The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

A zase ta škola xD

3. září 2012 v 17:23 | Haruko-sensei |  Kecárna

Konnichiwa, mina-san!
O víkendu jsem se neozvala ze dvou důvodů- měli jsme u nás pouť, takže jsem se neúspěšně pokoušela, aby ze mi z něčeho udělalo špatně (veškěré své naděje jsem vložila do centrifugy a jakéhosi houpajícího kladiva, no, špatně mi nebylo ani z jednoho xD) A za druhé jsem si užívala poslední své chvilky svobody před tím, než mi znova nastane teror. A udělala jsem dobře, když už jsme u toho.

Jsem v sextě. To znamená druhák na gymplu. Po šestý nám změnili učitele dějepisu. Díky tomu, kdo dělal rozvrhy, nemám pomalu čas na kroužky, a to můžu bejt ještě ráda, že nedojíždím hodinu do školy. Dvakrát do 4, jednou do tří, dvakrát do dvou. Ne, není to tak hrozný, ale započítejte do toho to, že budu jezdit do divadla, v pátek mám 2-3 hoďky parlament (jelikož jsem zástupce třídy- pozice, která mi byla přidělena), ájinu, flétnu a třídnickou hodinu a jsem zvědavá, kdy budu mít čas na moje aktivity na počítači. Chtělo by to osobní časoprostorovou díru nebo alespoň vraceč času. Nebo klonovač. Asi se budu muset naučit Kage bushin no jutsu, nebo chcípnu xD. O spolužácích ani nemluvě. Pfuuuu......

Tím odstavcem bych vás jenom chtěla upozornit, že určitě nečekejte salvu článků, jako o prázdninách. Pokusím se to udržet v přijatelných kolejích, ale je dost možný, že to prostě zvládat nebudu. Chceme s kámoškou rozjet překladatelskou skupinu na mangy, a to taky nějaký čas zabere. V nejhorším případě bych to tu musela na delší dobu pozastavit, ale do toho se mi moch nechce už jenom z důvodu, abych vůbec měla sílu to znova rozjet xD. Tak jen prosím o pochopení :).


Ale dost už o negativních věcech. Tak, v blízké době (velice blízké) očekávejte zase nějakou recenzi. Co se týče té yaoi výzvy, jelikož většina lidí je pro, asi se do toho pustím xD Doufám, že se zapojí víc lidí, aby to nebyl one-fujoshi show xD. Co se týče obsahu, asi to trošku poupravím, jelikož některé ty úkoly nemají s yaoi nic moc společného xD.

Tak, to je asi vše. Žijte všichni blaze a doufám, že jste na tom líp než já xD

Vaše Haruko-sensei
P.S.: Do tý písničky jsem se zamilovala xD (promiň, Sebby)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kira "sunny" Uchiha Kira "sunny" Uchiha | Web | 5. září 2012 v 21:16 | Reagovat

Páni, jsi docela zaměstnanej člověk, ale aspoň budeš mít rozhled :). Míň času a polomrtvá budeš, ale s rozhledem :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!