The world is dead.
I am dead.
But this little world still goes on.
Enjoy your stay ^_^
.

To, co byste nikdy nechtěli zažít plus pár dalších poznatků

13. října 2012 v 21:23 | Haruko-sensei |  Kecárna
Konnichiwa, mina-san!
Jsem zpět. Konec článku.
.
.
.
Dělám si srandu. Potřebuju se někomu vyřvat na rameni. Aspoň virtuálně.

P.S.: Následující článek není vhodný pro děti a útlocitné bytosti. Může způsobovat záchvaty a další nepříjemné prožitky spojené s hrůzou. Všechna fakty jsou pravdivá, nedošlo k žádné mystifikaci. Včetně metafor.

P.P.S.: Psala jsem to pěkně dlouho, tak si to přečtěte celý. A očekávám útěšné komentáře. Spoléhám na vás, rodinko!
(dobře, ani ty útěšné komentáře být nemusí. Ale nějaký by bodly)

Jestli vás zajímá, jak jsem to přežila, tak díky Billy Talent. Z jejich nového alba se stává moje závislost. Cure for the enemy a Viking Death March hlavně.

Vážně jsem tenhle článek chtěla napsat stejně květnatě jako článek předešlý, ale Sebbyho deficit a předešlé hrůzné zážitky omezily mou slovní zásobu na "Ty vole.", "Si snad dělaj prdel.", popřípadě jakékoli české variace na "Fuck this shit." Jo, až tak hrozný to bylo.

1. Den
1. část- městské dítě Haruko je donuceno dělat manuální práci a zašpiní si boty:
Takže, byla jsem jedna z těch největších hecařů kurzu, protože jsem nevěřila, že by tam bylo méně než 15°C, když u nás v teplé nížině bylo kolem 20. Takže sice jsem si vzala krosnu na záda, ale jela jsem tam v tenké mikině a vestě. A jelikož nemám žádné pohorky, jela jsem v teniskách. Shame on me, nevyplatilo se mi to. Hned z kraje jsem si je za*rala blátem při procházce lomu, kde jsem chodila s kladívkem a rozklepávala za vytrvalého poprchávání kameny ve snaze najít acháty, nebo whatever se ty šutráky jmenovali. A to byla ještě ta lepší část.
2. část- Haruko má zničená záda, je unavená a je jí příšerná zima:
Takže, vzala jsem si krosnu na záda (je zhruba stejně velká jako já), a jelikož kluci ve třídě jsou kreténi, derpové a cokoli vás napadne, pěkně jsem si ten kilák do kopce vyšla sama. Samozřejmě mě potom začaly bolet záda a měla jsem zbytek dne dost. Podotýkám, ještě pořád ta lepší část. A večeře byla k jídlu. K tý části s kočkou jsem se ještě nedostala.

2.Den....Mrznutí, zakopnutí, nadávky a parádní modřiny všude po těle
První celodenní túra. Dali nám sebou sekanou. Podezřele vyhlížející sekanou. Nepatřím k těm největším masožravcům, ale měla jsem hlad. Takže i kdyby to bylo plesnivý, bylo to dobrý *měla hlad* Šli jsme k prameni Labe. Dohromady jsme ušli asi 20 kiláků, plus mínus. Všechno do kopečka pěkně po šutrácích a lesem. Hodila jsem hubu přes nějakej kořen a víte co? Měla jsem chuť zešílet a postřílet všechny okolo. Jo, a na dlani se vám taky může udělat modřina, kdybyste nevěděli. Jo, a nahoře to pěkně profukovalo a byl tak jeden stupeň nad nulou. Btw, měla jsem na sobě lehkou bundu a mikinu, pže žádnou jinou jsem neměla. Kdybyste někdy měli problém za zimou, choďte za svým vysokým spolužákem. Vítr se opře o něj a i když budete mrznout, nebude na vás foukat.

3.Den...aneb jaké je to být tupcem
....Dopoledne jsme hráli "geologické zábavné hry" (=testování vašich znalostí po tom, co jste kompletně promrzli a promokli na túře, kde jste taky nechali úplně všechno, co jste v tý hlavě měli). Lol, naše skupina skončila šestá z osmi. A dělala jsem všechno já, protože půlka skupiny na ty hodiny nebyla a ta druhá tam spala. Nejlepší na tom bylo, když mě příšerně vyděsila kočka, která proběhla za oknem.
Odpoledne zábavné hry nebyly. Byl orientační běh. Čili hodina a půl pobíhání v dešti jako naprostí kriplové, hledající značky, které zakreslíte do papíru. Šli jsem poslední, takže se i pěkně stmívalo. A jestli čekáte, že ty značky byly při cestě, tak vás musím zklamat. Donutili nás vyběhnout třetinu Lysý Hory pěkně bažinkama a mokrou trávou (nechtějte vidět moje boty), a pak se vrátit zpátky přes její sjezdovky. Žádné asfaltky, ani vyšlapané cesty, všechno pěkně bahýnkem a dalšíma ***, do kopce. Ten poslední kopec k chatě už bylo tak mokro, že jsem to prostě sjela po zadku. Nechtějte ho vidět.

P.S.: Co se tý kočky týče, už jsme ji neviděli. Za to jsme ten den měli Čínu. Pokude se tak dá říkat třem kouskům masa v kari omáčce, s tunou pórku a papriky. No jo, jednou kočkou 33 lidí nenakrmí. Ale bylo to dobrý.

4.Den.....aneb další túra, bolavé nohy, a testy
Šli jsme do Harrachova. Teda, do Harrachova jsme jeli, z Harrachova jsme šli. Nebylo to horší jako to předhoczí, ale to, aspoň jsme šli asfaltkou, ale to, co následovalo po tom, se rovná stejně hrůznému zážitku jako zjistit, že *jméno vašeho oblíbeného bishíka* se dá dohromady s *jméno té největší anime blbka pod Sluncem". Protože z té týdenní flákačky byly....dva testy.
Poznávačka na minerály a horniny: "Vypadá to jako šutr." "Vypadá jako víc šutr tohle nebo tohle?" "Jak mám *vložte nejpeprnější nadávku, jaká vás napadne* vědět, co je oxid a co sulfid?" Lol, všechno jsem odtipovala, co se zařazení týče.
Souhrnný test ze všeho, co jsem si říkali: "Ok, tak tohle je, mr. profesor, ta největší kanada, jakou nám kdo kdy udělal." "A tohle jsme si někdy říkali?" Taky tipovačka, víceméně. A ne, nebylo to na ABCD.

5.Den
Spaní v autobuse. Doplížení domů. Konečně pořádné jídlo. Spánek.

Shrnutí pro ty, co automaticky přeskočili na pointu:

Negativní body: Všechno, co jsem psala nahoře. A teď si to koukejte přečíst, smradi xD.
Pozitivní body:.............nic. kromě toho, že jsem viděla pár super reálnejch břišních svalů hned po tom, co vyšli ze sprchy (fakt moc mi chyběli bishíci)
- A ne, tenhle víkend z domu nevylezu. Budu slintat nad slashem a koukat se na ty nějaký pořádně krvavý anime.

Co se týče těch dalších poznatků:

- V Deadman Wonderland by nemusela být ta cenzura. A jestli se někdy dohrabu ke cosplayování, zabírám si tu malou holčičku s tím mečem. Jo, a Senji je sexy. Měli mu dát víc prostoru.

- Suki te Ii na yo už vychází jako anime. Totálně to zpackali. Grafika docela jde, ale provedení stojí za prd. Z Mei udělali chudinku a atmosférou to připomíná fakt odfklálý shoujo. Odpisuju to a vracím se zpět k manze.

-Kamisama hajimemashita vychází už jako anime. A tvůrci mají u mě Palec nahoru. Atmosféra sedí s mangou, ani seiyuu to nepomrvili, grafika je téměř přesnou kopií kresby mangy a víte co? Je to vtipné. není to trapně vtipné. Zachovává si to humor předlohy a víte co? Těším se, až dojde na víc lovey-dovey scény. (GO, Tomoe, go)

- Nikdy nezkoušejte zkouknout ty nejsmutnější momenty Angel Beats a hned potom AnoHana. Kromě vyhození celých šesti paklíků kapesníků vám vaše existence bude připadat úžasně bezvýznamná. A už vůbec to nezkoušejte, když máte depku.


Vaše Haruko-sensei
...potřebuju se nadopovat. Bishíkama. Yaoi. Čímkoli, co je dostatečně otaku. Týden bez netu a nucené sociální interakce s osobami stejného i odlišného pohlaví si vybraly sovu daň. Proč nemůžou být otaku kurzy?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 deathares deathares | E-mail | Web | 13. října 2012 v 22:11 | Reagovat

páni, nejlepší počtení, co jsem na blog.cz za posledních pár měsíců objevil :D ale musím uznat....nechtěl byyyyych :-D

2 Sara Whitney Sara Whitney | Web | 14. října 2012 v 10:42 | Reagovat

Tak jo, jdu tě litovat.^^ Ale může tě těšit, žes to přežila. Kde jste vlastně byli? Tipovala bych to na Krkonoše, ale nejsem si jistá :D a musím souhlasit, Sukitte Ii Na Yo zpackali, vynechali některé detaily, ale ty právě byly podstatné a utvářely celý příběh a Mei tam skutečně moc fňuká a nelíbí se mi, ja je nakreslená, ani Yamato, já osobně nejsme spokojená ani s grafikou *__* Ale Kamisama Hajimemashita je prvotřídní, nejlepší byla ta scéna s pštrosem :D

3 Jokí-chan ^^ Jokí-chan ^^ | 14. října 2012 v 11:54 | Reagovat

Jej no to je mi tě fakt líto :/ takový týrání.. Na základce jsem to mívali podobně a už nikdy bych to zažít nechtěla!! >< SNad to fakt ta kočka nebyla O.o :D ..Nedivila bych se, kdyby jsi se ted jen válela :3 ..Nojo Sukitte Ii Na Yo se mi taky moc nelíbí.. Mei je mc ufnukaná což ona neni! -_-" ale Kamisama Hajimemashita je boží *_* líbí se mi jak kresba pěkně kopíruje tu z mangy, to je moc fajn ♥

4 Kirawa Kirawa | Web | 14. října 2012 v 16:03 | Reagovat

chudátko vás tam chceli asi zničiť čo? a nebolo dobre, že si to podcenila, ale čo už :D poučíš sa :D inak ti prejem rýchlu regeneráciu :D

5 Saki Saki | Web | 15. října 2012 v 17:07 | Reagovat

Ok, idem sa teda vrhnúť na ľutovanie xDD Kriste, čože ste to všetko absolvovali ?! O.o No priznám sa, bola by som mrtva už v polovici prvého dňa xDD Kecám, stačila by štvrtina xDD Takéto týranie O.o" Orientačý beh :D :D S mojou orientáciou by som sa už nevrátila a zožral by ma v lese nejaký vlk xDD Ale ešte predtým by som strhala orientačné body ostatným :D :D nech v tom niesom sama xDD A tá písomka - What the fuck ?! XDD To nemyslel vážne xDD Ja zomrem xDD

Jooo Senji je maximálne sexy a ešte s tou páskou cez oko *-* Oh God *///* Modlím sa za druhú sériu xDD A musím si už konečne mrknúť magu O.o Vraj je omnoho lepšia, lebo zatiaľ čo som čítala tak tam vynechali jednu postavu -.-" A dej je tiež trochen iný -.-""""

6 Yuki Yuki | Web | 15. října 2012 v 18:33 | Reagovat

Bože takovýhle muka podstoupit!! Se divím že si se nezakousla do nejbližšího stromu a nedělala že si větev aby tě nechali bejt . To bych udělala já ale pochybuju že by to někomu vyšlo.Zvládla si to a to je hlavní šikovná :)

7 *Ci-Chan* *Ci-Chan* | Web | 16. října 2012 v 12:07 | Reagovat

Páááni celý článek jsem si poctivě přečetla.. a došla jsem k názoru.. že bych to váážně nechtěla zažít.. tolik tolik zimy :(... *sedí zachumlaná v postýlce s laptopen na klíně* nicméně jsme rádi, že jsi to tam přežila a jako krvavé anime doporučuji Another.. jestli jsi to neviděla! :3 jsem do toho naprosto zblázněná... divím se.. že jsi se taky na tu hru nevykašlala jako ostatní spáči.. :'D Ze mě by asi nic NIC... nevypadlo :D

8 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 16. října 2012 v 20:03 | Reagovat

Áno, slibuji že jsme si to přečetla ~ ^^ Musím říct - bylo chytré si brat nějaké boty, které si nechceš zašpinit xDD No hele to jsi nestála asi 4 hodiny v 5 stupních - všichni lehce oblečení, větr foukal a ještě k tomu jsme měli poslouchat kecy učitele xDD Byla krása ~ -.- Jinak v tom harachově už jsme někdy určitě byla ~ ^^ Myslím že tam jezdíme každý rok na lyže xDD No ale těch 20 km bych asi nedala xD Po rovince možná xDD Ale tak - přece jenom si to zvládla - si šikovná ^^ A ted si dej pořádnej odpočinek ~ ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
free counters

!Upozornění!
  • Všechny recenze si píšu sama!
  • Žádné video nebo obrázek či wall, pokud neuvedu jinak, NEJSOU moje!
  • Pokud chcete kopírovat, tak jenom se zdrojem!
  • Reklamy jsou povoleny, ale nezaručuju vám, že si jich všimnu!
  • Prosím, pokud v komentáři použijete sprosté slovo, cenzurujte!
  • Vyhrazuju si plné právo zablokovat vám vaši IP adresu, pokud se budete chovat nevhodně!