The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Srpen 2012

The GazettE challenge 12

31. srpna 2012 v 17:50 | Haruko-sensei
12.Jak dlouho znáš The GazettE
No, něco málo přes rok. Vlastně úplně nejdřív jsem začala poslouchat Girugameshe, akrátce potom Gazeťáky. A musím říct, že je poslouchám pořád. Možná ne neustále, ale nikdy mě nenapadlo, že bych je poslouchat přestala. A pochybuju, že mě někdy přestanou bavit xD

P.S.: A poslední den máme za sebou, skvěle to vyšlo xD Na internetu jsem narazila i na yaoi výzvu, ale nevím, jestli je tady někdo, koho by to zajímalo. Napište mi, jestli byste to uvítali nebo ne, nevím, kolik z vás má yaoi rádo xD.

Drrr!- Remember the name

30. srpna 2012 v 19:48 | Haruko-sensei
Klasika. Úžasný anime smíchaný s bad-ass hudbou a máte z toho....bad-ass amv xD

The GazettE challenge 11

30. srpna 2012 v 18:57 | Haruko-sensei
11.Písnička, u které znáš text
No, bude hodně blbý říct, že pořádně neznám ani jednu? xD To je to prokletí hezkých kluků, jelikož nejsem schopná se soustředit na text a místo toho nad nimi slintám xD Ale dobře, řekněme, že od jedné si přece jenom něco pamatuji xD
...Asi to bude tím, že ji poslouchám asi nejčastěji a má jaksi nejsrozumitelnější text.

The Gazette challenge 10

29. srpna 2012 v 18:36 | Haruko-sensei
10.Tvoje oblíbené PV
No, je to jedno z prvních PVčke, které jsem kdy zkoukal. A myslím, že právě díky tomu řevu se mi moc nechtělo poslouchat dál xD Ale klip je to úžasnej, a to hned z několika důvodů: 1.Kai má dlouhýh vlasy. 2.Maj boží hadry 3.Je tam Reita (ano, i to je důvod xD) 4.Dobrý osvětlení (ty záživky ^_^) 5. Ruki....má....červený....rukavice!
P.S.: Nikdy se nepokoušejte rozumět japonské angličtině. Budte faceplamovat. A nikdy, opakuju nikdy,, nezkoušejte vyslovovat jako oni. Zlomíte si jazyk.

Grand Sun

29. srpna 2012 v 18:21 | Haruko-sensei |  Manga
Autor: Emura
Žánr: shoujo, akce, komedie, romance
Rok vydání: 2007
Stav: Dokončeno- 3 volume

To, že většina géniů pochází z asijských zemí, vám asi říkat nemusím. Co takový génius vlastně celý den dělá? Zpochybňuje teorii relativity? Vynalézá stroj času? Pokouší se hackovat mezinárodní servery? V podstatě ano. Jednou za čas si skákne pro Nobelovku za jedno z výše zmíněných, a jede se dál. Ještě horší to je, když jste třeba ještě k tomu syn bohaté a mezinárodně úspěšné firmy. To na nic z toho vlastně ani čas nemáte, jelikož jste permanentně unášený tou či onou organizací. A tak není divu, že potřebujete někoho, kdo by vás dokázal ochránit. A vydržel to s vaší otravnou povahou, ale to už je něco trochu jiného.

Ano, Kisaragi Sakuya to v životě nemá lehké, jelikož je obdařen jak genialitou, tak bohatstvím. A jelikož byl za život (17 let) unesen už 72krát (což je číslo, které směle předčí číslo pokusů o únos vašeho nejlepšího kamaráda, který má jen ubohých 50), tak mu prakticky nic jiného, než najmout si pořádného bodyguarda, nezbývalo. A rovnou toho nejlepšího.

Kouga Asahi je ve svém oboru nakopávání zadků zdaleka nejlepší. Pracuje pro dobrovolnicou organizaci Nekomata, z nich jako jediná má na bodyguarda i licenci. Nekomata dělá v podstatě to, co dělají jiné gangy...akorát , že je policíí tolerována, jelikož redukuje procento zločinosti v Tokiu. A dělá to jenom z jednoho důvodu- aby získali dost peněz pro Asahinu matku, kterou nějaký gang střelil do hlavy a kulku jí uvízla v hlavě, a nutně ji potřebuje dostat ven. A jelikož otce Asahi nikdy nepotkala, je v tom sama.

No, a odtamtuď se dostane právě do služeb Kisaragi rodiny, na půlroční kontrakt, který jí zaručí velký obnos peněz. A jelikož je Sakuya to, co je, čili neustále osamocený středoškolák trpící spratkovským komplexem, neuvěřitelnou sobeckostí, zlomyslností a tvrdohlavostí, je snad jasné, že to asi nepůjde snadno.A taky že nejde. Ale do opravdového problému se Asahi dostane, když nezačíná být unášen jenom Sakuya, ale i ona sama, a právě tou organizací, která kdysi střelila Asahinu matku. A zdá se, že je ještě hodně věcí, co Asahi o matce neví.


Moje hodnocení: Aneb Viva la tlačítko surprise me na mangareaderu! xD Pomalu se z toho stává moje obsese, klikat na to tak dlouho, dokud mi to nevyplivne něco a) dokončeného b)dobrého xD. Vzhledem k tomu, že tohle je naprosto neznémá dílko, jehož překlad byl dokončen v roce 2009 (a já to vážně ještě nečetla xD), moc jsem od toho nečekala. A je fakt, že mi to ani moc nedalo...ale aspoň mě z toho nerozbolely zuby, nestala jsem se prvním vrahem 2D postavy v historii, a nezničila jsem si mozkové buňky facepalmováním.

Nebudu vám lhát, opravdu to není žádný skvost. Ale je to neškodná komedie/romance, která je pěkně napsaná, dobře ubíhá, a má smysluplný příběh. Až se někdy budete učit na test/zkoušky, a budete chtít sáhnout po něčem oddechovém, zapište si to.

Zaprvé, příběh je originální, a až na pár drobností tam žádné donebevolající klišé nenajdete. Ubíhá přiměřeně, stíháte číst a zároveň si užívat atmošku. Je fakt, že konec mohl být trochu víc napínavý a méně předvídatelný, ale alespoň není postavený na hlavu.

Co se týče postav, potěším vás, hlavní hrdinka není blka, a když má tu otravnou schopnost neustálého pozitivismu, nebuzeruje tím 24 hodin denně. Mě byla celkem sympatická. Hlavní hrdina...no, ze začátku vypadá jako persinifikované klišé rozmazlenýho bohatýho spratka léčícího si komplex nemilovanosti, ale stačilo pár kopanců do zadku a hele, máme tady celkem fajn hot bishíka xD Ostatně pokud se podíváte pořádně, minimálně další tři tam ještě taky najdete. Škoda, že nedostali trochu víc prostoru a neobjevili se tam bez trička. Zvláště pak ten bodyguard. Jak se může hot bodyguard v shoujo NEOBJEVIT bez trička? *kroutí hlavou* Ať už tak či jinak, vzduchovku na blbky můžete tentokrát nechat stát v koutě a šetřit si jí na nějaký další skvost.

Stručně řečeno, pokud jdete jenom po svksotech, tohle vás moc nezaujme. pokud ale máte rádi pěkné shoujo jako takové, nebo se zrovna nechcete zaobírat nějakým spletitým dějem nebo zoufat si nad tím, co to ten Kishimoto v Narutovi provedl (ano, manga konečně odhalila, kdo je ten maskovanej hustokrutopřísnej borec s maskou- kapitola 599, kdyby někdo chtěl), rozhodně to zkuste. Shoujo, co za něco stojí, na vás čeká! xD

P.S.: Moje nedochvilnost je všeobecně známá, každopádně gomenne, že jsem toto nestihla napsat už včera- to paření se mi nějak protáhlo (ale dostala jsem se o dvě úrovně výš a jsem borec XD)

The GazettE challenge 9

28. srpna 2012 v 18:07 | Haruko-sensei
9.Tvoje oblíbená fotka
Mám jich příšerně, ale příšerně moc. Proč taky ne, že, když vypadaj tak, jak vypadaj xD Ale dobře, kupodivu jsem vybrala jednu, na které není Reita, ale náš prcek ^_^
*Cough, cough* červená a Ruki k sobě prostě patřej. A jak se tak na něj dívám, nehorázně mi připomíná kloboučníka z Alenky xD Představte si Alenku obsazenou J-rockerama....okay *nosebleed*

Moje RPC od Dizi-chi

28. srpna 2012 v 17:56 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Moje SB Diza mi bláhově nabídla, že by mi vytvořila RPC, a já toho využila a zotročila jsem ji xD. A smaozřejmě, je to tak dokonalé, že se s tím prostě musím pochlubit xD
No, není dokonalá? xD V mých oblíbených barvách a naprosto miluju ty draky na tom kimonu xD

P.S.: Recenze bude. Ale očekávejte ji hodně pozdě, protože za chvíli musím jít pařit hru s kámoškou xD
P.P.S.: Arigatou, Diza-chan xD

Manga mix- Alien

27. srpna 2012 v 14:22 | Haruko-sensei |  Videa-Manga
Muhahaha, Haruko zase jednou vyhrabala z hlubin youtubka nějaké moc pěkné video xD

The GazettE challenge 8

27. srpna 2012 v 14:12 | Haruko-sensei
8.První písnička, kterou jsi slyšela

Wow, upřímně, dlouho jsem musela žhavit své mozkové závity a hledat na youtubku, než jsem si vzpomněla xD

Red

-V podstatě jsem si pamatovala jenom to, že Ruki měl na krku...no, to co tam má xD. Každopádně, Red je doteď můj oblíbený song xD. Myslím, že hned potom jsem slyšela Shiver...když jsem se koukala na Kuroshitsuji xD

Jsem zpátky!

27. srpna 2012 v 14:01 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa,mina-san!
Přesně tak, Harukoje zpátky! Úžasný pocit, být zpátky u svého počítače xD. Doufám, že jste to tu přežili a díky za vaše komenty xD

Jak jsem slíbila, dneska nebo zítra přibyde nějaká recenze, plus samozřejmě očekávejte další GazettE výzvu. Do konce prázdnin už zbývá jen týden, a já toho mám spoustu, co chci ještě stihnout, takže si asi trochu máknu xD. Především už musím dokončit tu rekontsrukci, takže se vrhnu asi na přidávání nějakých těch online odkazů atd. Rovnou upozorňuju, že od září tady budete víc vídat J-rock, jelikož mě zase popadla TheGazettE obsese, a to samozřejmě nemluvím o Gacktovi a dalších xD

To je asi vše, co jsem chtěla. Dneska ještě někoho oběhnu, zjistím, co je nového a tak xD.

Vaše Haruko-sensei

The GazettE challenge 7

26. srpna 2012 v 10:00 | Haruko-sensei
7.Tvoje nejoblíbenější video
Znáte takový ten pocit, že se vám koutky automaticky roztahují do úsměvu, ačkoli scéna před váma není nijak extra vtipná? Tak přesně takovýhle mám pocit u tohohle videa:

The Gazette challenge 6

25. srpna 2012 v 12:00 | Haruko-sensei
6.Co bys jim řekla, kdybys měla tu možnost
No, u téhle otázky jsem tak trochu pochybovala, kam až sahá mé dorkovské jednání s lidmi. Nakonec jsem se rozhodla, že bych jim řekla asi tohle:

"Díky za vaši skvělou muziku a práci, kterou na ní vynakládáte. Díky za všechny ty skvělé písničky a alba, která jste už vydali. Díky, že jste."

A kdybych je dostatečně opila a věděla, že už se s nimi nikdy nepotkám (což bych obrečela), tak bych každému členu řekla tohle:
Ruki: "Chlape, měl by ses víc svlíkat."
Kai: "Koukej se víc usmívat. A kdyby ti to náhodou s Gazeťáky nevyšlo, hledám domácího mazlíčka. Ozvi se."
Reita: "Jestli někdy sundáš tu pásku, musíš mi jako první poslat fotku. Jo a btw, nikdy se nežeň. Nechtěla bych se stát masovým vrahem."
Aoi: "Nemám tě ráda. Ale kdyby exitovala soutěž v trollingu, určitě bys ji vyhrál."
Uruha: "Kámo, na další živák si vem podvazky. A nesnaž se být cool. Stačí, když budeš mít ty podvazky."

-A následně by mě zatkli za sexuální obtěžování celebrit xD. *I regret nothing*

The GazettE challenge 5

24. srpna 2012 v 23:16 | Haruko-sensei
5.Proč je to tvá oblíbená skupina
Lol, proč? *vážně se zamýšlí* chcete ty ušlechtilé důvody nebo pravdivé?
Mohla bych tady říct, že kvůli jejich úžasnému aranžmá, dokonalým kytarám, basse, epickým bubnům, perfektních PV nebo božských textech od Rukiho-sama. A byla by to pravda. Taky bych mohla říct kvůli naprosto pompézním živákům nebo úctě, jak se starají o svoje fanoušky. A taky by to byla pravda. I kdybych řekla, že kvůli jejich Gazerocku, byla by to pravda.

Ale chcete slyšet ten pravý, nefalšovaný důvod, proč je poslouchám? Opravdu chcete?

Jsou sexy.

Rozpracovaný důvod:
Kvůli TOMUHLE
...a taky TOMUHLE

The GazettE challenge 4

23. srpna 2012 v 22:51 | Haruko-sensei
4.Oblíbená písnička
Jo, lííbí se mi jich hodně. Ale když se řekne oblíbená napadá mě jenom jedna:

Pledge

...Na první mě poslech mě naprosto dostala. Od té doby jí pořád poslouchám. Musím říct, že ještě větší zážitek to je, když posloucháte nějaký živák, byť jenom na youtubku nebo kdekoli.
Gazerock is not dead!

Plačte! Týden budete bez perverzností!

23. srpna 2012 v 22:42 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Tak jak už název napovídá, vaše úžasná Haruko-sensei zítra odjíždí. A vrací se ž v neděli. A kam odjíždí? Do krajiny smogem neznečistěné a internetem nepolíbené. Pro ty z vás, co nemají rádi poezii- prostě tady do neděle nejsem, jedu k tetě, a na comp se nedostanu. Capiš?

Články tady nějak přednastavím, ale nebudu vás moct obíhat, SBčka, takže gomenne. Honto ni. Neumřete mi tu, abych se měla ke komu vracet, kromě mého milovaného počítače. Snažte se to tady přežít, až se vrátím, dočkáte se nějaké úžasné recenze.

Btw, když už jsem u toho, objevila jsem duplikanta mého jména- nějakou Haruko. A je mi to úplnějedno, jelikož já jsem si ji vzala jako první. (A i kdyby ne, stejně nemáte žádný důkaz svědčící o protikladu, muhahahaha). Ještě že tam mám tu příponu (když už jsem u toho, nemám absolutně žádnou představu, kde jsem k ní přišla)

Tak, a to je asi vše.

Vaše Haruko-sensei

Anime na podzim 2012

22. srpna 2012 v 22:42 | Haruko-sensei |  Ostatní
A než jsem se nadála, už je rozvrh pro další roční období (Hey, někdo se tady vážně snaží dohnat anime za minulé dvě sezóny, tak mu to nemusíte kazit sezónou další)
Tak, a jako obvykle, moje tipy a komentáře najdete pod perexem xD

The GazettE challenge 3

22. srpna 2012 v 22:14 | Haruko-sensei
3.Oblíbené album
No, řekněme, že já spíš poslouchám samostatné písničky než alba, takže až takový přehled nemám....nakonec jsem vybrala:

Stacked Rubbish

...z roku 2007. Obsahuje moje dvě nejoblíbenější písničky Regret a Chizuru, a nevím, tak nějak se mi to líbí víc než třeba Toxic, kde jsem chvílema bouchala hlaovu do stolu, protože všechen ten rap mi tam prostě vadil. Uvidím, co nové album přinese nového, třeba se dočkám čistého rocku a má duše dosáhne nirvany.

The GazettE challenge 2

21. srpna 2012 v 23:32 | Haruko-sensei
2.Oblíbený člen skupiny
Dám vám nápovědy:
 • Je to neuvěřitelně sexy
 • Nejlíp rozpoznatelný
 • Hraje na bassu
.
.
.
...Reita!
Yay, nevím jestli mám být ráda, že mě posedlost s Reitou už přešla xD. Každopádně je to rozhodně můj oblíbený člen skupiny, dlouho byl můj nejoblíbenější vůbec. A proč? Protože byl bad-ass. A bassák. A jak prvního jsem si ho zapamatovala. Choval se cool, nebyl to takový dork jako Ruki nebo troll jako Aoi xD. Prostě takový ouji-sama. A o dost později se k jeho místu vypšlhal ještě jeden člen, co má nehorázně kawaii úsměv- Kai. xD Jestli je někdo, koho bych si chtěla vzít domů jako domácího mazlíčka, je to on xD.
Seriously, na ten úsměv by měl dostat zbrojní pas xD

The GazettE challenge 1

21. srpna 2012 v 23:22 | Haruko-sensei
P.S.: rest za včerejšek, dneska přibude ještě jedna xD
1.Jak jsi poznala The GazettE
No, teď si vůbec nejsem jistá xD. Někdy před třičtvrtě rokem, když jsem začínala s J-rockem. Objevila jsem blog, jehož adresu jsem totálně zapomněla, kde právě byly nějaké skupiny. Nejdřív jsem objevila Girugameshe, a potom jsem klikla na článek nad tím, a tam zrovna bylo The GazettE xD Ale je fakt, že jsem si je oblíbila až po pár písničkách, nepřišlo to náhle.

The GazettE challenge!

20. srpna 2012 v 23:11 | Haruko-sensei |  Ostatní
Ano, je to to, co si myslíte, že to je xD. A díky mému SB DirtyFoxx za inspiraci, aspoň mě něco donutí něco postovat xD

 1. Jak jsi poznal The GazettE
 2. Oblíbený člen skupiny
 3. Oblíbené album
 4. Oblíbená písnička
 5. Proč je to tvoje oblíbená skupina
 6. Co by jsi jim řekla, kdyby jsi měla tu možnost
 7. Tvoje nejoblíbenější video
 8. První písnička, tkeoru jsi slyšela
 9. Tvoje oblíbená fotka
 10. Tvoje oblíbené PV
 11. Písnička, u které znáš text
 12. Jak dlouho znáš The gazettE
Jak vidíte, je to trochu kratší, ale na dojezd prázdnin je to dokonalé, protože si připravuju kupu článků, videí a překladů na J-rock, takže se máte na co těšit xD

Kuragehime

20. srpna 2012 v 22:58 | Haruko-sensei |  Anime recenze
Počet epizod: 11
Rok vydání: 2010
Žánry: josei, komedie

Buďme upřímní...každý máme nějakou obsesi. Ať už s yaoi, anime či mangou, nebo i na úplně obyčejných věcech jako jsou gumoví medvídci. A když se to trochu přežene, lidi vás začnou říkat blázni. Samozřejmě na ně zhluboka kašlete, možná se i jich straníte. Proto není nic jednoduššího než být v Japonsku, přilepit si na čelo cedulku "OTAKU" a odebrat se na samý okraj společnosti a přiživovat se na státu svými měsíčními dávkami a kapesným od rodičů. Ale nikdo vám už vaši zálibu nesebere, a to je hlavní. A možná, jenom možná, najdete i nějaké bytosti, které jsou ochotné s vámi sdílet vaše utrpení/štěstí, protože jsou na tom stejně. Vítejte do světa otaku!

Kurahista Tsukumi to štěstí měla. Jasně, sice chtěla být v dětství princeznou, ale jelikož tomu její brýle, kudrnaté vlasy, srostlé obočí a absolutně nulový oblékací vkus úspěšně zabránily, stala se fujoshi, čili otaku-ženou. A s její zálibou v medúzách se jí podařilo nastěhovat do domu společně se čtyřmi dalšími fujoshi a jednou yaoi mangakou, které mají stejný problém jako ona- tak trochu hodně nezapadají. A tak se vzbouřily proti společnosti, uzavřely se do svého domečku, který nazvaly Amamizukan a spokojeně žily až do smrti. Kéž by.

Jednoho dne Tsukimi díky jejím znalostem medúzoistiky zjistí, že právě v akvaristice odsoudili jednu nebohou medúzku ke smrti a dali jí dohromady ještě jednou, která ale tenhle druh zabijí. A tak sebere veškerou svou odvahu a osloví...člověka. Muže. Hezkého. muže.

Samozřejmě že prodavač nemá pro Tsukimi pochopení, a tak ji vykopne z obchodu. A vtom se na ulici rozprostře světlo a objeví se.....nádherná žena. Přesně ten typ, kterého se fujoshi bojí a chklapi na ní letí. Ona hodná slečna Tsukimi pomůže a nebohou medúzku koupí. A jelikož je nehorázně vtíravá, donutí Tsukimi, aby v Amamizukanu mohla přespat. A Tsukimi dost neochotně zvolí. (Pravidlo č.2: Nikdy nepouštět do domu neotaku lidi).

A najednou je ráno a Tsukimi se probudí. A na její postely leží....vlasy?! Jelikož Tsukimi vážně pochybuje, že by slečna trpěla akutním vypadáváním vlasů a přes noc přišla o celou svou kštici, domyslí si, že jde o paruku. Ale proč by někdo tak hezký potřeboval paruku? Když v tom se najednou ona záhadná slečna probudí. A Tsukimi s hrůzou zjistí...že ona slečna je vlastně kluk. Hezký kluk. Módní kluk. Normální kluk. A tak Tsukimi úspěšně porušila nejsvatější pravidlo Amamizukanu- NIKDY přes práh nepustit muže. Samozřejmě, Kuranosukeho vykopne ze dveří. S čím ale nepočítala, jsou dvě věci- zaprvé...Kuranosuke bydlí dva bloky od nich. A za druhé...je neuvěřitelně přátelský a vtíravý.

A tak Kuranosuke začne chodit k fujoshi pravidelně a postupně si je získá, i když Tsukimi musí neustále tajit, že Kuranosuke by správně měl nosit kalhoty. Další šok jí přivodí fakt, že Kuranosuke je zlobivý syn úspěšhého a bohatého politika.

Co je ale nejhorší...znenadání se objeví zlá cizí stavebnická firma....která chce Amamizukan zbourat. A jediná jejich záchrana ubohých dívek spočívá v tom, že si vydělají peníze a dům si koupí. Jenže jak, když nemají peníze? A v tu chíli nastoupí na scénu Kuranosuke, a začne jim pomáhat. jak to dopadne...no, radši se na to podívejte.

Video:
Moje hodnocení: Anime o otaku/nerdkách. Ano, japonští producenti v nás konečně našli inspiraci a stvořili tohle. A nebudu tady rozebírat, jak pravdivý příběh to je nebo kolik kulturních odkazů nám za těch 11 epizod strčí pod nos. Co se tady bude rozebírat, je celkem jednoduché- crossdresseři jsou sexy. A jejich bráchové taky. A jejich šoféři taky.

Ale než se k tomu dobereme, ráda bych něco zmínila- že pro lidi, jako jsme my, co do Japonska v životě nepáchli a bohužel, asi ani nepáchnou, nám celková unikátnost díla tak trochu uniká. Stejně tak bych tohle anime asi nedoporučila někomu, kdo už není minimálně rok nakažený otakuismem. Ono je to skvělé anime. A vtipné. A zábavné. Jenže ta vtipnost spočívá v tom...že to ve skutečnosti úplně takv tipné není, protože tam je všechno PRAVDA. Přiznávám se, že ani já jsem nebyla schopná to anime tak úplně docenit. Ale to nic nemění na tom, že to je masterpiece xD.

Anime je dělané podle mangy (kterou jsem kdysi překládala, dokud jsem neobjevila stránek s textem přes město. Přes-zkurvený-město. Víte, jak blbě se dokresluje celý město? Jednoduše- nedokresluje, protože to není možný. A taky je tam spousta japosnkých vtipů, které nepochopíte pokud nejste Japonec) a musím říct, že tvůrci se opravdu striktně drželi mangy. Což je dobře. Animace není úplně dokonalá, ale k příběhu se hodí a jenom tu atmošku podtrhuje. A teď k tomu nejhlavnějšímu.....jak se můžou v manze o nerdkách objevit takoví tři sexouši?

No dobře, nejsou to úplní bishíci (jelikož je to josei), ale jejich charaktery jsou prostě....nyuuuuuun (protože to je josei). To asi udělali naschvál, aby fanynky a yoaistky měli nad čím slintat. A můžu jim k tomu říct jen jedno. Well played. Very well played. Když si to rozebereme- Kuranosuke- klasický případ playboye, co prostě nerdky nechápe. Je to přesně ten typ člověk,a co ho chcete neustále mlátit po hlavě, ale nemůžete, protože je prostě moc sexy. Jeho bratr, Shuu, mi silně připomíná dospělého Kyouyu z Ouranu...s tím rozdílem, že je ještě navíc hroznej dork. dorkable= nyaaaan roztomilej. Chtěla bych si ho vzít domů a mít ho jako domácího mazlíčka. Kyuuu ^_^. A co se týče šoféra- no jasně, každý dílo musí mít nějaký pokřivený charakter....ale je cool. A podezírám ho z fetišismu na auta. Ale to jen tak.

Asi bych se měla pokusit tenhle pokus o recenzi zprasený mým monologem o sexuálnosti mužských postav v Kuragehime pozdvihnout z bahna alespoň na úroveň brouzdaliště, proto musím dodat, že hlavní hrdinky se moc vyvedly. Jak vzhledově, tak i povahově. Na první pohled vás na nich zaujme to, že jsou prostě navržené tak, aby byly ošklivé xD. A co se týče jejich povahy, prostě je nemůžete nenávidět. Jelikož jste na tom stejně, jen obsesi s medúzama/staršíma chlápka vyměňte za čokoládu nebo cokoli jiného xD.

Každopádně, kdo má nějaké to anime za sebou, rozhodně se na to podívejte. Jsou tam velice pěkné i vtipné momenty, a těch 11 epizod vás nezabije xD

AnE: Heart of Courage

19. srpna 2012 v 20:41 | Haruko-sensei |  videa- různá anime
Gomenne, ale včera jsem vůbec nestíhala něco přidat xD. Každopádně, tady je další z řady naprosto epických amv na Ao no exorcist xD

Kuroshitsuji- Everything I ask for

17. srpna 2012 v 21:40 | Haruko-sensei |  Kuroshitsuji-videa
Lol, tak nějak jsem se zakoukala do Clouda z Final Fantasy a zapomněla, že musím něco dát na blog, aby se mí milí návštěvníci nenudili xD.

Tohle je jedno z mála videí, které berou kurosthisuji z té vtipnější/romantičtější stránky, a taky jedno z čistě MMVček. *Haruko usilovně přemýšlí, kam zmizelo to amv se Sebbym a jeho závislostí na kočkách....musí ho NAJÍT*

KHR- Yamamoto+Gokudera

16. srpna 2012 v 19:37 | Haruko-sensei |  KHR-wallpapery
Gomenne, tohle ještě nejsou pairingy, ale těch wallů není tolik, aby to byl samostatný článek xD

Anime mix- Unbreakable

15. srpna 2012 v 21:52 | Haruko-sensei |  Videa
Miluju tu písničku. A to amv. Je hrozně dobře udělaný, ale není přeplácaný.
Song: Fireflight- Unbreakable
Anime: To aru majutsu no index, Deadman Wonderland, Naruto Shippuuden, Ao no Exorcist, Angel Beats, One Piece, Soul Eater, Fairy Tail, Needless, Legend of legendary heroes, Dragonball Z
free counters

!Upozornění!
 • Všechny recenze si píšu sama!
 • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
 • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
 • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
 • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
 • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!