy schopnosti ZDĚDIL. Ale jsou zapečetěné v kataně. A jediný způsob, jak satana zahnat, je odpečetit je a uzavřít portál do Gehenny a tím se stát jednak právoplatným napůl démonem a jednak zabít svého dědečka. Dědeček tak trochu vyřeší Rinovy trable tím, že se sám zabije, a satan tím pádem emá, koho ovládat, ale Rin stejně musí vysunout katanu a uzavřít portál.

Po dědečkově pohřbu Rin zavolá na číslo, které mu dal ještě před svou smrtí. Že tam prý má být někdo, kdo mu pomůže. Tak nějak se to ale zvrhne, jelikož onben člověk je jednak démon, jednak ředitěl exorcistické školy, a jednak chce Rina, jakožto satanova syna zabít.Ale jelikož je to sympaťák a hazdér, Rinovi se ho podaří přesvědčit, aby mohl nastoupit na exorcistickou školu. Důvod? Jednoduchý. Rin si totiž stanovil cíl: najít satana a nakopat mu zadek.

Video:
Moje hodnocení: Tak jelikož jsem vám slíbila super awesome recenzi, musela jsem se přesvědčit, že bude dostatečně awesome jak moje recenze, tak i anime. A na rovinu, na Zero Tsukaima prostě nejde napsat super awesome článek. Protože je to blbost. Ale zpátky k Ao no exorcist. Kdo tohle anime ještě neviděl, činí chybu. Kdo to z yaoistek, mých drahých kolegyň a spolupachatelek, ještě neviděl....WATCH IT. NOW!!!

Asi bych to měla ujasnit hned na začátku- nebudu vám tvrdit, kdovíjak skvěle zpracované anime to je. To bych lhala. Z objektivního hlediska je to stará dobrá mainstrem shonenovka se vším, co k tomu patří, ale dějově rozhodně mezi TOP nepatří. Najdete tam spoustu ohraných klišé, osvědčených archetypů postav i komických situací. Někdy jsou opravdu vtipné, a někdy chcete toho scénáristu zakšrtit. Zkrátka dobře, dobré, ale ne zas tak dobré, aby mě to ihned uchvátilo a vznášela se v Nirváně (to se zatím povedlo všehovšudy asi třem čtyřem anime). Tak proč je to tak super? Dámy a pánové (ale spíše dámy), musíte číst mezi řádky.

Důvod, proč je toto anime tak známé, je jednoduchý. Hodně postav. Žádná s žádnou nic nemá. Kopa fanservisu. Velký prostor pro fantazii. Dvojčata. Ne, neocitli jste se v yaoistickém ráji, i když by vám to tak mohlo připadat. Co jsem chtěla demonstrovat je, že anime má spoustu nevyužitého potenciálu. Přičtěte k tomu tu kopu naprosto cool postav, úžasných efektů (modrá je moje oblíbená barva), hustokrutopřísných hlášek a víte co? Nevadí, že to tu už tisíckrát bylo, stejně vás to bude bavit. Jediné, co teda opravdu po******, je konec. Já toho vydržím hodně, ale zas tak okatý a našponovaný konec, kde se z toho snažili autoři vytřískat co nejvíc, aby z toho nakonec vznikla jakási smotanina všeho možného, teda opravdu nezkousnu. Jasně, má se to ukončit epicky, ale epičnost znamená být cool a přitom ne kýčovitý. Epičnost znamená, že si z toho sednete na zadek. V tomhle případě skončila moje ruka na čele a říkala jsem si: "Oh god, why."

Přesto všechno, jestli hledáte nový fandom, do kterého se chcete zakousnout, vřele doporučuju. Nenašla jsem tam jedinou postavu, která by nešla spárovat. Rin je naprosto kawaii (a dabuje ho Usui z Kaichou wa maid-sama), a spolu s Yukiem jsou naprosto...nyaaa (ano, po dvojčatech Weasleyových opět spadla do propasti jménem twincest), a jedinou postavu, kterou si pravděpodobně asi neoblíbíte (to zálěží na vašem prahu tolerance tupých holek), je Shiemi, která mě tam začala iritovat od druhé epizody, kde se objevila.

Ale přesto všechno, je to dobré anime, na které byste se mohli podívat, pokud vám nevadí nenáročný děj a milujete bitky. A i kdybyste je nemilovali.....dvojčata! Dvojčata! Rin a Yukio na vás čekají!

Bishies-entertainment

30. května 2012 v 21:38 | Haruko-sensei |  Videa
Víte, jak hrozně se mi nechce po zkouknutí tohohle videa učit zemák? xD

The reason why...

29. května 2012 v 22:30 | Haruko-sensei |  Kecárna
...to tady flákám:

1. 9gag
2. fanfiction
3.hledání všech možných doujinshi na D18

4.manga.animea (přes rozšířené vyhledávání "yaoi" "historical" a "completed"
5. škola

Nepovažujte to za pořádný článek, jen za jakousi názornou ukázku lenosti 1. stupně. Ale slibuju, že rozhýbu svůj napůl mrtvý mozek a npíšu nějakou super cool recenzi. Do konce května.Chci se vidět, ale dám to.

Kuroshitsuji- You're So Dangerous

29. května 2012 v 21:46 | Haruko-sensei |  Kuroshitsuji-videa
Jashin-sama vyslyšel mé přání vidět znova Sebbyho jako učitele, jelikož děj mangy se právě teď odehrává.....wait for it...ve škole! A Sebby je....wait for it...učitel! (A v brýlích vypadá ještě víc zabijácky než normálně ^^)

Alice Nine- Subete e

28. května 2012 v 20:17 | Haruko-sensei
Lol, vážně se stydím, že na tuhle rubriku kašlu *mlátí hlavou o stůl*. Nejdřív to bylo z lenosti...no a teď je to proto, že absolutně NEMÁM čas. Nicméně....tohle je jedna písnička z nejnovějšího alba a upřímně, hned jsem si ji zamilovala. A ten černobílej začátek je prostě....nyaaa!
A máte to rovnou i s lyrics, ať můžete otravovat sousedy xD.
A slibuju, že se do toho víc dám a budu sem víc přidávat xD

Hakuouki pics- chibi

27. května 2012 v 21:45 | Haruko-sensei |  Pictures
Bylo by škoda se o ně nepodělit, jelikož jsou nehorázně kyuutoidní xD

Zbytek pod perexem xD

Diplomek za SB pro Shizue

27. května 2012 v 16:12 | Haruko-sensei
Vážně se omlouvám, ale vůbec jsem teď nestíhala, takže jsem ti ho udělala až dnes. Doufám, že se ti líbí ^^

Naruto- Loss of sensei

26. května 2012 v 17:39 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
Tak fajn, předem varuji, kdo neviděl Shippuuden a nechce prozradit děj, nekoukejte se na to. Pro ty ostatní: Tohle byla ta nejdojemnější etapa z celého anime. Tedy hned po boji Sasuke vs. Itachi xD.


KWMS- Leavin

24. května 2012 v 21:31 | Haruko-sensei |  KCHWMS- videa
Definitely better love story than Twilight xD Jinak jak jsem dnes zjistila,, až do konce června budu snad každý den psát písemku. Hahahaha. A mimochodem, původně jsem chtěla napsat článek týdne (výhodné téma "Incest"), ale potom jsem si řekla...bude lepší, když se nebudu vyjadřovat...ale jestli se tam někdy obejví twincest, už neodolám xD


Kurozuka- recenze

23. května 2012 v 20:19 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Žánr: seinen, sci-fi, drama, historický, horor, romance
Počet epizod: 12
Rok vydání: 2008

Příběh začíná někdy ve 12. století, samozřejmě v Japonsku. Mladý muž, kterému říkají Kurou (jeho pravé jméno je absolutně nepodstatné) a jeho sluha utíkají před partou zabijáků, které na ně poslal Kurouův brácha. A pravděpodobně by ještě utíkali, kdyby Kurou neonemocněl horečkou. Jeho sluha se snaží najít nějaké místo, kde by se mohli ukrýt, a tu najednou se před nimi objeví dům, ukrytý hluboko v lesích. A i když vypadá podezřele, sluha se to rozhodne risknout a vydají se tam.

V domě je přivítá mladá nádherná žena, která se jim představí jako Kuromitsu. Když jí oba muži požádají o pomoc, ubytuje je u sebe pod podmínkou, že nikdy nesmí vkročit do její části domu, kde má ložnici. A oba dva samozřejmě svolí. Kurou padne s horečkmi do postele a sluha se vydává na cestu pro lék.

Jenže netuší, že Kurou už se mezitím z horečky vykřesal. Ten se probudí naprosto vyléčený sám, neslyší žádné zvuky, nevypadá to , že by tady někdo byl. A tak si vezme pochodeň a jde to prozkoumat. A světlo samozřejmě vychází z ložnice Kuromitsu a jelikož Kurou je zvědavý a žena se mu líbí, rozhodne se její zákaz porušit. A tady je začátek všech jeho problémů, protože když nahlédne do ložnice, uvidí Kuromitsu, jak pije krev nějakého mrtvého chlápka. Kupodivu ho ale ani fakt, že Kuromitsu je upír/démon nevyvede z míry, a oba dva se do sebe zamilují. Tak moc, že se Kuromitsu z něj rozhodne udělat nesmrtelného, jako je ona.

Bohužel, v procesu přeměny na ně zaútočí oni zabijáci a Kurou tak nějak....přijde o hlavu. Poslední věc, kterou vidí, je Kuromitsunina tvář.

A o pár tisíc let později se Kurou probudí. Jeho hlava je na svém místě, ale nic si nepamatuje. A o to větší jeho překvapení je, když uvidí naprosto zdevastované město, v němž se prohánějí stroje, lidé mají divné oblečení a zbraně. A ve svých chvilkách, kde mu probleskávají vzpomínky, se Kurou rozhodne, že musí najít Kuromitsu. Jenže kde je?
Video:
Moje hodnocení: Tohle je jedno z těch anime, na které byste se určitě neměli koukat, pokud jste ať už dočasně nebo trvale mentálně zaostalí (všichni víme, co z nás dokážou udělat písemky), protože jakmile se někde v ději ztratíte, jste odepsaní a můžete se začít koukat znovu. A přitom to vypadalo na tak hezkou upírovinu s pořádným nádechem hororu, kde jsem měla šanci, že na mě nevyskočí spárklící Edward (a ne, je mi jedno, jak moc je tenhle vtip ohranej, nepřestane mě bavit)

A ono to tak ze začátku opravdu vypadá. Grafika totiž není líbivá, vyhýbá se pastelovým barvám a jakmile zjistíte, co je slečna Kuromitsu zač, nemůžete si pomoct a očekáváte krvavý masakr se spoustou psychického teroru (aspoň tak to působilo na mě). Ale je teprve první druhá epizoda a tak jsem si říkala, co je teda v těch zbylých deseti. Horor? Další upírovinu? Ale kdeže. Zapoměli jste, že toto je dílem Japonců.

A nebyli by to správní Japonci, kdyby se tak naprosto banální téma jako jsou upíři nesnažili pojmout neotřele. A taky že jo. Takže se připravte na spoustu vědeckosti (proto to sci-fi v žánrech), mecha (tj. spoustu různých mašinek a dalších vymožeností) a na naprosto na hlavu postavené vysvětlení, které sice z ní totálně sci-fi a cool v anime, ale když si to uvědomíte, jenom zvedáte obočí.

Ale neříkám, že to není dobré anime. Rozhodně je to zajímavé skloubení všech zmíněných témat, a upřímně, takovýhle příběh bych nedokázala vymyslet ani kdybych byla pod lihem. Protože ačkoli je příběh komplikovaný, je úžasně propracovaný a pokud rádi dáváte mozku do těla, směle do toho.

Toto anime hodnotím poněkud rozporuplně. Líbí se mi ten komplikovaný příběh, kde abyste zjistili, co se dělo na začátku, musíte zkouknout až na konec. Na druhou stranu nevím, do jaké míry jim dokážu odpustit, že ze slibného historického hororu udělali regulérní postapokalyptickou mechu (což nikdy nebyl a nebude můj šálek kávy). Takže, pokud vás to zaujalo, můžete to zkusit.

P.S.: Oficiálně je to 18+, díky té záplavě krve, co se tam každých pět minut vyskytne. Existuje ještě manga, ale doporučuji nečíst. Kresby je o dost horší než v anime a scény krvavější a více "guro" (viděla jsem jen pár stránek)

Hahaha. Kde mám sakra ten provaz?

22. května 2012 v 15:54 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa,mina-san!
Díky, že jste to to vydrželi až doposud. Všechny zkoušky mám za sebou. Matika dopadla přesně tak hrozně jak jsem čekala (polovina třídy už se připravuje na reparát) a frájina byla naprostá podpásovka (mělo to být jednoduché. Jo. Jsem jedna z nejlepších ve třídě, co se frániny týče, a rozuměla jsem každýmu třetímu slovu, když jsem měla štěstí.), ale mám to hotový, a teď už se budu jenom flákat.
*Haru-chan, zapomínáš na závěrečné písemky, co tě ještě čekají. Např. bižule, dejěpis...*
Zmlkni. Jdu si užívat slastného volna. Nemusíš mi to připomínat.
*Já jen, že máš dost známek mezi*
Jak jsem řekla, nezájem. Tak kušuj a jdi trolit jinam.
Haha, takže, během těchto pár dnů mám v plánu napsat nějakou recenzi a pár smysluplných článečků, abych vám to vynahradila. Původně jsem chtěla ke konci roku zase překládat (našla jsem pár moc hezkých věciček, co by za to stálo), ale jak to tak vypadá, tak s tím do června nepohnu. Chjo. A to musím ještě dohnat Fairy Tail a Naruta. A D.Gray mana. A Beelzebuba *představuje si těch 200 dílů, co musí dohnat* hahaha. Mám co dělat.

Každopádně, jsem zpátky!
Vaše Haruko-sensei

Naruto- Hinata's Confession

19. května 2012 v 21:50 | Haruko-sensei |  Naruto- Videa
To byly časy...to ještě Naruto za něco stál (teď mluvím hlavně o manze) xD A tohle je další povedený amv.

Suzumiya Haruhi- wallpapers

19. května 2012 v 21:00 | Haruko-sensei |  Wallpapery
Tak, a recenzi absolutně nestíhám. Ale slibuju, že po zkouškách bude stoprocentně!
Pro zobrazení klikněte na celý článek ^^ (A laskavě si všimněte mého trolení v podobě nádherných wallů s Itsukim a Kyonem xD)

Yaoi mix- Under my skin

18. května 2012 v 21:45 | Haruko-sensei |  Videa
Hohoho, vážně jsem potřebovala relax xD A tu písničku si teď snad budu zpívat pořád xD (Zítra, pokud to stihnu, přibyde nějakej pořádnej článek. Nebo taky ne.) Koukejte se, dokud můžete, za pár měsíců ho určitě youtubku zakáže xD

P.S.: That awkward moment, když jsem si uvědomila, co že to Izaya vlastně drží...holly mother of yaoi! xD

Countdown

17. května 2012 v 12:00 | Haruko-sensei |  Kecárna
...3...
...2...
...1...
Haruko-sensei momentálně skládá zkoušku. Pokud se ještě před tím nezabije/ nezešílí/ nestane se obětí masového vraha, nezvratného osudu nebo podobně nešťastné situace, ozve se vám večer.

Edit 17:25: Yay, první polovina písemek je za mnou! Díky všem za podporu, kupodivu jsem překonala svou chuť se zabít a napsala to. Teď ještě matika a fránina a pak slastné leháro.

P.S.: Už nikdy přede mnou nezmiňujte Bibli a Ježíše. Odteď je oficiálně nesnáším. Děkuji.

Drrr- You know me (Shizu-chan)

16. května 2012 v 20:18 | Haruko-sensei |  Durarara- videa
Aktuální nálada: Těsně před stavem zhroucení.
A kromě toho chabýho začátku (Haru-chan opravdu nerada zbytečný řvaní v písničkách) boží amv plnýho Shizu-chan ^^ (=nejlepší odreagování)

KHR- My religion

15. května 2012 v 12:00 | Haruko-sensei |  KHR- Videa
Tak trochu netradičně pojaté amv xD

Skip Beat- It's You

14. května 2012 v 18:32 | Haruko-sensei |  Skip Beat-videa
Přestávka mezi antickou literaturou...ughhh.

Fight mód nasadit! Jde se na to!

12. května 2012 v 16:44 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
takže, mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou, a jednu špatnou.

Dobrá zpráva: Jedu na Advík! Po nekonečném přemlouvání a ujišťování, že nevlezu po příjezdu do první hospody a tam už zůstanu (což jsem stejně nikdy neudělala, nehledě na to, že nevypadám ani na těch mizernejch 16, což mi opravdu je xD) mi rodiče dovolili jet na Advík. Asi tam nebudu na celou dobu (pravděpodobně na jeden nebo dva dny), ale pokud mě nevylejou mí kámoši, je velká pravděpodobnost, že mě tam možná uvidíte xD.

Špatná zpráva: Budu muset omezit na následující týden až dva aktivitu blogu. Čekají mě totiž poprvé ročníkové zkoušky (učivo za celý rok, hmpcht) a nemůžu si dovolit rupnout. Dělám je z češtiny, matiky, angličtiny a frájiny, a opravdu se na ně musím připravit. Takže, pár upozornění:

1) Články budou nepravidelně. Doteď jsem se je snažila vydat každý den min. jeden, ale teď to bude jinak.
2)Nepravidelné obíhání SB. Gomenne, ale absolutně nevím, jak to budu stíhat.
3)Pravděpodobně bude dýl trvat, než vám odpovím na případné otázky v komentářích. Čtu je všechny a na všechny taky odpovídám, ale zase, nevím, jak to teď bude.
No, to je asi všechno. Tak a teď si Haruko uváže na čelo čelenku, sepne ofinu, kterou nemá sponkou a udělá si z ní fontánku, posune brýle a stane se zní šprt první kategorie. Fighto! Držte mi palce, ať mi to vyjde (jinak to bude poslední měsíc života tohoto blogu xD)

Vaše Haruko-sensei

Soul Eater- recenze

11. května 2012 v 22:11 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Počet epizod: 50
Rok vydání: 2008-2009
Žánr: shonen, akce, fantasy, supernatural

Bylo nebylo, žil jeden mocný zlý akuma, kterém říkali Kishin. Nic ho neporazilo až do doby, kdy k němu přiklusal sám Shinigami, povoláním smrtka, a skopal ho do kuličky a zapečetil. A protože ten Kishin kolem sebe šířil šílenství a temnotu způsoboval, že už tak labilní lidé se měnili v miniaturní kishiny. Což se samozřejmě děje pořád. A protože mr. Shinigami nemůže být na několika místech zároveň, založil školu, kde trénuje děcka, jak nakopat takovému Kishinovi zadek.

A ta akademie se jmenuje Shibusen a sjíždějí se tam studenti z celého světa. Jsou rozdělení na dvě skupiny- zbraně, které na sebe dokážou vzít podobu kishinovi-extrémně-nebezpečné zbraně, a jejich uživatele, kteří zbraně ovládají. A jelikož zabíjet příšery jen tak by nebyla zábava, také existuje jakási soutěž mezi uživateli zbraní. pokud se jim podaří nasbírat 99 duší kishinů a 1 duši čerodějnice, což jsou v tomhle světě super bad-ass zlé ženské s pěknou vyřídilkou, které vyplňují mezeru mezi stupněm kishina a samotného Kishina, a zbraň je spolkne, stane se zbraní samotného Shinigamiho, což je nejvýš, kam to taková zbraň může dotáhnout.

A přesně o tohle se snaží naše Maaka Albarn a její zbraň Soul. A skoro se jim to podaří, nebýt toho, že Soul místo čarodějnice sní duši kočky (antropomorfní, aby bylo jasno) a všechny jejich nasbírané duše se smažou a oni musí začít od začátku. Ti dva jsou mají ještě několik přátel- uživatele Black Star a jeho zbraň Tsubaki, později se k nim připojí symetriíí posedlý Death the Kid společně s jeho dvěma zbraněmi, Liz a Patti, a společně čelí nejrůznějším problémům. A těch stále přibývá, zvlášť poté, co se jedna extrémně zlá čarodějka rozhodne, že oživí Kishina...
Video:
Moje hodnocení: Minimálně polovina z vás určitě viděla amv na písničku "This is Halloween" na to anime, jak tam poskakovaly postavičky s velice zajímavýma výrazama a divnými nosy. Jo, tak takhle přesně se dá charakterizovat Soul Eater- a nikdo ho nemůže obvinit z toho, že by byl moc mainstream nebo neoriginální.

Zaprvé tady máte tu podivnou grafiku, tak moc zkreslenou, že to vážně připomíná dětské pohádky. Teda spíš pohádky bratřích Grimmů (jako malá jsem viděla zfilmovanou Karkulku a následující noc jsem spala u rodičů). Někomu to může vadit, ale ona tak masochisticky zapadá do celkové atmosféry toho anime, že si na ní brzo zvyknete.

Děj je kupodivu taky clekem vzato originální, i když ve své podstatě naprosto obyčejný. Ale zase je moc pěkně rozpracovaný. Teda až na konec. Vemte si epickou bitku, všichni se řežou hlava nehlava....a potom.....HA?! Přirovnala bych to k bitvě Naruta s Peinem. Epická bitka, ale epický konec se jaksi nekoná (ale tam to zase vyrovnala ta srdceryvná scéna...kyuuu) Co se týče bojů, ten na začátku byl opravdu úžasný (proto ho asi hážou pořád do amvček) a potom chvíli trvalo, než anime nabralo na obrátkách. Ale jinak ty boje jsou dobré, kdyby tam nepobíhal ten modrovlasý klon Naruta a Natsua v jednom.

Čímž se dostáváme k postavám. Zaprvé, Maaka jako hlavní postava je naprosto úžasná. Snad jediná holka v dlouhé řadě blbek, kterou jsem neměla chuť zabít a dokonce jsem jí i fandila. Soul je...prostě cool, jak on sám říká xD. Prostě očekávejte standartní porci propracovaných postav jako u všech shonen.

Ale to všechno je nic oproti tý atmosféře, která doopravdy připomíná Halloween. Není to vyloženě strašidelné, ale to anime dokáže, aby vám přeběhl mráz po zádech a vtáhne vás do té své ponuré, tajemné atmosféry, kdy čekáte, až na vás z rohu někdo vybafne. A jak už jsem řekla, ta grafika tomu opravdu pomáhá.

Takže opravdu doporučuju tohle anime aspoň zkusit, pokud už jste unavení z těch mainstreamových veciček, a máte rádi shonen, směle do toho! (a btw, tohle je jediné, anime, ve kterém bych opravdu být nechtěla, brrr xD)

P.S.: Death the Kid dabuje Miyano Mamoru. Takže kdo jste na něm ulítlý (stejně jako já), stoprocentně to zčekněte xD

Kuroshitsuji- Gimme more

10. května 2012 v 20:47 | Haruko-sensei |  Kuroshitsuji-videa
Zítra se těšte na recenzi, dneska už to nestíhám, jelikož budu smlouvat s našima o mém povolení jít na advík (mission impossible, ale já jsem viděla Naruta---nevzdám se tak rychle, muhahahaha xD) Tak si aspoň užijte video (ts ts ts, Alois, you bad-ass xD)

Diplomek pro Mizuki M.

10. května 2012 v 20:36 | Haruko-sensei
Já si celej týden říkala, že něco musím udělat...ale vzpomněla jsem si až včera *tluče hlavou do stolu* Gomenne, opravdu xD. Chtěla jsem z toho udělat něco nehorázně epickýho...a dopadlo to takhle:

Doufám, že se ti líbí xD

UtaPri- Forever

9. května 2012 v 21:26 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Muhahaha, Haruka a Sho jsou tak cite (ale samozřejmě , bez ní by to bylo ještě lepší, hohoh ^^)

True story!

8. května 2012 v 21:46 | Haruko-sensei |  Pictures
Nesnáším, když musím lidem vysvětlovat, že anime opravdu nejsou jenom pokémoni nebo Naruto xD
Pro zobrazení klikněte na celý článek.
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!