The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

Yaoi Challenge day 16

18. září 2012 v 19:59 | Haruko-sensei
16.Oblíbený fandom mimo anime/mangu
Jedna z těch právě spíše slashoidních otázek, na které odpovídám velice nerada, protože to jen ze mě dělá většího a většího úchyla xD A o to víc se proklínám, že jsem si to tam napsala sama. Well, whatever. myslím, že všichni o mě mé vysoké mínění dávno ztratili a ti co ne, no...to přijde.

Ale abych odpověděla na tu otázku, věc se má tak: Haruko má velice divný vkus, co se seriálů, knížek atd. týká, takže její možnosti jsou více než omezené, podle toho, jestli vůbec fandom na to existuje. Naštěstí, Amerika je velká, takže většinou něco najdu xD.

No, v poslední době jsem začala číst hodně The Walking Dead povídky, z těch stálejších to je samozřejmě Harry Potter (ale prosím, žádný pairing se Snapem, děkuji), True blood, pokud je to hodně dobrý, tak X-men, Sherlock Holmes (bohužel, jakožto pouhý nerd neoplývající vlastnictvím černé díry či urychlovačem částic umožňující cestování časem čtu jenom povídky na filmy- a že jsou boží...) A z toho, co jsem neviděla, když potřebuju něco obzvlášť znepokojujícího, tak se juknu do Teen Wolf.

Není toho moc, zvláště z toho důvodu, že když už něco hledám, tak je to většinou k nějakému anime (protože pro anglický doujiny Ouranu člověk aby prohledal všechny zavirovaný stránky na světě), ale když už jsme u toho Japonska...už jste někdy četli slash na J-rock? Ne? Zkuste to xD (The GazettE, Alice nine, Gackt...je toho spouuuuusta. A většinou je to velice špatně napsaný. Ale jako odreagovávačka je to super.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!