The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Červenec 2012

Anime challenge day 19

31. července 2012 v 12:21 | Haruko-sensei
19. Nejhorší anime, které jsi viděla
No, popravdě, jsou jenom dvě anime, které jsem droppla, a tři, která úplně nesnáším xD. Rozhodovala jsem se mezi Shugo Chara a D.N. Angel. Nakonec jsem vybrala:

D.N.Angel

Proč zrovna tohle?
Zaprvé, byla to nuda. Příšerná nuda. Zadruhé, grafika je otřesná, takže jsem se ani neměla, na co koukat. Zatřetí, ne úplně absurdní, ale neoriginální, místy trochu nelogický děj, který měl navíc šíleně pomalý spád. A co je nejhorší, naprosto debilní postavy. Opravdu nechápu, jak si někdo může oblíbit anime, jehož hlavní čtyřka postav se nachází ve složení: totální emo rádoby "cool" týpek, tupý a až moc hodný, nemotorný hlavní hrdina, jehož vlasy vypadají, jako kdyby ho někdo probil el. proudem, tupá a povrchní blbka, a poněkud otravnější ekvivalent Hinaty. Bože. Kdyby tam nebyl Dark, což byla jediná postava, u níž jsem neměla chuť mlátit hlavou do stolu, asi bych to droppla.

Možná to není úplně to nejhorší, co Japonsko vyplodilo, ale suveréně nejhorší dílo, co jsem viděla.

Menší oznamko

31. července 2012 v 12:11 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Chtěla bych vám říct, že zítra odjíždím na dovolenou, tudíž tady nebudu. Až do neděle. Proto mě prosím omluvte z případného třídění SB a obíhání. Články přednastavím, měli by vycházet tak, jak jste zvyklí xD

Vaše Haruko-sensei

Anime challenge day 18

30. července 2012 v 22:44 | Haruko-sensei
18.Nejlepší anime, které jsi viděla
Musím říct, že já zásadně nevedu posty jako "nejhorší anime" nebo "nejlepší anime", protože všechny se natolik liší, že dávat je do jednoho pytle by bylo dosti nefér. Ale dobře, nakonec jsem dala dohromady seznam všech anime, u nichž jim nemám, co vytknout a ty seřadila podle oblíbenosti. A voilá, vyšlo mi:

Full metal Alchemist: Brotherhood

Žánr: shonen, drama, akce, fantasy
Počet epizod: 64

Proč zrovna tohle?
Jak jsem řekla, nemám tomu co vytknout. Děj je originální, postavy jsou poměrně reálné a dobře vypracované, žádný archetyp jsem tam snad ani nepostřehla. Celých 64 epizod vás udrží v křele, absolutně bez potíží, dokáže vás překvapit a celé to graduje k naprosto dokonalému NEZKAŽENÉMU konci,
Asi tak xD Jediné, do čeho byste si mohli rýpnout, je grafika, ale zase nadruhou stranu, když uvážíte, že to je shonenovka, tak kresbu to má na svůj žánr minimálně obstojnou.

Uznávám, že shonen není pro všechny a ty, kdo tenhle žánr nemají rádi, se to pravděpodobně nebude líbit. Zase na druhou stranu, doporučila bych vám aspoň zkusit pár dílů. Není to prvpolánová řezba s epickým příběhem, a anime se vás nesnaží ohromit epickými souboji, spíš naprostou promyšleností jednotlivých etap příběhu a vývojem postav.

P.S.: Kdykoli tam Edovi někdo řekl: "Prcku." pomyslela jsem si "I know that feel, bro." xD

Report z Adviku

30. července 2012 v 19:08 | Haruko-sensei |  Kecárna
Lol, gomenne, ale včera jsem byla tak vyčerpaná, že jsem brzo odpadla xD.
No, vzhledem k tomu, že to byl můj první Advik, tak nedokážu posoudit, jestli byl celkově lepší nebo horšíl. Ale řeknu vám, těším se na příští rok.

P.S.: Očekávejte velice dlouhý a obsáhlý článek.

Say I love you anime info

29. července 2012 v 20:22 | Haruko-sensei |  Kecárna
Oznámení, že tahle úžasná manga dostane anime, se dostalo na veřejnost už před nějakou dobou, ale teď k tomu konečně bylo uvěřejněno víc informací, a je mou povinností jakožto fanynky o nich informovat, a že to stojí za to xD.
Tak trailer zatím nebyl uveřejněn, ale ¨vybraní seiyuu už ano, stejně jako celý tým. A věřte mi, nosebleedovala jsem už jen při té představě. Tak, jdeme na to:

Kurosawa Yamato- Takahiro Sakurai (Clau z Kuro, Misaki z JR, Sasori z Naruta...)
Tachibana Mei- Kayano Ai (Meiko z AnoHana)
Kitagawa Megumi- Kotobuki Minako (Tsumugi z K-on!, Daidai z Otome Youkai Zakuro)
Mutou Aiko- Uchiyama Yumi
Nakanishi Takeshi- Shimazaki Nobunaga
Oikawa Asami- Taneda Risa
Takemura Kai- Maeno Tomoaki

- vesměs jsou to poměrně noví seiyuu, ale.....TAKAHIRO SAKURAI! Bůh všech seiyuu bude dabovat dokonalého Kurosawu! Ta-ka-hi-ro Sa-ku-rai. *bušení srdce pokoušející se o infarkt*

Režie i scénaře se ujmul Satou takuya, který dělal i Steins Gate, návrh postav si vzal na starost Okuda Yoshiko, který je prý v tomhle oboru naprostý nováček, ale snad se to povede xD. Animaci udělá studio Zexs (Ookami Kakushi, Zero no Tsukaima F, Omamori Himari, KissXSis...)

Tak já doufám, že se to povede, zatím to vypadá, že anime bude mít jenom 12 epizod, ale každopádně po dlouhé době vychází konečně nějaké shoujo, které má naději být zajímavé a povedené. Manga taková je, tak doufám, že z toho vytřískají maximum.

A jako bonus, takhle budou postavy vypadat:
Suki-tte Ii na yo.

P.S.: OMG, uslyším Takhiro Sakuraie. V shoujo. Omg *umírá na nosebleedy*

Haruko je z5!

29. července 2012 v 13:13 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Až teď jsem si uvědomila, že jsem si do novinek nenapsala, že tady nejsem....ups xD. No, aspoň ti, co si četli jedno oznamko předtím, tak ví, že jsem jela na Advik, a tudíž jsem tady vůbec nebyla xD.

Ano, Haruko si odbyla svou premiréu a jela do Prahy. Report očekábejte až večer, jelikož jsem naprosto psychicky vyčerpaná a celá ulepená a blee xD, ale určitě k tomu něco napíšu. Takže gomenne, že jsem vás, SB, neobíhala. Asi tak.
A teď sladká sprcha ^_^.

Anime challenge day 17

29. července 2012 v 10:00 | Haruko-sensei
17.Nejhnusnější anime scéna
Tak nad tímhle jsem nemusela vůbec přemýšlet, protože takových vyloženě nepovedených scén není mnoho. Nebo aspoň nejsou tak do očí bijící. A je mi toho anime líto, protože kdyby to tak nepo*****, bylo by to naprosto parádní anime.
Dost řečí, je to:

No.6

...11.epizoda, posledních zhruba deset minut?!
Recenzi najdete TADY
Důvody proč si můžete přečíst v mém komentáři u recenze, ale ve zkratce: totálně na hlavu a nelogický, a tu nadpřirozenou věc, co tam vůbec nemá být, si pravděpodobně stejně jenom vymysleli proto, aby to skončilo dobře. Protsě ukázka, jak by to opravdu dopadnout nemělo. Ale nejvíc mě naštvalo, že celou dobu se tam mlelo o tom, jak je to nějaká biologická zbraň či co, a najednou do toho míchaj...co to vlastně bylo? Bůh? Démon? Duch?grrrrr.

Pokud chcete obšířnější vysvětlení, rozklikněte si celý článek, je sice dost psoileroidní, ale taky to líp vystihuje tu hrůzu. Takže pokud vám spoilery nevadí, přečtěte si to, pokud jo, nekoukejte na to.

Anime challenge day 16

28. července 2012 v 10:00 | Haruko-sensei
16.Oblíbený wallpaper
Yay, tak tohle je velice vděčné téma, jeliko žjá wally přímo zbožňuju xD Vždycky když mě popadne záchvat, tak si jich hrozně moc uložím do PC a potom si je zkouším xD Mám velkou chuť jich sem dát aspoň deset, ale nakonec jsem je zredukovala na dva:

-Tenhle je ze 07Ghost, TeitoXFrau. Našla jsem ho někde v hlubinách deviantartu a naprosto ho zbožňuju. Protože je hrozně kawaii a já tenhle pár mám opravdu ráda (Frau kyuuu ^_^), i když kresbu té mangy nemám moc ráda xD. Připadá mi to prostě jako idylka.

-A na tom druhém je Anri z Durarary xD.
-Já prostě miluju katany a to grafický provedení celýho wallapperu je hrozně sugoi! Ta červená je fakt dobrá a celkově to vypadá...prostě bad-ass. xD A hlavně si nemusím přesouvat ikonky protože ten obrázek je na středu xD.

Kuroshitsuji- Narcissus (Alois Trancy)

27. července 2012 v 15:00 | Haruko-sensei |  Kuroshitsuji-videa
Bože, tohle je tak naprosto dokonalý video....A ta písnička se k tomu hrozně hodí!
Chudák Alois...

Anime challenge day 15

27. července 2012 v 10:00 | Haruko-sensei
15.Nejsmutnější anime scéna
Tady mě chce někdo zabít. Ve smutných anime mám jakousi masochistickou zálibu, jelikož fakt nesnáším, když mě něco rozbrečí, ale přesto se na ně koukám ráda xD. A je fakt, že u filmů se mi stalo snad jenom jednou, že bych brečela...u anime....no, to už je jiná xD Air, Clannad, Angel Beats, AnoHana, nějaký ty smrti v Narutovi....mám z čeho vybírat xD
No, nakonec jsem se rozhodla pro tohle:

Angel Beats

...13.epizoda, konečná scéna

Proč tohle?
No, řekla bych, že z velmi podobného důvodu, jako když jsem brečela u AnoHana. Obě dvě anime vám totiž hned na začátku řeknou, jak to zhruba skončí- myslím tím, že prostě víte, že to neskončí dobře. Ale jelikož se nic takového dlouhou dobu neděje, zapomenete na to. Nebo vám to spíš zvoní v hlavě, a vy to ignorujete, protože...teď jsou šťastní, tak to prostě nemůže skončit špatně, ne?

A potom vás poslední epizodou totálně rozdrtí.

Prostě vezmou celou tu krutou pravdu, na kterou jste od 1. epizody milostivě zapomněli, a nacpou vám ji přímo před nos, takže jste si to nuceni připustit. Víte, už jenom jak ty lidi pořdají tu rozlučku, tam prostě víte, že přijde...něco. Když zmizí to ostatní postavy, říkáte si...ok, ok. Ještě pořád tam někdo zbývá. Potom je rozlučka a vám azčínají skelnatět oči, ale říkáte si...dobrý, dobrý dopadlo to tak, jak to mělo dopadnout.
A potom už tam zbývají jenom vaše dvě nejmilovanější postavy. Stojí na mostě.....slunce zapadá.....pravda vyjde najevo....a......AAAAAAAAA *tečou potoky slz*
A nejhorší na tom je, že....to je skutečnost....žádný, že se probudí a hahaha, byl to jen sen/jiná realita. *sob*


Anime challenge day 14

26. července 2012 v 10:00 | Haruko-sensei
14.První láska
Ou, vážně musím odpovídat? xD No, dobře, i když se za své narutardské období trochu stydím xD.

Uchiha Sasuke

...z Naruta
Ano, i já jsem podlehla xD Ale zase mi bylo...kolik? 12? 13? Prostě když jsem začala s Narutem. Jelikož nesnáším blbý týpky, tak Naruto odpadl hned, Kakashi byl tehdy ještě pro mě moc starej xD, a nikdo jinej použitelnej tam nebyl xD. Trvalo to vlastně až do doby, než se vynořil ze stínů Itachi, i když to chvíli trvalo. Potom byli oba nastejno....a dneska Itachi Sasukeho naprosto převálcoval xD a stejně tak i Gaara (Když jsem viděla první díly Shippuudenu, byla jsem jako....."omfg, to je Gaara!" *_*)
A vlastně ani nevím, co se mi na něm líbilo...oh, už vím! Tenkrát to jeho emaření ještě bylo na cool úrovni, ne na úrovni "nikdo mě nemá rád a ublížili mému bratříčkovi, tak zničím Konohu! Jo!" *Hrozně logický*, a jak říkám, nikdo víc cool tam nebyl, lol xD

P.S.: Tohle je přednastavený článek. Doufám, že jsem ho nastavila na správný den. Nesnáším čísla xD

Anime challenge day 13

25. července 2012 v 16:41 | Haruko-sensei
13. Neoblíbený anime pár
Tak jo, no xD. Dnes se úchýlím k podlosti a nevyberu si žádný konveční pár, jelikož mě žádný takový nenapadá. Vlastně jenom SasukeXSakura. Ale nakonec jsem vybrala trochu něco jiného, co mě irituje ještě víc:

SasukeXNaruto

O..M..G. Nakolik čtu slash a různý doujinshi, tak tenhle pár teda absolutně nesnášim. Pokud mi někdo osvětlí, proč je tohle tak populární, budu za to ráda. Vždyť je to...já nevím...na hlavu. Vůbec se k sobě nehodí. Připadá mi, že všechny ty povídky a doujinshi jsou pořád dějově o tom samým. Sasuke se vrátí/Naruto Sasukeho přivede zpět. Deprese. Naruto/Sasuke má depresi, že toho druhého zabili a vzpomínají. Come on! Asi to bude tím, že na tohle se opravdu NEDÁ vymyslet nic lepšího... A hlavně....když už se teda bavíme o yaoi, tak ani jeden, ani druhej, prostě nemůže být seme. Prostě NE. Nejhorší na tom je, že když je Naruto seme, je to trapný a když je Sasuke seme, je to hnusný xD.

Pokud někdo našel nějakou opravdu DOBROU povídku na tenhle pár, podělte se. Mě se to ještě nepodařilo.

P.S.: Sasukemu to stejně nejvíc sluší s Itachim, tomuhle páru se nedá absolutně nic vytknout xD *fanatický pohled* A co se týče Naruta....toho stejně nemám ráda, takže povídky na něj nečtu xD


KHR walls- Mukuro+Chrome

25. července 2012 v 16:18 | Haruko-sensei |  KHR-wallpapery
Pořád se mi plete jeho atribut a Hibariho atribut. A vůbec tomu nepomáhá, že jejich plameny mají i podobnou barvu. Ale stejně je to další z mých oblíbených postav....dobře, spíš nejvíce oblíbených...dobře....co se týče postav KHR, bylo by jednodušší vyjmenovat ty, který ráda nemám xD (hmmm....takže Tsuna, Yamamoto, Rejnok-san z Varie, Byakuran....a to je asi všechno...oh, počkat, ještě Lusurria a Basil... xD)

Každopádně....tady jsouty wally:

Anime challenge day 12

24. července 2012 v 22:42 | Haruko-sensei
12.Oblíbený žánr
*veliký poker face* hmmm....no...Kdo tohle vymyslel, asi ho uškrtím xD. Já žádný vyhraněný žánr nemám, alespoň co se anime týče, tak se mi může líbit absolutně cokoli, pokud to ma hlavu a patu. Já anime posuzuju jako celek. To je důvod, proč třeba miluju Kaichou wa maid-sama, Ouran atd., ale zároveň nedám dopustit na KHR, FMAčko a tak dále xD Takže není to tak, že bych vyloženě šla po určitém žánru xD. Takže to bylo poměrně těžké...nakonec jsem to dala dohromady s mangou a voilá:

Supernatural

...čili nadpřirozeno. A je fakt, že tohle jedna moje velká slabost už od chvíle, kdy jsem poprvý otevřela Harry Pottera. Ať už je to shoujo/josei/shonen/seinen, vždycky to bude u mě mít plusové body, pokud to bude mít tenhle žánr, a je mi úplně jedno, co to bude- od upírů, přes vlkodlaky a čarodějnice po démony, shinigami a další havěť.
Je to vlastně docela logické, protože já jsem člověk, který basolutně nensáší realitu, a reálný život atd., takže utíkám k tomuhle xD Ale zase na druhou stranu je docela divné, že se mi moc nelíbí fantasy, alespoň co se anime týče (rozdíl mezi tím je ten, že fantasy se odehrává v úplně jiném světě, kdyžto supernatural se většinou odehrává v normálním, akorát že s nějakým tím bonusem), i když mi nevadí xD.

Pozn.: Ten druhý žánr byl historický. Jsem prostě ujetá na kimona, dlouhý vlasy, a katany xD. Je fakt, že normálně historii moc nemusím xD.

A jaký je váš oblíbený žánr?


The gazettE singl preview

24. července 2012 v 20:41 | Haruko-sensei
Bože, ty to vidíš.....GazettE se vrátili k rocku! Yay!
Takže 29. srpna vyjde jejich nové album s názvem "Division", a před několika dny začali hodní lidičkové postovat preview jejich singlů. A víte co? Je to R-O-C-K. Pravděpodobně se tam ani nebude moc řvát. Nebo rapovat *husí kůže*
Že by návrat ke kořenům? (Neříkám, že jejich nedávná tvorba byla špatná, ale já jsem víc na čistej rock, a ten se objevuje hlavně v jejich dřívjěších CD a tak)

Každopádně, poslechněte si to sami xD

-Bože, oni jsou tak...nyaňózní xD (ano, Haruko právě vymyslela nové střelené slovíčko xD) Hlavně ten černobílý klip je prostě....asdfghjkl ^_^

Menší report a upozornění

23. července 2012 v 22:02 | Haruko-sensei
Konnichiwa, mina-san!
Prázdniny dost rychle ubíhaj, co? Taky by mohly zpomalit a plynout stejně pomalu školní dny xD
No, každopádně, jak jsem si všimla, tak píle se opravdu vyplácí....nějak se mi z toho bahna zvedá návštěvnost.....pokud to není chyba v matrixu xD....nebo jenom nikdo nemá co dělat, tak chodíte sem xD

No, rekonstrukci jse mmomentálně pozastavila, respektive pořád probíhá, ale opravení online linků bude trvat dýl, než jsem čekala, a nechci to dělat po kouskách....navíc je teď ta anime výzva, a asi bych nezvládla vydávat to, normální články, a ještě dělat rekonstrukci....ne vzhledem k tomu, co mě čeká.

S čím je spojené menší oznamko- jak možná víte, tak od čtvrtka do neděle je Advik, a jelikož to vypadá, že moje úžasná osoba to tam půjde trochu rozvířit, tak tady asi nic moc nepřibyde. Nakonec jsem se rozhodla tak, že přednastavim jenom anime výzvy, a pokud budu stíhat, možná vydám i normální články. Takže kdybych vás v inkriminující dny neobíhala, moje milá Dears (to jsem pochytila od Gackta xD), tak gomenasai.

A jen tak pro pobavení přidávám i něco ze svého normálního života, aneb "Haručino trolení"
Tak, na začátku prázdnin jsem si slíbila, že budu chodit běhat (abych se připravila na zombie apocalypsu a zhubla). A Haruko taky byla běhat.....jednou. V nejteplejším dni z celýho července, kdy nikdo ani nevytsrčil hlavu z baráku, jak bylo vedro. OK xD. Taky jsem párkrát byla cvičení....jednou na fitboxu, asi třikrát na spiningu....po fitboxu mě tak bolely ruce, že jsem se na další zušlechťování mé postavy vyprdla xD.

A pozor, to z mého trolení není všechno.....samozřejmě jsem prošvihla Shouovy narozky (měla jsem z toho pěkně dlouho depku) *náraz hlavou o stůl*, a aby toho nebylo málo, tak GAcktovy a Kamijouovy taky *od toho bušení zabila minimálně polovinu jejích zbývajících mozkových buněk*

Což mi připomíná....A moment of silence for our fallen angels!
-Versailles oznámili že jdou na Hiatus, což znamená.....žádná jejich epická hudba.....slintání nad Kamijouovýma vlasama......žádnej eargasm z božské kytary Hizakiko-sama......It's been my pleasure, gentlemen, to be your fan.
*sob*
Jo, a taky nikde nejsou fungující linky na Alice Nine channel. Jdu se zabít.

*Haruko, ty se musíš vážně nudit, co?*
To není pravda, jenom doháním to, co jsem ve škole nestihla. Jako např.....fanfiction!
*To jsi stíhala vždycky....mám ti připomenout, jak ses vybodla na test z biologie kvůli úžasné D18 povídce?*
T-to je něco jinýho! Kdo by neodolal Dinovi a Hibarimu? A navíc jsem se na něj nevybodla, jenom jsem si zkrátila studovací čas.
*Jasně, jasně....*
Zmlkni.

Yay, a to by bylo asi všechno. Tak si užívejte prázdniny, a Haruko jde stalkerovat Alice Nine channel *Shou dostane přes zadek tím papírovým vějířem, to si nemůžu nechat ujít*

Vaše zdrcená Haruko-sensei


Anime challenge day 11

23. července 2012 v 21:06 | Haruko-sensei
11. Oblíbený blog o anime

Můžu říct všechna svoje SB? Protože to jsou všechno moje oblíbené blogy xD Mimo jich na jiné blogy moc nechodím, spíš příležitostně, jinak chodím spíš na oficiální stránky a další weby. A k Nagat.
Tak nakonec jsem vybrala blog, se kterým jsem SB byla a který si to opravdu zaslouží:

michio2.blog.cz

Proč?
Zaprvé, Michio na to nekašle, poctivě postuje články a je vidět, že se o svůj blog stará ^_^. Ještě nikdy jsem u ní nezažila, že by ho pozastavila *tápe v paměti*. Máme docela podobný vkus, co se týče anime a tak, takže si vždycky u ní něco najdu, le co se mi tam líbí nejvíc....je tam manga! (Víte, jak je těžké najít blog, kde máte i mangu? a myslím tím mangu jako mangu, ne obrázky z anime vydávané za mangu). A to je asi šechno, prostě k ní ráda chodím, i když ne tak často, jako dřív ^^

P.S.: Jak to, že jste mi ignorovali předchozí den? xD

Anime mix- Summer time

22. července 2012 v 21:11 | Haruko-sensei |  Videa
Další letně laděné video...xD Když jsem viděla ten dlouhý seznam anime, která k tomu použili, spadla mi čelist xD

Anime challenge day 10

22. července 2012 v 21:07 | Haruko-sensei
10. Oblíbený ending

Tady jsem to kupodivu měla o něco lehčí než s openingem, protože pokud mě ending nezaujme, prostě ho přeskočím, kdyžto u openingu si většinou aspoň začátek vyslechnu. Navíc se mi endingy pamatují o dost hůř, nevím čím to je xD. Nakonec jsem vybírala asi ze čtyřech endingů, kterým se podařilo mi utkvět v hlavě.

Fukuhara Miho- Let it all out

....z FMA: Brotherhood

Přijde mi, že je hrozně melodický.......hrozně se k tomu anime hodí xD. Nejvíce mě zaujal ten začátek, a potom samozřejmě refrén, který je úplně boží xD Ale je fakt, že nejvíc jsem si ho oblíbila proto, že je zazpívatelný xD

Anime challenge day 9

21. července 2012 v 21:55 | Haruko-sensei
9.První anime

Yay, konečně něco jednoduchého xD

Pokémon

Bože, staré dobré časy xD. Bylo mi asi šest nebo sedm, a byl to ještě ten starý poctivý pokémon (pamatujete, jak to dávaly na Nově? xD), žádní Digimoni nebo něco takového. A doteď jsem neviděla poslední díl xD (hřích, já vím) A jdem si trochu zavzpomínat xD. No, tak vím, že Misty jsem už tenkrát nesnášela (to byl asi začátek mé averze proti tupým hrdinkám), a všichni její pokémoni mi přišli hrozně trapný, až na Psyducka (nebo jak se jmenuje) xD Mí nejbolbíenější pokémoni? Charizard byl můj absolutně nejoblíbenější (víte, jak jsem byla na prášky, když se ho Ash zbavil? xD) a potom jsem ještě měla ráda.....Bulbasaura. A Jiglypuffa xD
A vím, že vždycky, když jsem šla s babičkou ven, tak jsem zpívala tu znělku a zpívala jsem ji pořád dokola, dokud to babičce nelezlo na nervy (popravdě, stejně je to jeden z těch nejvíc cool openingů xD)

Samozřejmě první anime, na které jsem se koukala, protože jsem věděla, že to je anime, byl Naruto (doma jsme žádný jetix- tak se ten kanál předtím jmenoval, teď je to nějakej animax xD). Ale to už je dva roky zpátky xD

Výsledky Třídění SB

21. července 2012 v 20:50 | Haruko-sensei
Tak, děkuji všem, kdo se zapsali, bylo vás docela dost, za což jsem ráda xD Všichni, kdo mají pozastavené blogy či se zapsali, zůstávají- jsem vděčná všem, kdo se mnou spřátelily a všichni jste úžasné osůbky, byla by škoda o vás přijít xDˇCo se týče nezapsaných.....žádná další šance nebude, naložila jsem s vámi, jak jsem uznala za vhodné.

A jelikož vy jste se snažili mi něco kloudného napsat, napíšu i já, co si o vás myslím xD.

Dost řečí, roklikněte si článek a podívejte se xD:

Anime challenge day 8

20. července 2012 v 22:48 | Haruko-sensei
8. Anime láska

Opravdu...a další Sophiina volba xD Když si vzpomenu na všechny ty reverse harémovky, který jsem zkoukla.....ou. A zase jsem nevěděla xD. A potom jsem si uvědomila, že by mě můj manžel zabil, kdybych vybrala někoho jinýho xD, takže:

Hibari Kyouya

...z Katekyou Hitman Reborn

Proč on?
1.Je sexy
2.Je sexy
3. Je sexy
.
.
555.V obleku je ještě víc sexy
556. Viděli jste ho dospělýho? V yukatě? asdfghjkl My god xD
557. Dokáže zmlátit všechny bez rozdílu
558.Dabuje ho Kondo Takashi
559.Jeho zvíře je ježek (ježek! Nehorázně roztomilý zvířátka...kyuuuu)
560. Lze ho dát do pairingu s jakoukoli mužskou postavou v anime
561.Nejsilnější bad-ass ve Vongole
No jo, když jde o bishíky, rozum jde stranou (smutný, ale pravda xD) A musím se přiznat, že I když je Hibari v mém žebříčku na 1.místě, dělí se s ním ještě další bishíci (doufám, že mě neumlátí k smrti) jako např. Shizuo, Saitou z Hakuouki, Itachi, Ren z UtaPri, Sebby....není se čemu divit, v poměru k celkové rozsáhlosti mého harému xD

P.S.: Ale celkově KHR je dost fangirl anime, nemyslíte? Kromě těch starých páprdů tam snad není nikdo, koho byste nemohli prohlásit za bishíka.....Proto na to asi je tolik fanfiction xD

Blood C

20. července 2012 v 22:17 | Haruko-sensei |  Anime online
Kdo se chce podívat, jak vypadá špatně udělaný anime....:

Anime challenge day 7

19. července 2012 v 22:06 | Haruko-sensei
7.Neoblíbená postava

Víte, mohla bych sem napsat seznam všech tupých hrdinek s IQ tykve, na které jsem až doteď narazila. A že by jich bylo hodně. Nakonec jsem se usnesla na tom, že to je ten archetyp, který nesnáším, a ten sem přeci jenom zapsat nemůžu. A potom mě to napadlo. A mám takový pocit, že se mi po tomhle prohlášení rapidně sníží návštěvnost xD.

Natsu Dragneel

....z Fairy Tail

Je fakt, že ani Fairy Tail se mi nelíbilo, zkoukla jsem nějakých 60 epizod,a měla jsem dost. Nakonec jsem přišla na to, že Natsu byl (kromě těch nehorázných failů v ději) pravděpodobně ten prvek, kvůli kterému jsem to nebyla schopná dokoukat.

Já prostě tenhle typ postav nemám ráda. Měla jsem s tím problém v Narutovi a Soul Eaterovi, měla jsem s tím problém i tady. Prostě nemám ráda...tupý postavy. Respektive *vzpomněla si na Ogu z Beelzebuba* tupý postavy bez charisma. já nevím, Natsu mi prostě nesedl. Iritovalo mě, že navenek je nehorázně slabej, a potom tam uprostřed souboje naběhl a zmlátil toho největšího zlouna. Iritovalo mě, jak sypal ty svý techniky z rukávu, když při tom vůbec netrénoval. Iritovalo mě, jak pořád žral ten oheň (/krystaly), ale beru, že tím načerpával sílu. A nevím.....hlavně mě vůbec nedojímal. Myslím tím....prohlašoval, že hledá toho draka, který ho vychoval. A mě to vůbec nedostávalo. Prostě si vemte- Naruto se stane hokagem, má cíl, a vždycky když tohle řekl, tak jsem mu prostě začala fandit. Všechny (dobře, skoro všechny) postavy, mají nějaký cíl, za kterým si prostě jdou, vidíte na nich to odhodlání. A u Natsua...jsem to prostě neviděla.
Tak, a doufám, že mě nikdo v noci nezavraždí xD.


Blood C recenze

19. července 2012 v 21:41 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Žánr: horor, mystery, supernatural, drama
Rok vydání: 2011
Počet epizod: 12

Všichni je známe. Takové ty městečka/vesnice, kde se celý rok nic neděje, všechny domy jsou postavené na jedné silnici, a najdete tam jednu sámošku, když máte štěstí, tak školu, možná cukrárnu, a to je vše. V anšem případě máme ještě kavárnu, což je nevídaný luxus, ale tak či tak, představte si prostě zapadákov ukrytý mezi horami a lesy. Ano, tam se bude náš příběh odehrávat.

Kisaragi Saya je, jemně řečeno, bezstarostná dívka, která bydlí se svým otcem ve svatyni, kde mu i pomáhá. Chodí do msítní školy spolu se svými kamarády, svačiny si vyzvedává u tátova kamaráda, který vede kavárnu a dává jí moc dobré cukroví (není to pedofil xD), a do školy chodí pořád pozdě, protože má slabost pro roztomilá malá zvířátka jako jsou kočičky nebo pejskové.

To je ale jenom ve dne. V noci Saya plní své povinnosti kněžky a likviduje svou silou a katanou nelidské zrůdy, které lidi zabíjejí,. aby přežily. A přestože je Saya silnější než obyčejní lidé a má lepší fyzičku, není to boj vůbec snadný. nehledě na to, že Saya musí zachránit všechny vensičany před újmou.

Po čase ale příšer začne přibývat, dokonce na Sayu i mluví, a jsou čím dál troufalejší, útočí už i za bílého dne, dokonce jsou i čím dál silnější. A Sayin úkol se stává čím dálů těžší, a začíná selhávat v ochraně. Ale vypadá to, že příšery jdou hlavně po ní. A Saya si začne uvědomovat, že něco není v pořádku. V prvé řadě, proč jí ty mosntra říkají tak divné věci. A jaktože pokaždé, když nějakou zabije, má okno? A proč si nepaamtuje ani jednu vzpomínku z dětství?

Video:
Moje hodnocení: Mám podezření, že se sám blog.cz zhrozil z tohohle anime, a proto mi tu recenzi radši vymazal xD. Ano, po nějaké době tady máme zase anime, které se Haruko opravdu nelíbilo. A přitom to vypadalo...velice slibně.

Měli byste vědět, že se jedná o jakousi mladší sestru k slavnému Blood+. To znamená stejné jádro příběhu a hlavní postavu. No, když jsem se dozvěděla, že vznikne adaptace (či co to je), byla jsem zvědavá. Proč? Návrh příběhu od CLAMP. Spolupráce s lidmi z původního Blood+. Hlavní dabérka Nana Mizuki. A teď mi řekněte- jak to mohli takhle nehorázně.....asjdhashfdjh.
Dobře, nebudu říkat, že to je to nejhorší anime, jaké jsem kdy viděla. Pokud jste neviděli Blood+, pravděpodobně se vám to bude líbit. Pokud jste ho viděli, dopadne to stejně špatně, jako když se Naruto vydal pro Sasukeho v původním Narutovi. *Facepalm* A víte co je nejvtipnější? To, co mělo být esem v rukávu anime, se stalo největším kamenem úrazu.

A tím je příběh. Chápu, že je zájem o mysteriózní anime a popravdě, to spiknutí mi tam ani tak nevadilo, pokud by se udělalo dobře, nic bych neříkala. Ale tohle....spiknutí vlády a blablabla....dobře. Beru. Největší zloun...beru. Nikdo není tím, za koho se vydává....beru. Ale proč PROBOHA fingovat desítky smrtí jenom proto, abyste je následně mohli zabít doopravdy? Navíc absolutně bez účelu? Ha?!
Mám pocit, že autoři chtěli na diváka použít terapii šokem a udělat z toho anime plné neočekávaných zvratů a přavapivých linií příběhů. A taky udělali. Jenže když uděláte naprosto nesmyslný zvrat, diváka to nevyšokuje, spíš si řeknete, WTF?! Prostě je to děj sice s halvou a patou, ale jednotlivé části na sebe nedolíhají, jestli víte, jak to myslím.
Taky jsem měla problém se spádem příběhu, a to si myslím, že toho by si všimli i ti, co starší anime neviděli- prostě šest epizod se nic neděje. Dalších 5 se díváte na masakr nebohých vesničanů a zoufalé pokusy Sayi všechny ochránit. A pak je najednou poslední díl, prvních deset minut se vysvětlí úplně všechno, co vám vrtalo v hlavě a zbytek...dalo by se to nazvat "Hostina příšer se společenskou hrou, kdo zabije támhletoho vesničana dříve, může si nechat jeho mozek."

Vlastně vůbec jsem měla občas pocit, že těch krvavých scén je tam až moc. A to je co říct, protože já krvavá anime mám poměrně v oblibě, ale tohle....když vám co minutu cenzura pokryje půlku obrazovky a vy vidíte jenom lítající krev a Sayin zoufalý výraz v záplavě černi, pomalu vám ani nedojde, co se tam vlastně děje. Jakoby to anime bylo vytvořené pro krvavé scény, a ne naopak.

Jediné plus bylo těch deset minut, to rozzuzlení, i když obsahově bylo na hlavu, tak zpracované bylo moc hezky. To bylo jediný moment, kde jsem si říkala: "Fuck yeah, kámo."

Další body už nejsou tak výrazné, a je jenom na názoru diváka, co si o tom pomyslí, každopádně čeho jsem si všimla: to, že z hrdinky Sayi udělali dobrosrdečnou blbku, bych ještě překousla. Grafika je moc pěkná, ale je taková zářivá, všude máte pastelové barvy, a mě to k tomu anime prostě nešlo. A co víc- vůbec tam nebyla TA atmosféra. TAková ta těžká, temná, depresivní atmosféra, kterou jsem v Blood + úplně milovala.

Takže, ti co viděli blood+, ani na to nekoukejte, protože to je fakt....ughh. Ti co neviděli Blood+, podívejte se na něj a tohle si zastrčte do škatulky "Nikdy se nedívat". Ti, co milujete krev a násilí v extrémním množstvím, najděte si to bez cenzury, určitě se vám to bude líbit.

Uf, tak mě zase jednou nhějaký anime naštvalo, a teď na druhou sérii Bakumana! Yayyyy!
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!